Arama sonuçlarınız

1. Kubilay KOCABAY

2012 Mİtsubİshİ L 200 4x2 İntense Otomatİk Lastik Yardım

Merhaba, L200 konusunda acemi olmama rağmen lastik konusunda 265/70R17 lastiğinizin sizi 245/70 R17 ye göre yerden tam 2,8 cm. daha yükseğe kaldıracağını belirtebilirim. Bu dönüş çapı artışının matematiksel olarak hesabını bilmemekle birlikte 2 litrelik ek bir israf getireceğini sanmıyorum...

2. Kubilay KOCABAY

L200 Enjektör Temizliği

Merhaba, aynı konu üzerinde bende araştırmadayım. Ankara'da Şaşmaz'da Bilgin Dizel diye bir dükkanda iyi ustalar olduğunu duydum fakat henüz net bilgim yok. Ayrıca, enjektörlerin sökülüp takılmasında değil, özenli temizliği, iyi ayarlanması ve tekrar söküldüğü yere takılması gerektiği...
  3. Kubilay KOCABAY

Konu Silinmesi

Siz yönetici misiniz? [/googlemap]

4. Kubilay KOCABAY

Konu Silinmesi

Ekte bağlantı adresi ve ekran görüntüsününü konulduğu konunun acil olarak kaldırılmasını veya en azından telefon numaralarının silinmesini önemle rica ederim. Teşekkürler...
  5. Kubilay KOCABAY

Webasto Market - Ankara

Selamlar, Aracınız için AT 2000 ST model ısıtıcı uygundur, fiyatı 1.350.-TL. dir. Montajı konusunda hangi ilde olduğunuzu bildirmeniz halinde yardımcı olmak isteriz. Teşekkür ederiz.

6. Kubilay KOCABAY

satılık webasto

Selamlar, Profesyonel olarak Webasto satış ve montajı yapmaktayız. Webastonun soğuk hava vereni yoktur, sadece fanı çalıştığında ortam havasına dış hava katarak hava dönüşümü yaratabilıir. Webasto AT 2000 ST cihazın satış fiyatı şu anda 1.350.- dir. Montaj ücreti değişmektedir fakat 250.-TL...

7. Kubilay KOCABAY

Webasto Market - Ankara

Değerli Gezenbilir Üyeleri, Herbirinizin gezi konusunda üstad, ısınma konusunda eksper olduğunuzu gördüğümden Webasto yani kabin içi ısınma sistemleri ile ilgili cihaz, yedek parça ve danışmanlık konularında sizlere hizmet verebileceğimizi belirtmekten fazla ileri gitmeyeceğim. Ankara merkezli...
  8. Kubilay KOCABAY

WEBASTO MARKET - 》NUR OTO ELEKTRİK - 0532 488 99 42

WEBASTO MARKET - 》NUR OTO ELEKTRİK - 0532 488 99 42

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata