Arama sonuçlarınız

1. dilsiem

Bisikletle Türkiye Turu

Ynt: Bisikletle Türkiye Turu Çok çok özür dilerim. Aşırı yoğunluktan buraya çıkarken günlük yazdığımı bile unutmuşum. Tur kazalı belalı düşe kalka bitti. Yalnız resim haricinde tutulan günlükler ve makaleler. Bir kitap halinde ticari amaç gütmeksizin çıkacak. Yoğunluğumun sebebi de bir proje...

2. dilsiem

Bisikletle Dünya Turu, Hayattaysan Yaşa

Yaklaşık olarak 20 büyük şirkete başvurdum aldığım cevap. ''Hedeflerimiz çakışmıyor.'' Bisikletle Türkiye Turuna çıktım Gene aynı sponsor yok.:) Devletin verdiği okul kredisi ile geçindim. Fakat şimdi şahsi bir gezinti değil. Bir dünya rekoru ve evrensel boyutta bir dostluk çalışması olacak...
  3. dilsiem

Türkiye turum 1 Nisan'da Antalya'dan başlıyor

Ynt: Türkiye turum 1 Nisan'da Antalya'dan başlıyor Est ne.demek :-) ben mesajina karsilik yazdim ... antalya ya tayland li bisikletci ile.gelevegim mersinde tanistim kendisi ile... 1 nisan oncesi gelebilirsek selamlasiriz . suan lodos yuzunden iki gundur kamp halindeyiz

4. dilsiem

Türkiye turum 1 Nisan'da Antalya'dan başlıyor

Ynt: Türkiye turum 1 Nisan'da Antalya'dan başlıyor Kardesim merhaba ben gokhan ilerigiden 21 mart ta konya dan baslayarak turkiye turuna ciktim... suan mersin yesil ovaciktayim sahilden artvine kadar gidecegim dilersen 1 nisan a kadar antalya da beklerim telefon numaram 0 534 42195 42
  5. dilsiem

tur basladi bisikletle.ilgili bir soru

Arkadaslar 21 mart ta bisikletle turkiye turuna ciktim ve suan da konya dan mersine geldim konakliyorum. bir sorum olacak ben yola bianchi espritle ciktim... cok fazla marka oneren oldi ozellikle xity sport ve kron trek bunlardan bagzilari... Sizce ne kadar fark var agirlik olarak ozelliklw...

6. dilsiem

Bisikletle Türkiye Turu

Ynt: Bisikletle Türkiye Turu Tekrar merhaba arkadaşlar... En son Karamanda yazmıştım. Karaman'dan Mut'a bir günde indim ve çıkışında ki Alpet petrolde bir gün konakladım. Daha sonra sıkıntılı bir yolculuk geçti benim için her ne kadar Göksu nehri ile yolculuk yapmak güzel olsa da, rüzgar ve...

7. dilsiem

Bisikletle Türkiye Turu

Ynt: Bisikletle Türkiye Turu Merhaba ''Daisuki'' güzel temennilerin için teşekkürler. Tek başına olmanın dediğiniz gibi çok fazla sıkıntıları var, en önemlisi de insan konuşmak istiyor... 6, 7 saat sadece pedal çevirmek bazen çekilmez oluyor. Fakat güzel yanları da yok değil. Yaşadığınız o...
  8. dilsiem

Bisikletle Türkiye Turu

İlk hareket Başlangıç : 21 03 2013 2 Gün... Konya- Karaman Merhaba arkadaşlar 21 Martta ''Barış Ve Kardeşlik'' Adına başladığım bisiklet yolculuğumun çilelerle geçen iki gününden bahsetmek istiyorum. Saat 12:00 'da başlayan bisiklet macerası akşam saat 18:00 a kadar sürdü...
  9. dilsiem

Paralar Ateşe, Ayaklar Yeşile

Ynt: Paralar Ateşe, Ayaklar Yeşile En çok ihtiyacım olan şeyde ''DUA'' yasakşehir teşekkürler değerli yorumların için. İlk yolculuk ''Meke gölüne'' olacak. Daha sonrasında dediğin gibi ''Tatuta'ya'' katılabilirim. Gönüllü olarak çalışmaya imkan sağlıyorlar. Benimde para ile işim yok. Misafir...

10. dilsiem

Ynt: Paralar ateşe, Ayaklar yeşile Teşekkürler ''Boyted'' ''GencSamet'' Kardeşim söylediğin Into the wild yabancı gelmedi. Yanlız uzun zaman oldu sanırım. Alaska gezgini diye hatırlıyorum. Evet benim yapacağımla eş değer. Ve özgürlük yolu sadece bir film değil, gelecekten bir alıntıdır...

11. dilsiem

Merhaba arkadaşlar ben Konya'dan Gökhan İlerigiden. Nisan ayının son haftasında başlayıp. Ekim ayının son haftasında bitmesini planladığım. Bisikletle Türkiye turunun ilk ilanını yazıyorum. Benimle birlikte bu seyahate katılacak olan arkadaşların seyahatleri Ekim ayında bitecek. Yanlız benim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri