Arama sonuçlarınız

1. ceken_bilir

Kaskımın İçindeki Dünya

https://www.facebook.com/pages/Kask%C4%B1m%C4%B1n-i%C3%A7indeki-D%C3%BCnya/698598836936177?fref=ts Slm arkadaşlar yeni açmış olduğum sayfama hepinizi bekliyorum daha etkin olabilme adına sizde beğenilerinizle destek olursanız minnettar olurum...

2. ceken_bilir

Kar Beyazdır Yollar...

Ynt: Kar Beyazdır Yollar... Aslında soğuk havalarda yolculuk yapmak pek keyifli geçmiyor, neyazıkki kana karışan bu seyehat aşkı yakasını bırakmıyor motorcunun. Belli aralıklarla gelen bi kriz gibi soğukta olsa karda olsa gitmeyi istyorsun tabi bu kış aylarında birkaçgünden fazla sürmüyor...
  3. ceken_bilir

Kar Beyazdır Yollar...

Ynt: Kar Beyazdır Yollar... Bu son kareyle gezi yazısını noktalıyorum sağ salim eve dönmek en güzeli tabiki umarım daha uzun soluklu geziler paylaşabilirim tabi bunun için havaların ısınması şart. Kış aylarında seyehat oldukça zor ve yaz ayları kadar keyifli geçmiyor.Şartlar ağır olduğu için...

4. ceken_bilir

Kar Beyazdır Yollar...

Ynt: Kar Beyazdır Yollar... Dönüş yolundan kareler bi MOLA verelim şurda :D
  5. ceken_bilir

Kar Beyazdır Yollar...

Ynt: Kar Beyazdır Yollar... Ve ertesigün bütün o yorgunluğa rağmen erken yatmamız gerekirken sohbet muhabbet uyumamız geç saatleri buldu.Allaha şükür gece hiç üşümedik desek yeridir. Sabah gökyüzü kar havasına dönmeye başladı işler yolunda gitmeyebilir dün gelirken konakladığımız yerlerde...

6. ceken_bilir

Kar Beyazdır Yollar...

Ynt: Kar Beyazdır Yollar... Molalarla yolumuza devam ediyorduk bütün bu üzerimizdeki kıyafetlere,kat kat çoraplara,lahana gibi sarıp sarmalanmamıza rağmen yinede soğuğa kabadayılık sökmüyor.

7. ceken_bilir

Kar Beyazdır Yollar...

Herkeze selamlar "kır atına bin gel" gezi dizisinin kısa kısada olsa devamını getirmeye çalışıyorum, bu arada "kır at" benim motosikletime verdiğim isim bunu sizlere hatırlatmayı kendisine karşı bir borç bilirim :) Hemen geziye dönecek olursak mağlum kış aylarının içinde bulunduğumuz şu...
  8. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... Forumu bu tempoda bulabilirsem herzaman. bütün gezilerimi acizane paylaşırım tabikide. alakanız için tsk.
  9. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... Tsk mesut bey yada mesut hocamı desem temennileriniz için , doğada olmak güzel gerçekten hele benim gibi çam kokusunda huzur bulanlar için. bayadır foruma girmiyodum sizinde gezileri takip ediyodum umarım tanışma fırsatımız olur.

10. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... ewt bu sigara olayı sıkıntı kolay değil senelerin verdiği alışkanlık var bi anda bıçak gbi kesip atılmıyor malesef niyetim en azından azaltmak bu arada güzel temennileriniz için için tsk...

11. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... İns benimde temennim devamını getirebilmek tsk ederim...
  12. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... Eyw saolasınız ne mutlu bir memleket havası estirebildiysek :) bu arada balık tuttuğum yer boğulma vakalarının bile yaşandığı baya baya büyük bir çaydır heralde fotolardan anlaşılmıyor küçük gbi duruyor demekki.

13. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... Barajın mevzusu ne tam olarak bilmiyorum niye yolu böle sular altında bırakmışlar ve hiçbir uyarı levhası bile koymamışlar , Allah korusun daha önce hiç gelmemiş biri gece falan gelse bizim gbi soluğu gölün içinde alabilir. Bu arada iyiki derinliği ölçmeye gitmemişiniz...
  14. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... İlginiz için tsk..
  15. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... Son olarak köyde bakkal olmadığı için 20 km ilerdeki bakkalı olan başka bir köye gidiyorum lanet olası sigaram bittiği için. Bu son karelerle gezi yazımı bitiriyorum formatda bi değişiklik olmadığı için uzun uzun yazıp gereksiz fotolar paylaşıp kimseyi sıkmak...

16. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... Ertesigün köyden 3 km ilerdeki çaya balık tutmaya gidiyorum. Oltaalar elimizdee uzun ip elimizde biz gideriz balığa heyy! baalığaaa! :D Balık tutmak en büyük zevklerimden bir tanesi gerçekten büyük oranda sinir stresini alıyor insanın. Hava yine bozuk olduğu...
  17. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... Dayı beyle birlikte gezintiye çıkıyoruz ilk olarak köyü sonrada yaylayı arkamızda bırakarak dağlara ve ormanlara doğru "osman gölü" denen bir otlağa gideceğiz otlak diyorum çünkü civar köylerin çoğu bu alana hayvanlarını getirip güdüyorlar bazıları çadırlar kurarak...
  18. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... Yayla yolları çok bozulmuş kışın ve yağmurun getirdiği erozyonla taş,toprak,çukurlarla dolmuş heryer iyi lastik patlamadı çok sivri taşlar vardı. Yayla evleri, köy artık aşağılarda kaldı...

19. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... Bu sene havalar bir türlü düzelmediydi sürekli yağmur yağmur en son yeterse yeter deyip havanın açık olduğu bi gün atlayıp kır atıma Kastamonunun yolunu tutmuştum yağmura çamura yakalanmadan köye geldim gelmesinede iki gün sonra hava yine bozdu. Evin bahçesinden...
  20. ceken_bilir

Kır Atına Bin Gel...

Ynt: Kır Atına Bin Gel... Kastamonu sınırlarına girer girmez adeta kucaklaşasım geliyor doğasıyla, kaskın vizörünü açıyorum yüzüme vuran rüzgar içime çektiğim doğanın kokusu kulağımda rüzgarın uğultusu hepsi çok güzel kısa yolculukların tadını çıkarmak lazım. Bu duygular eşliğinde "mendik"...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri