Arama sonuçlarınız

1. M

Nissan Pathfinder 1999 Se Park Sensörü Yardım!!!

Bu araç için park sensörü hangisi olmalı.Arkasındaki çeki demiri ve lastikten dolayı her park sensörü olmaz diyorlar.Bu araça park sensörü taktıran varmı varsa hangi marka acaba.Yardımcı olursanız çok sevinecem

2. M

99 Model Pathfainder 3.3 V6 Almayı Düşünüyorum Bazı Sorularım Olacak

Ynt: 99 Model Pathfainder 3.3 V6 Almayı Düşünüyorum Bazı Sorularım Olacak ;D ;D ;D Zannedersem benim satığım araçı görmüş olabilirsin.Nissan Pathfinder 1999 SE bordo van da.memur olduğum için van satışlı.eğer buna baktıysan o araç benim ::)Araçım garaj arabası olduğu için çok binilmediği için...
  3. M

99 Se Otomatik Vites Şanzuman Yağı Hangi Marka Olmalı?

Başlıktanda anlaşıldığı üzere bu arac için çeşitli yağlar söylüyorlar.değiştirenler yahut bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.hangi marka yağı önerirsiniz

4. M

Nissan Pathfınder 1999 Lütfen yardım

Ynt: Nissan Pathfınder 1999 Lütfen yardım Öncelikle bilgileriniz için teşekkür ederim.Bugün itibariyle zavoli marka tüp taktırdım.enjektör başları metal olduğu için bu markayı seçtim.umarım persormans alırım.araçı kullanmaya başladığımdan beri herhangi bir sorunla karşılaşmadım daha.gercekten...
  5. M

Ynt: Nissan Pathfınder 1999 Lütfen yardım Konuma cevap yazan arkadaşlara çok teşekkürler.Peki bu kilitleri nerden bulabiliriz.Yetkili servisleri takabilirmi.Birde bu araça en uyumlu tüp markası acaba nedir.

6. M

Arkadaşlar herkeze iyi forumlar.Ben nissan Pathfinder 1999 model araç aldım.İlk defa böyle bir araçım oldu.Araç 100 milde.Amerikan yapımı olduğunu söylediler.Benim sizlerden öğrenmek istediğim bazı konular var yardımcı olursanız çok sevinecem.Bu araça daha önce lpg takılmamış.Bu araça en uyumlu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri