Arama sonuçlarınız

1. guferol

Fren Sistemi Çalışmaması Hakkında.

Teşekkürler 🙏

2. guferol

Fren Sistemi Çalışmaması Hakkında.

Bu konuda nasıl bir çözüm buldunuz acaba ? Aynı sıkıntı benim karavanımda da var...
  3. guferol

Merhaba ; karavan arayışınız ile ilgili yorumlarınızı okudum , kriterlerimiz sizinle benzer ...

Merhaba ; karavan arayışınız ile ilgili yorumlarınızı okudum , kriterlerimiz sizinle benzer , istediğiniz karavanı alabildiniz mi acaba ?

4. guferol

İthal Çekme Karavan Önerisi !

Merhaba ; anlattığınız sürece yeni başlayacak biri olarak geldiğiniz sonucu merak ediyorum. Kriterlerimiz birbirine çok yakın...
  5. guferol

2003 Wj 4.7 Ov Için Yükseltme Kiti Yardımı

Merhaba, Sondan başlıyayım, Bursa da yaşıyorum Birlik Oto bu araçlarda uzmanlaşmış tek özel servis, yani montaj burada yapılacak. Şaft, yükseltir yükseltmez gerekmeyecek sanırım, doğru mudur? Kitten çıkan amortisör sizin seçiminiz miydi yoksa sürpriz mi oldu acaba? Ve son olarak siz kiti...

6. guferol

4" için kesin kararımı verdim, sonuçları üç aşağı beş yukarı biliyorum. Benim derdim bu üç marka arasında en iyi olanı seçebilmek, üçü arasında en konforlu olanı bulabilmek. Mesela BDS kit içinde direksiyon amortisörü bile var, diğerlerinin içeriğini bilemiyorum??? Ancak, montaj konusunda...

7. guferol

Merhaba ; 2003 model wj aracıma 4" yükseltme kiti marka seçimi konusunda kararsız kaldım. Satılan ürünler içinde en kaliteli kit hangisi ? Rough Country , Iron Rock ve BDS markaları piyasada satılan markalar. Bu setlerde sonradan ilave parça gerektirmeyen , kullanım açısından en sağlam ve...
  8. guferol

Grand Cherokee 2.7 CRD Motor Lambası

Ynt: Grand Cherokee 2.7 Crd Motor Lambası Merhaba Arkadaşlar ; Bu konu başlığını 2 gün önce buldum ve baştan sona bir kaç defa okudum , sebebi ise bir kaç aydan beri yanan motor arıza ışığı ve sonrasında takılan şanzımanım , bazen 1. vites bazen 3. bazen de boş ta kalıyor. Bazen 1. vitesle...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri