Arama sonuçlarınız

1. okufa

Ankarada Yada Trabzon Rizede V6 2.5 Motor Ustası

Kendi almak istedi ancak 60 70 bin gibi bir rakam söyledi. Yaptırmaya kalktığımda 20 30 bin tutar ben girmem dedi. Esasen suzuki servisi değil günlük tamirlerin yapıldığı bir yer. Araçta su eksiltmesi yoktu ancak yağında benzin kokusu aldık.

2. okufa

frontera a haynes kitapçığı

Araç satıldığı için uzun süredir bakmadığım maile kitapçık için istekler olmuş hepsini cevapladım izinlerini verdim. Bilgilerinize.
  3. okufa

Ankarada Yada Trabzon Rizede V6 2.5 Motor Ustası

Başlıkta belirttiğim gibi bu illerde v6 motordan anlayan işini savruk yapmayacak gerçek usta arayışım var. Aracım 2000 Suzuki Grand Vitara 2.5 otomatik. Şaşmaz sanayide usta motoru döndürmeye çalıştı ancak dönmedi yatak sarmış. Araç şuan satışta ancak resmen hurda parası teklif ediliyor...

4. okufa

Grand Vitara Beyin Tamiri Hakkında

Herkese iyi günler, Aracım 2000 Suzuki grand vitara 2.5 AT. Zincir kırılması sonrası Aracı uzun süre kullanmak amacıyla toplattım ancak son olarak araçta yük altında teklemeler rolanti dalgalanması çekiş düşüklüğü problemi oluştu. Yaptırdığım usta tehsisattan olabilir dedi değiştirdim. Sorun...
  5. okufa

Suzuki Grand Vitara Otomatik Şanzıman Ustasi

Vuruntu ile ilgili bir sıkıntım yoktu. Bakım için götürdüğümde geri vites plakası sıyrılmış dedi. Liftten geri çıkamamış araç. Madem öyle set halinde değişsin dedim. Usta da bi şanzumanciya vermiş oda beceremedi SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. okufa

Suzuki Grand Vitara Otomatik Şanzıman Ustasi

Merhabalar. Suzuki grand vitara 2.5 v6 2000 model otomatik vites aracımı ankara şaşmazda şanzıman tamir seti değişimi için vermiştim. Usta demeye dilim varmıyor. Teslim ettiginde araçta boşta ve her vites değişiminde vuruntu olduğu için tekrar verdim ve aylar geçmesine rağmen yapamadı. Önceden...

7. okufa

Suzuki Grand Vitara 2,5 Şanzıman Tamir Kiti

2000 model suzuki grand vitara 2,5 otomatik aracım var. Geri vites plakası sıyırmış. Şanzıman tamir kiti gerekli, Ankaradayım nereden bulabilirim?
  8. okufa

Frontera 3.2 Salıncak Burcu Ve Rölanti Sensörü

Corsa b nin rölanti sensörünü uydurduk fakat tutarsız çalışıyor. Lambalarda durunca motor stop ediyor... Amerikadan sipariş verdim
  9. okufa

Frontera 3.2 Salıncak Burcu Ve Rölanti Sensörü

selamlar keşke resimlerde olsaymış tam olurmuş. Aracın rolanti ayar valfi arızalanmış, yenisi 1000 tl gibi bir fiyat verdiler. Yurt dışı 30 50 dolar arasında olan bi parça için ya tutarsa mantığı herhalde. Sormak istediğim corsa b hangi model, farkediyormu? Fişekten kastınız uc kısımmı?

10. okufa

OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi

Arkadaşlar aracımın sağ silindir kapağı çatlamış. Nereden bulurum, yardımcı olabilecek varsa mesajla iletişime geçerse sevinirim.

11. okufa

Devir Dalgalanma, Stop Etme Problemi Ve Çözümü

Muhtemel sebeplerden biri olabilir. Zaten lpg sisteminin bakımı yapılacak o zaman danışırım. Çıkmayı bir arkadaşımla beraber yıldız sanayi sitesinde dolaşırken bulduk. Ankarayı bilmem o yüzden fazla birşey söyleyemeyeceğim.
  12. okufa

Evet bobinlerin hepsi değişti. Çıkma 900 tl. Sıfır fiyatı adet 425 tl imiş. 3 haftada geliyormuş. Servisin demesine göre bütün bobinler zayıf sinyal vermiş. Zayıf sinyal vermesi beyinin deviri yanlış okumasına yol açıyormuş. Çıkan bobinleri aldım müsait bir zamanımda kontrol etmeye çalışacağım...

13. okufa

Sorun ateşleme bobinlerinin değişmesi ile çözüldü.
  14. okufa

Servis ateşleme bobinleri değişmesi lazım dedi, arabanın başka yerinde bir problem bulamamışlar. Bende araştırmadayım, yardımcı olabilecek varsa işimden ötürü mesajla ulaşırsa sevinirim.
  15. okufa

Görebildiğim tüm soketleri kontak sprey ile temizledim maalesef sonuç alamadım. Bir ayrıntı belki fikir verebilir. Yokuşlarda özellikle 2000 devir civarına gelince çekişten düşmeye başlıyor sarsıntılı çalışıyor, gazı biraz azaltınca kendine geliyor çekiş az da olsa artıyor. Lpg de fazlaca olmak...

16. okufa

OPEL Frontera Serbest Muhabbet Köşesi

17. okufa

Maf sensörü kirli gibi gelmedi ama temizlemekte fayda var. Videoyu çekerken silinen arıza lambası tekrar yandı. Tecrübeli arkadaşlardan isteğim ilk önce bakmam gereken yer neresi olduğu hakkındaki fikirleri. Ustalardan çok değişik cevaplar aldım.
  18. okufa

Arkadaşlar cihaza bağlandığında çıkan hata kodları bunlar. Arızaları sildi, şimdi araştırma vakti. İnşallah düşük maliyetle çözebilirim.

19. okufa

Selamlar, Bende benzer sorun olduğu için farklı bir başlık açmaktansa buradan sormayı uygun gördüm. Araç 3,2 otomatik, sorun ise trabzondan ankaraya gelince başladı. Araç ilk çalıştırdığımda rölanti normal ve sabit araç ısınınca rolantide dalgalanmalar başlıyor. Özellikle yokuş yukarı giderken...
  20. okufa

frontera a haynes kitapçığı

Ynt: Frontera A Haynes Kitapçığı Arkadaşlar linkler sağlam, bir problem yok. e-mail adreslerinizi yazmanıza gerek yok çünkü bu dosyalar mail ile gönderilemeyecek kadar büyük.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri