Arama sonuçlarınız

1. karanfiller

Bir Ayda Yunanistan, Adriyatik Ve Italya -temmuz 2015

Herkese merhabalar, 2014 Mart ayında aldığımız 1990 model Hymer Camp 55 Karavanımız ile 2014 yazında 25 günlük bir yaz tatili yapmıştık. Bu tatilde İzmir'den çıkıp, sahilden Kaş'a kadar gitmiş, yine sahilden geri dönmüştük. Bu bizim ilk uzun soluklu gezimiz olmuştu. Bu yaz, annem ve babamında...

2. karanfiller

Yunanistan Ve Balkanlar - 2015

Bu arada bu seyahat işini becerebilirsek aşağıdaki rotayı takip etmeyi planlıyoruz. Takribi 5000km 25 gün.
  3. karanfiller

Hymer Camp 55 Ruhsatı Konusunda Yardım

Herkese selamlar, 1990 model Citroen C25 üzerinde Hymer Camp 55 model bir aracım var. Yurt dışına çıkmak istiyorum, ve gümrükte ruhsatla ilgili bir takım sıkıntılar yaşayabileceğime dair aldığım duyumlar üzerine tecrübe sahibi olanlara burada danışmak istedim. Konuyu doğru başlık altına...

4. karanfiller

Hymer Camp 55 - İlk Motokaravan Deneyimimiz...

Herkese merhaba, İsmim Gökçen. Bir süredir denk geldikçe forumu sessizce takip ediyorum :) Daha önce bir kaç kısa paylaşımım oldu. Yaklaşık bir sene kadar Careeta 1500 model çekme karavan kullandık. Kızımız tahminimizden huzlı boy atmaya başlayınca içine üç kişi sığamaz olduk ve kamp aracımızı...
  5. karanfiller

Satılık Motosikler Kaskları

İki adet motosiklet kaskımı satıyorum arkadaşlar. LAZER marka: Neredeyse hiç kullanılmamış, hiç bir çiziği yok, hiç kazası yok / yere bile düşürülmemiş, XS beden 100TL AGV marka: Az kullanılmış, kaskta ve camda ufak tefek çizikler var ama bunlar dışında temiz durumda, hiç kazası yok / yere...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri