Arama sonuçlarınız

1. toskorf

Merhaba, İlan eski tarihli ama çekme karavan duruyor mu? Onur

Merhaba, İlan eski tarihli ama çekme karavan duruyor mu? Onur

2. toskorf

Madam Marta Koyu (istanbul)

Merhaba, Bir sorum var Madam Martha koyuna dair: Ateş yakmak sorun oluyor mu??? Geçen haftasonu çadır kuranlar gördüm ben de bu haftasonu gitmek istiyorum. Ama ekipmanım yazlık, gece üşüyebilirim, ateş yakılıyor mu öğrenmek istiyorum..
  3. toskorf

Istanbul Burgazada Kamp Arkadaşları

Merhaba, Bir sorum var Madam Martha koyuna dair: Ateş yakmak sorun oluyor mu??? Geçen haftasonu çadır kuranlar gördüm ben de bu haftasonu gitmek istiyorum. Ama ekipmanım yazlık, gece üşüyebilirim, ateş yakılıyor mu öğrenmek istiyorum..

4. toskorf

Kampçı Var Mı Kampçı :)

5. toskorf

Çanakkale Kampı

Gökçeada kamp için çok güzel bir yerdir. Ücretli yer pek yok zaten : ) Ücretli kamp alanı yıldızkoy var, güzel yerdir Eşelek (Kefaloz) doğu tarafındaki kumsal ve sazlıkların içi açık kamp için uygun, feribota da yakın sayılır. Ama 1-Araçsız ulaşım ada içinde zor, adada arabası olan birinden...

6. toskorf

Herkesin Bize Yol Vermesi

Ahah Evet, cüsse ile değil yükseklik ile alakalı diye düşünüyorum. Kompakt suzuki vitarama da saolsun tüm taksiler dolmuşlar yol veriyor : )) başka araç kullandığımda farkettim, delirdim, meğer suzukiye yol veriyiliyomuş psikolojik olarak muhtemelen bilinçli değil : D

7. toskorf

Kar Kampı ...

Tavsiyeler için çok teşekkürler : ) şimdi toplamaya başlayayım seneye kış kampı için :D
  8. toskorf

Kar Kampı ...

Merhaba, şahane görünüyor :cool:v:cool: Husky çadır görüyorum, modeli nedir, ve kış için başka ne ekipman var merak ediyoırum? Benim tüm ekipmanım yaza göre (sadece 15 dereceye uygun tulum var ama o da yeterli olmaz karda) Neler lazım oluyor kabaca?
  9. toskorf

Lütfen Bana Akıl Verin

Ben de aynı süreçteyim, bilindik markalar veya nitelikli olanlar oldukça pahalı malesef..

10. toskorf

2016 Jimny Namı Değer -ares-

Muazzam görünüyor : ) gezi planları nerelere?

11. toskorf

Doğa Ve Kamp Tutkunu Arkadaşlari Bekliyoruz Aramiza

Biz de katılmak isteriz : ) İkamet istanbul mu?
  12. toskorf

Saroz Kaçamağı

Çok güzel, Sarosta neresi burası İbrice tarafı mı acaba?

13. toskorf

Vitara 91-94 Hakkında Yardım

-Vergi aynen avantajlı -Sigorta herkesle aynı malesef. 28 mantıklı -Suzuki olmasa da Japon ustası olsun derim. Tavsiyem yukarda -Offroad değil de patikaya bile çıksan fark yaratır, kafan rahat olur, aman alttan ses mi geldi diye endişelenmez keyfine bakarsın =) -Vinç ok ama yükseltme için masraf...
  14. toskorf

Bir de dediğim gibi ben yalın halde Barıştan daha ucuza aldım, ekstra birşey de ekletmedim, şu an ederi arttı. Yani masraf yapmazsanız bence zararsız hatta avantajlı satılabilir çünkü az kaldı piyasada böyle güzel arazi araçları.
  15. toskorf

4 yıldır 94 vitara jlx 3 kapı sahibi biri olarak; Barışözgür'ün dediklerine madde madde imzamı atarım. Yalnız tek ekleyeceğim; -94 olarak benimki de karbüratör, enjeksiyon değil. (Ve cidden büyük avantaj barışın dediği gibi) Usta olarak da Türkiye'de Murat Usta (Aksiyon Oto, Maslak 2.bölge)...

16. toskorf

Sonbaharda Yedigöller 2015

Fsirin abi'nin Hermetik derkenki kastı, cihazın dışarıyla boru bağlantısı var. Oksijen alıp CO veriyor dolayısıyla çadırda mümkün değil, ayrıca 12V elektrikle çalışıyor gaza ilaveten. Ben de aynı konuyu şu an araştırmaktayım forumda. Kapalı araç içi ve çadır için. ISINMA
  17. toskorf

Sonbaharda Yedigöller 2015

Merhaba paylaşım için teşekkürler muazzam görünüyor, Benim sorum: "Küheylan'ın Truma ısıtıcısı" Bu ısıtıcının modeli nedir? Elektrikli mi yoksa gazlı vs. mi? Elektrikliyse akü yetiyor mu? Gazlı ise doldurumu nasıl? Ben Aygaz'dan kamp ısıtıcısı aldım, henüz kullanmadım ama çadır için yetersiz...
  18. toskorf

Salda Gölü Kampı Ve Videosu

Çok güzel görünüyor, gece hava sıcaklığı nasıldı? Tulum yeterli oluyor mu=

19. toskorf

2+1 Mini Dev Karavan Ilki Satıldı 2 Ncisi Bitmek Üzere.

Çok güzel görünüyor, yalnız, -kaç kilo? -ruhsatı alıcı mı çıkartacak? -Ne kadar fiyatla verdiniz?
  20. toskorf

Saroz Gökçetepe Kampımdan Paylaşımlar

çok güzel görünüyor, umarım akşam soğuk olmamıştır, tulum göremiyorum:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri