Arama sonuçlarınız

1. hasandivriği

Nemrut Daği +cendere Köprüsü+takoran Vadi̇si̇

bilgiler için cok tesekkurler

2. hasandivriği

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Merhaba .Hasan yılmaz. 2011 niva ve cekme karavanim var. Benide gruba eklermisiniz
  3. hasandivriği

23 Şubat Karavan Fuarı Süresince Ücretsiz Bilet Davetiyesi

teşekkür ederim biletimi aldım

4. hasandivriği

Aladağ Göleti / Göksu Tabiat Parkı

Selamlar.Ben ve eşimle tam aynı yerde 5 gün kamp yaptık. Aynı sorunları bizde yaşadık. SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. hasandivriği

Yedigöller'deki Uzun Kamplar Için Duş Problemi

Günaydın. Bu kamp duşunun içine duş yapabileceğiniz ısıda suyu doldurup bir ağacın dalına asarsaniz gayet güzel işe yarıyor.ben öyle yapıyorum. Selamlar SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. hasandivriği

Kamp Yerinde Güvenlik(hayvanlardan)

merhabalar yaklaşık15-20 yıldan buyana her yerde eşimle ve yalnız bir çok kamp yaptım.Tüm karadeniz bölgesi ,bolu yaylaları .yedigöller,sivas ve erzincan , dağlarında eşimle kamp yaptık,önce çadırla başladık sonra çekme karavanla devam ediyoruz. şimdiye kadar bizi rahatsız eden bir şey olmadı...

7. hasandivriği

Şubat 2018 Karavanla Doğu Ekspresi Güzergâhı

merhabalar sivastan sonra divriği ye uğramalsınız.divriği ulu cami ve konaklarını mutlaka görmelisiniz devamında erzincana giderken kemaliye,kemah,ve fırat vadisi güzergahı çok zevkli bir yolculuk sunar.bu bölgede yol ve diğer ihtiyaçlarınıza yardım edebilirim.
  8. hasandivriği

Duster Araç Üstü Çadır Ve Caretta Karavan

karavanınız hayırlı olsun caretta karavan bende de var bu yaz yaklaşık 2500km yol yaptım gayet memmunum elektrik problemleri oldu onlarıda hallettim sayılır

9. hasandivriği

Resimdeki Pano

merhabalar en doğrusu pano sökülüp kablo takibi yapılmalı , tabiki elektirikçi işi bilen birisi olmalı ama ilk yapılış şekli orjinal görünüyor

10. hasandivriği

Resimdeki Pano

merhaba karavanınız hayırlı olsun.mains anahtarı ana güç açma üstündeki led ise enerjinin varlığını gösteriyor hemen sağındaki dik şekilde sıralanmış ledler de akü şarjıyla ilgili ,tavsiyem ingilizce alan rumuzların üzerine türkçelerini yazıp yapıştırmak .ben öyle yapıyorum ,kolay gelsin
  11. hasandivriği

Aydınlatma

ayrıca ilave etmeyi unuttum 2.aküye gerek yok

12. hasandivriği

Aydınlatma

merhabalar bağlayacağınız toplam lambaların gücüne (watt) uygun bir role üzerinden bağlamak gerekir ,bunun 2 faydası var, lambalar gerçek verimliliklerinde ışık verir ve kumanda anahtarlarını yüksek akımdan korumuş olursunuz . Mutlaka anlayan bir ustaya yaptırmak gerekir .kolay gelsin
  13. hasandivriği

Karavanciliğa Ilk Adim Ve Kafamda Ki Soru Işaretleri

merhaba karavan sevdası bende de aynı şekilde başlamıştı . ilk karavanım 3 yataklı can karavandı ama arabaya (niva 1.7 2011 ) ağır geldiği için sattım ,eşim ve bana yetecek çok da fazla lüks taleplerimiz olmadığı için ve en uzu 15-20 gün gezmeli tatil yapabileceğimiz için caretta başoğlu...
  14. hasandivriği

38’inci Uluslararası Erzincan Kemaliye Kültür Ve Doğa Sporları Şenlikleri

defalarca gittiğim ,her defasında ayrı bir güzellik gördüğüm kemaliye doğası ve kıymetli insanlarıyla saklı bir hazine adeta . denk getirebilirsem şenlik zamanı da katılmayı planlıyorum . duyurunun erken yapılması iyi olmuş selamlar

15. hasandivriği

Yolda Biri Var Müthiş Doğasıyla Pürenli Yaylası

azminize ve doğaya bağlılığınıza hayran oldum çok güzel bir kamp olmuş ,bende bolu ve civarını gezmek istiyorum nivayla selamlar
  16. hasandivriği

Karadeniz Yürüyüş , Gezimiz Ve Videomuz

çok güzel bir gezi olmuş ama çekimler çok daha güzel olmuş elinize sağlık .buraları bende gezdim ama havadan görüntüler bir harika

17. hasandivriği

Proje Lada Niva 92 Restorasyon

çok güzel yapmışsınız ölmüş bir nivayı yeniden ayağa kaldırmışsınız elinize sağlık ,bol çamurlu gezmeler dilerim . bir sakıncası yoksa bazı niva malzemelerine ihtiyacım var siz nereden temin ettiniz yaza bilirmisiniz
  18. hasandivriği

Lada Nivani Daihatsu Ferozami

ben cevap vereyim kesinlikle NİVA öneririm 11 yıldır kullanıyorum selamlar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35