Arama sonuçlarınız

1. K

1999 Üstü Niva Arıyoruz.

Ynt: 1999 Üstü Niva Arıyoruz. Semih Bey sağolun. Çok yararlı oldu. Bir ihtimal, 15.250 liraya satıyor olabilir misiniz aracı :)

2. K

1999 Üstü Niva Arıyoruz.

Ynt: 1999 Üstü Niva Arıyoruz. Henüz test edemedim ama gayet eğlenceli bir araç olsa gerek. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-lada-2007...lada-niva..4-x-4...1.7..lpg-li..sunroof-lu..full-extra-li-141400967/detay bu araç için fikirleriniz nedir sayın 7bin kere okuyan ahali :)
  3. K

1999 Üstü Niva Arıyoruz.

Ynt: 1999 Üstü Niva Arıyoruz. Forum genel olarak sadece okuma eğiliminde sanırım :)

4. K

1999 Üstü Niva Arıyoruz.

Herkese selamlar. 99 model üstü bir lada aramaktayım. Ankara ya da İstanbul içi olması tercih sebebidir. Öğrenciyim. İlk arabam sayılacak. Sanayiyi pek seven bir aaraç olmamalı. Ağır off road a yormayacağım tabi aracı. Arada sırada kır bayır gezsek yeter. Konu üzerinden ya da telefonla...
  5. K

Yardımcı Olabilir Misiniz?

Ynt: Yardımcı Olabilir Misiniz? Benim nivaya ilk yaklaşımım 6 7 binlik bir araba olmasından kaynaklıydı. ;D hani dedik 6 7 binse 8 9 verir temizini alırız :D Şimdi bakıyorum da 13 14 bin olmadan iyi bir niva alınmıyor sanırım. Kışı atlatmak gerek zaten almadan önce. Ya 13 14 bini gözden...

6. K

Ynt: Yardımcı Olabilir Misiniz? Teşekkürler öncelikle.. Böyle güzel bir arabam oldktan sonra sesi önemli değil. Zaten ölmek üzere olan 93 model bir kartala 5 yıldır biniyorum. Uzun yol dahil hiç bir sıkıntı yaratmıyor bana. Asıl önemli mesele masrafı. Öğrenciyim sonuçta. Bu arabayı alırken...

7. K

Ynt: Yardımcı Olabilir Misiniz? Peki hangisi daha maliyetli olur? Dediğim gibi o kadar ekstrem koşullarda off road olmayacak. Yani dağ bayır arada bir çıksam yeter. O da düz yerler olur zaten hani traktörün çıkabilieceği diyeyim. Mesela yeni model nivalar 14 15 civarında. 97 model bir niva alıp...
  8. K

Ynt: Yardımcı Olabilir Misiniz? Peki arazi olayını nasıl halledeceğiz? :-\
  9. K

Ynt: Yardımcı Olabilir Misiniz? Sağolun ilgilenip cevap vermişsniz.. Malesef biraz daha sade bir araç arıyorum. Mümkünse bi' Dakar dışında hiç bir şey düşünmüyorum. Çoğu cevabımı aldım.. 1 2 şey kaldı kafama takılan. Kaportayı bakarak anladık diyelim. Teste götürsek motorun sağlamlığı...

10. K

Ynt: Yardımcı Olabilir Misiniz? Aklımda 7 8 bin vardı ama baktım o fiyata düzgün birşey bulamam gibi. 10 11 ama masraf edemem. Yani ya döküntü alıp düzelttireceğim ya da temiz sorunsuz bir araç alacağım. Sizce hangisi daha mantıklı?

11. K

Merhaba. Foruma az önce katıldım ama uzun zamandır takip ediyorum. Sormak istediğim 1 2 soru var. Bu sene Lada Niva almayı düşünüyoruz. Maddi olsun, manevi olsun bana uygun olduğunu düşünüyorum. Sorularıma geçeyim: 1- Çoğu yerde konforsuz deniliyor. Camlardır klimadır önemli değil benim için...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR