Arama sonuçlarınız

1. drinkdodo

750 Kg Altı Römork Ve Yeni Ehliyetler Hakkında:

Buldum: Römork Takarak Araç Kullanma Madde 86- (Değişiklik:RG-17/4/2015-29329) (1/1/2016 tarihinden itibaren yürürlüğe girecektir.) B, C, C1, D ve D1 sınıfı sürücü belgesi sahipleri araçlarını, azami yüklü ağırlığı 750 kilograma kadar olan (750 kilogram dahil) hafif römork takarak da...

2. drinkdodo

İnternette dolaşan resimlerden oluşan bilgilerin çoğu yanlış. Yönetmeliği okuduğumuz zaman Yeni sınıflandırma ile E sınıfının ehliyetlerde olması gerekiyor. Ya da İç işleri Bakanlığına şikayet sayısını arttırıp, güncelleme yapılmasını istemek...
  3. drinkdodo

B sınıfı Ehliyetim ile 750 kg a kadar römrokları otomobilim ile kullanabiliyordum. şimdi Ehliyetimi yenileme başvurusu yaptım ve artık römork kullanabilmem için yeni sınıflandırmada BE sınıfı ehliyetim olması lazımmış. Tekrar kursa mı yazılmamız gerekiyor. Bu konuda bilgisi olan var mı neler...

4. drinkdodo

Römork Ruhsata İşlenmeli mi?

Ynt: Römork Ruhsata İşlenmeli mi? Aynen öyle Sayın Tifa, sabah bende söylemiştim memura, kısa anlatayım diye bahsetmedim. Az önce emniyet şube müdürünün yanına girdim, durumu arz ettim, o da telefonla birini çağırdı, gelen sabah ki memurdu. beraber bilgisayarın başına gittik, yönetmeliği açtı...
  5. drinkdodo

Römork Ruhsata İşlenmeli mi?

Ynt: Römork Ruhsata İşlenmeli mi? Arkadaşlar benimde bir sorum olacaktı? bugün trafiğe gittim, bütün belgeler tamam, otomobilin çeki demirini ruhsata işleteceğim, römorkunuz var mı diye sordular evet dedim, römork muayene belgeleri yok diye aracın çeki demirini ruhsata işlemediler, 750 kg ve...

6. drinkdodo

Ruhsata İşli Olmayan Çeki Demiri için Uygulanan Cezai İşlemler Nelerdir?

Ynt: Ruhsata İşli Olmayan Çeki Demiri için Uygulanan Cezai İşlemler Nelerdir? Bu "E" belgesini bende anlamadım. acaba "CE" belgesi olmasın yani bizdeki karşılığı TSE olan Tüm dünyada ise CE diye bilinen ve malzemenin kalitesinden tutunda malzemeyi üreten işçinin kalifiye olduğu anlamına da...

7. drinkdodo

Ruhsata İşli Olmayan Çeki Demiri için Uygulanan Cezai İşlemler Nelerdir?

Ynt: Ruhsata İşli Olmayan Çeki Demiri için Uygulanan Cezai İşlemler Nelerdir? Az önce Marka, model ismi vermeyeyim, Çeki demiri yüzünden tatsız bir konuma yaptım. Söylediğine göre çeki demiri, markanın orijinal çeki demiri bile olsa makina mühendisleri odasından onay almak gerekiyormuş...
  8. drinkdodo

2.5 wrangler satılık

Ynt: 2.5 wrangler satılık Ön akstaki yağın menşei nedir? motor bloğu, motor...vs affınıza sığınarak soruyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri