Arama sonuçlarınız

1. S

Gezenbilir Bolu Aladağ Gölü Kış Kampı Duyurusu (23 - 24 Ocak 2010)

Ynt: Gezenbilir Bolu Aladağ Gölü Kış Kampı Duyurusu (23 - 24 Ocak 2010) selam arkadaslar.... sondakika eklemesi olacak.. ne tesadufdur ki iki hafta oncesinden programladigimiz hafta sonu kampi, hava kosullari bahanesiyle arkadaslarim tarafindan satisa getirildi. inadim inat nereye nasil gitsek...

2. S

Gezenbilir Polar Montlarımız

sayın koza, ilginize çok teşekkür ederim. kolay gelsin. yeni gelişmeleri bekliyorum
  3. S

bir hata mı yapıyorum ben???? neden kimse cevaplamıyor sorularımı???? sedat beye özelden de mesaj attım, buraya da yazdım ama kimse bir şey demiyor...

4. S

acaba bir problem mi var?
  5. S

sedat bey, montları nerede nasıl deneyebileceğim hakkında bilgi verebilirmisiniz? nakit ödemeyi düşünüyorum. gerekirse havale de yaparım. teşekkürler

6. S

Gezenbilir Baskılı WindResist Polar Mont

Ynt: Gezenbilir Baskılı WindResist Polar Mont epeydir uzak kalmıştım, bu arada montlar dağıtılmaya başlanmış. güzel. daha önce de yazmıştım, M ve ya L beden kullanabiliyorum o yüzden montu deneyerek alacağım. yalnız montları nerede görüp deneyebileceğimi bildirirseniz sevinirim. bijen muhit iş...

7. S

selam sedat bey, ödemeyi elden yapabilirmiyiz yoksa eft şartmı? polarları almaya geldiğimizde orada beden deneme imkanımız varmı?
  8. S

bana L da oluyor M da. aslında denemem lazım. ben de istiyorum.
  9. S

Arnavutluk?

bu yaz makedonya-arnavutluk'u da içeren balkan turu yaptım. makedonya ve arnavutluk mavi pasaporta vize istemiyor. yalnız burdan çıkarken bulgaristandan vize almalısınız. geçerli schengen vizeniz var ise buna gerek yok aksi taktirde bulgar transit vizesi almak durumundasınız. arnavutluk pek hoş...

10. S

Satılık Transalp (Pasif İlan)

iş nedeni ile honda transalp'imi satıyorum. 2005 model 12000km de. koruma demiri-orta sehpa-topcase-yan çanta demirleri-touring cam-branda vs. kazası yok. 12900 ytl bijen muhit 0533 730 17 42

11. S

Orta Doğu Turu

Ynt: Orta Doğu Turu slm delizi... hocam plan program süper. iran ve suriye hakkında sana yardımım dokunabilir sanıyorum.sınırlar, yollar,nice ayrıntılar(çoğunu biliyorsun zaten). epey dolaştım oralarda (motorla değil) ama bana sorarsan şu f650 sevdasından özelliklede efsaneliğinden bence vazgeç...
  12. S

Tavsiye Edeceğiniz Scooter?

Ynt: Tavsiye Edeceğiniz Scooter? slm , eşime honda DYLAN aldık.süper bi makina. bende büyük motor var.ama işe gidip gelirken eşimden hep çalıyorum onu...:) ilk kullanacağın için büyüğünu pek tavsiye etmem. bu 150cc ama büyük tekerli olduğu için muadillerine göre çok güvenli. fiyatı da çok...

13. S

Bu Kış Van Gölü'ne Gidelim

Ynt: Bu Kış Van Gölü'ne Gidelim hocam oraya kadar gitmişken nemrut krater gölüne girmeden olmaz. muhteşem bir yer.daha önce gittinizmi bilmiyorum.sadece yüzdüm orda ama eminim ki dalmak harika bir deneyim olur.
  14. S

Arkeoloji, Doğa ve Fotoğraf ile Gezenbilir İznik Gezisi (5 Kasım 2006)

Ynt: Arkeoloji, Doğa ve Fotoğraf ile Gezenbilir İznik Gezisi (5 Kasım 2006) hiç motorla gelen yokmu?? diyorum ki pendik veya eski hisardan feribotla geçelim.motorlular yazsın organize olalım
  15. S

Ynt: Arkeoloji, Doğa ve Fotoğraf ile Gezenbilir İznik Gezisi (5 Kasım 2006) bijen(serif)-tuğba göztepe -- transalp

16. S

Ynt: Arkeoloji, Doğa ve Fotoğraf ile Gezenbilir İznik Gezisi (5 Kasım 2006) e niye motorlu bi gurup yapmıyoruz karamürsel üzerinden ::) . güzel yoldur orası ,bol yeşillikli ve virajlı .vadi orman köy felan.çok keyifli olur ;D
  17. S

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? transalp'05 kullanıyorum. daha önce 97 f650 ve yamaha xt350, 93 model kullandım. cumartesi de çalıştığımdan uzun hafta sonu gezisi yapamıyorum.daha çok şehir içi :'(.anca tatillerde...
  18. S

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu selam...daha yeni üye oldum. sevdim siteyi.haaa bu arada ben Bijen. hayatımı diş çekerek kazanıyorum :-\gezerek harcıyorum ;D. fotograf,bisiklet,şnorkeling,trek-kamp-tırmanış, ve özellikle motor. transalp kullanıyorum. foto bilahere gönderilir. site...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri