Arama sonuçlarınız

1. Y

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği hocam kış lastiği lazımsa A/T almayın. competus winter kış lastiği. ben yeni aldım, standart eski usul asfaltta baya gürültülü. cillop asfalt dediğimiz yerlerde ses yok. fiyatı 940tl. nokian sessiz diyorlar. ben aldım kliksa iptal etti. oradan almanızı önermem...

2. Y

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği Teşekkürler İnşallah guzel kar görürüz bu sene de keyfini çıkarırız. Gecen sene hevesimiz kursağımızda kaldı.
  3. Y

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği Lastik macerası sonunda sonuca bağlandı. Pirelli almaya giderken yolda bayi Bridgestone lm80 285tl dedi. Onu almak icin girdim. 2 lastik geldi, 2 lastik depoda kayıplara karıştı. 2.5 saat aradık bulamadık sonunda lassa competus Winter taktirdim. Tanesi 235'ten...

4. Y

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği kliksa nokian temin edemiyormuş. siparişimi iptal ettiler. sitede hala satışta gözüküyor. bilginiz olsun mağdur olmayın. petlas snowmaster 220tl pirelli scorpion winter 290tl kararsız kaldım. fiyattaki fark da cezbedici. pirelli yazlık lastikle kötü anılarım vardı ama...
  5. Y

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği Nokian WR D3 215-65-16 siparişi verdim kliksa.com'dan. 1108-100puan-31cashback-15bkmexpress=962TL tanesi 240TL'ye geldi. bakalım... AB etiketindeki dirençleri bizim yazlık continental crc XL'e eşit, aklımı çeldi açıkçası. fuel save C, wet grip C

6. Y

Duster Kış Lastiği

Ynt: Duster Kış Lastiği selamlar ben de kış lastiği bakıyorum ama karar veremedim. continental kampanyalı fiyatı bile 380 tl dediler! kliksa 100tl'de puan veriyor. baya iyi oldu. ama model seçemedim. nedense goodyear UG8 almamalıyım diyorum. alternatif olarak linkte birkaç lastik var. "Dunlop...

7. Y

CAMA TAŞ DEĞDİ...

Ynt: CAMA TAŞ DEĞDİ... geçmiş olsun araç ilk ilk yılında ise orjinal cam takılır. değilse maalesef yan sanayi takılır(MIŞ!). yazın önceki aracımla başıma gelmişti. boşuna kaskocu ile münakaşa etmeyin derim.
  8. Y

Duster için Jant ve Lastik Seçimi

Ynt: Duster için Jant ve Lastik Seçimi %8.5 fark ettigini söylüyor bir hesap sitesi. Su an gittiğimizden daha hızlı gösteriyor demişsiniz, neden? Hangi hesaba gore acaba? Bu sekilde arac satmazlar diye düşünüyorum. Zaten verdikleri jant icin ve camurluga surtmeden takilabilecek en iri lastik...
  9. Y

Ynt: Duster için Jant ve Lastik Seçimi Özelden de yazdım ama fikir belirtmek isteyenler icin buraya da yazayım: Tabi ki 1400tlye conti Wintercontact almak isteriz ancak su an kampanya ile bu ebatta 4 lastik 500tl. Sebeplerim: Araçlarımızda 6.5" jant var ve ideal ölçüsü 205 taban. Araçlarımız...

10. Y

Ynt: Duster için Jant ve Lastik Seçimi Peki 205-55-16 kis lastiği nasil olur? İdare etmez mı? Bu kisi ve önümüzdeki kisi çıkarsın seneye başka marka alırım diyorum... Jant degisimi gerekmez sanırım çünkü jantlarımız 6.5" olarak geçiyordu alırken. O boyuta da 215 taban maksimum deger olarak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri