Arama sonuçlarınız

1. Protn

Silivride Kampa Uygun Yerler

Öncelikle sitede arama yaptım ve aradığım sonuça ulaşamadım.2arkadaş istanbula yakın olması sebebiyle silivride kamp yapmak istiyoruz.Toplu taşımayla gidebileceğimiz kamp kurabileceğimiz yerler var mı? Daha önce silivri bekirli köyüne bi abi gidiyordu acaba bekirliye nasıl gidilir yardımcı...

2. Protn

Bu Mevsimde İnönü Yaylası

Perşembe günü inönü yaylasına 3 günlüğüne bi kamp yapmak istiyorum.Yakın zamanda buraya giden arkadaşlar bana yol ile ilgili hava şartları ile ilgili bilgi verebilirmi.Şahsi araçla gitmeyi düşünüyoruz yolda kar var mıdır?
  3. Protn

Erikli Yaylası İçin Bilgi

24-25 ocak gibi 2 arkadaşımla erikli yaylasına gitmeyi planlıyoruz ancak kafamıza takılan bazı sorular var , bilginiz varsa benimle paylaşmaktan çekinmeyin lütfen. A) Yaylada bu mevsimde kar var mıdır? Eğer kar varsa yaylaya çıkmak kamp yapmak çok zor olur mu?(gerekli ekipmanımız var çadır olsun...

4. Protn

İstanbula Yakın Çadır Kurulabilecek Yerler

İyi günler istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum kamp yapmaya doğaya düşkün biriyim lise son sınıf öğrencisiyim.3 arkadaş 15 tatilde kamp yapabileceğimiz bir yer bakıyoruz.Bildiğiniz,istanbula 3-3.5 saat yakınlıkta gidebileceğimiz bir yer varsa;paylaşırsanız sevinirim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR