Arama sonuçlarınız

1. yalcinocak

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) Program yayınlandı ama.hatta 14 ve 15 bile yayınlandı.

2. yalcinocak

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) Sedat abi iyi akşamlar, 14.bölümü dün gece izledim çok bilgili ve faydalı olmuş elinize sağlık ;) 13.bölümü hala izleyemeyedik ama var mı biryerlede ?
  3. yalcinocak

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) Elinize sağlık Sedat abi ;) pazartesi geceyi bekliycez ozaman..Teşekkürler..

4. yalcinocak

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) Sedat abi bu sabah yayınlanacak olan (25.11.2012 pazar) bölüm kaçıncı bölüm..daha 13u seyredemedik de :)
  5. yalcinocak

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) 23:30 da tekrar var.İnşallah 13.bölümdür...

6. yalcinocak

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) Yayın akışında Pazartesi gösteriyor arkadaslar

7. yalcinocak

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) TRT Belgeselin yayın akışında program pazartesi 13:30 ve 23:30 olarak gözüküyor..
  8. yalcinocak

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) Özledik vallahi..Emeğinize sağlık ;)
  9. yalcinocak

Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri Efe bey selamlar; Fotoğraflar çok güzel.İnsanın içi açılıyor gerçekten.Ellerinize sağlık...Bizi de oralara götürdünüz vallahi Teşekkürler..

10. yalcinocak

Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Görselleri Çok güzel bir kamp olmuş..Resimler çok güzel ;)

11. yalcinocak

Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012)

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Sizlerle tanışmayı ve orada olmayı çok istememe ragmen(ilk kampım olacaktı) yoğun iş temposundan dolayı katılamayacagım..İyi kamplar iyi eglenceler herkese..
  12. yalcinocak

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) O isin sakası abi zaten agac kesmeye bende karsiyim doğayı sevdiğimiz icin dogadayiz en önce korumak da bize düşer bence.. Bir de semaver getireyim odun ateşinde super semaver cayı ;)

13. yalcinocak

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Tesekkur ederim ;) ozaman malzeme olayını hallettik ;) Bu yakacak odun meselesini ormandan toplasak olmaz mı ya :)
  14. yalcinocak

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Bu set iş görür mü sizce ? http://www.adrenalinoutdoor.com/cadir-Seti-2_15164.html#0
  15. yalcinocak

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Teşekkür ederim..Ozaman sıkı bir hazırlık yapma zamanı ;) İnş aksilik olmaz ve bende orada olurum...

16. yalcinocak

Ynt: Gezenbilir Ercova Kampı (3-4 Kasım 2012) Merhabalar bende bu kampa katılmak ve sizlerle tanışmayı çok isterim..Benim de henüz bir arazi aracım ve kamp malzemelerim yok maalesef..Binek araçla gelinebilir mi?
  17. yalcinocak

benim yeni discommm

Ynt: benim yeni discommm Hayırlı olsun..Kazasız belasız kullanın inş.. Aracı sahibinden de bende inceledim..Çok yakışılı görünüyor..
  18. yalcinocak

Discovery I yardım lütfen..

Ynt: Discovery I yardım lütfen.. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim üstad..Yeni başlayanlar için otomatik vites daha iyi diyorlar.Manuele daha var sanırım ;)

19. yalcinocak

Ynt: Discovery I yardım lütfen.. Yol açık programında kullandığı araç mı ? Ozaman iyi bir V8 bakayım ustad..bu arada otomatik mı Manuel mı önerirsin off road icin...
  20. yalcinocak

Ynt: Discovery I yardım lütfen.. Önerileriniz için teşekkür ederim öncelikle, Aslında tek arabam olmayacak.Hafta içi şirket arabası kullanıyorum zaten.Sadece haftasonları off-road amaçlı kullanıcam.Bu sebeple LPG li bir V8'in yakıtı çok yormaz diye düşünüyorum.Böyle güçlü bir mıotorun verdiği...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri