Arama sonuçlarınız

1. M

LR Defender İlginç ve Beğendiğim Fotolar

Ynt: LR Defender İlginç ve Beğendiğim Fotolar Necil Bey yaklaşık 3. Haftadır Def'ciyim. Araç bugün servisten çıktı. İlk aldığımda bir kaç yerden yağ sızması vs vardı. Direksiyon amortisörü, arka amortisörler değişti. Merkezi kilit ve otomatik cam motoru takıldı. Geriye çelik bar montajı kaldı...

2. M

defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur

Ynt: defender ile ilgili detaylı bilgiler içeren cd isteyene yardımcı olunur Mümkünse banada düz 2.5 dizel için mail atar mısınız. mavibere277@hotmail.com Saygılarımla.. Tapatalk ile gönderildi...
  3. M

Ynt: LR Defender İlginç ve Beğendiğim Fotolar Sağolun Necil Bey... Daha iyisi tüm forumdaşlarımıza... Tapatalk ile gönderildi...

4. M

Ynt: LR Defender İlginç ve Beğendiğim Fotolar Aranıza 92 model düz dizel açık kasa LR ile yeni katıldım. Aşağıdaki fotoğrafı çekene kadar aklımda Def yoktu,zira yoluma Duster ile devam ediyordum. Ancak bildiğim her şeyi unuttum. Gerçi Def'ten inip Duster'e binince Duster Mercedes gibi geliyor...
  5. M

DUSTER CHIP INANILMAZ GÜZEL

Sn .Pierrecardin daha iyisi size olsun. Sagolun 215 70 16 Yokohoma AT ile 3 gunde yaklasik 600 km yol yaptim her hangibir surtme vs olumsuzluk yasamadim. Yol tutus harika. Ses problemi yok. Chip tuning 750 TL, Lastik tanesi 315 TL. Sent from my iPhone using Tapatalk

6. M

DUSTER CHIP INANILMAZ GÜZEL

Bugun Kaner Beyin yonlendirmesi neticesinde firmalarinin İzmir servisi ile baglanti kurup bende chip tuning uygulamasi yaptirdim. Bir kac gun evvel Yokohoma 70 yanak AT pabuclardan sonra yapilan uygulama ile Duster im daha bir farkli oldu. Kalkislar, gecisler ve rampada cekis gayet guzel...

7. M

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Bu arada resim cekmek icin kaputu acinca ana borunun bosta oldugunu gordum. Yerine taktim. Sonuc itibariyle aracimda keyfen ve mecburen yapilan degisiklikler bu sekildedir. Herkese iyi forumlar.
  8. M

Sn. Bilalr Araci biraz evvel aldim. Parca garanti kapsaminda degisti.
  9. M

İnsaAllah Pazartesi Mais ve servise yogun baski uygulayacagim...

10. M

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Fotoğrafki boru kopmuş. Servis yapıştırıp aracı zorlamayın, yedek parça siparişi vereceğiz dedi. Her iki lamba halen yanıyor. Bende aracı kullanmıyorum.

11. M

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Sağolun Cann Bey Sizde dusterinizi keyifle kullanın. Benimkine alenen nazar değdi. Yedek parça bekliyorum. O yüzden hanımın ufaklığa kaldık. :-[
  12. M

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? Sn. dj_aleni Ruhsat işlemi için ilk önce TUV Turk'den tespit yaptırdım. Bu işleme her hangi bir ücret ödemedim. Akabinde buradan aldığım belge ve kaplama faturası ile bulunduğum ildeki tescil şubeye başvurdum. Benim aracım 35 plaka...

13. M

Sn.Adrianotom Sagolun. Arac 3M uygulamasi ile İzmir 2. Sanayii de sayginerreklam da kaplandi. İslerinde ehil bir isletme. Hava Kuvvetleri nin Bandirma da bulunan filosunu da kaplamislar. 5 yil garanti verdiler.
  14. M

Sagolun arkadaslar. Daha iyisi sizlerin olsun.
  15. M

Arkadaslar siyah dusterim de ilk etapta gunduz fari uygulamasi yapildi. Akabinde sn.Kaner Uslu'nun kapladigi mat yesil dustere ozenerek bugun itibariyle bende mat yesille yola dewam etme karari aldim...

16. M

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi Sn. Forumdaşlarım Ben Özgür Deniz, Aranıza Manisa'dan katılmaktayım. Bu forumdaki ilk mesajım. Nasipse Yarın sabah (30.01.2012) Duster Kardeşliği'ne dahil olacağım. Bir önceki aracım Suzuki Grand Vitara 3Kolup LPG'den kaynaklanan sorunlar nedeniyle takasa...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri