Arama sonuçlarınız

1. K

Kelebekler Vadisi'nden Kabak Koyu'na yürüyüş

Ynt: Kelebekler Vadisi'nden Kabak Koyu'na Yürüyüş VAR! kelebekler vadisine giden yolu takip ettiginizde karşınıza KABAK(SAHİLDEN) tabelası çıkacak (vadi inişinden hemen önce) evin bahçesinden geçip o yolu takip edin. SARI-KIRMIZI işaretleri takip edin. vadiyi tepeden dolaşıyorsunuz. ilerde bu...

2. K

Likya Yolu Öneri-şikayet. Okuyunuz Lütfen.

Ynt: Likya Yolu Öneri-şikayet. Okuyunuz Lütfen. ek bilgi, GEVURAĞILI KÖYÜNDEN SU ALINMAMASI TARAFTARIYIM. ÇOK İÇİLEBİLİR DEĞİLDİ. ASFALTTAN GİDERSENİZ YOKUŞU ÇIKINCA, YOLDA MUSLUK VAR. ORASI DAHA UYGUN. VE YOLA PET ŞİŞESİNİ ATAN, SİGARA PAKETİNİ ATAN, DAĞIN BAŞINA KONSERVE KUTULARINI VE PLAJ...
  3. K

Likya Yolu Öneri-şikayet. Okuyunuz Lütfen.

merhabalar. 2 eylül sabah fethiyeden, ölüdenize(deniz-kum-güneş) oradan saat 15 civarıda likya yolu tabelasından yola başladım. toplamda 6 gün yaptım. ÖNERİ, AGIR ÇANTA ALMAYIN, ÇANTANIZI DOLDURMAYIN,GÜNLÜK SU TAŞIYIN. ÇÜNKÜ HERYERDE SU VAR. HATTA SOĞUK SU SEBİLLERİ VAR!! YANİ...

4. K

İlkyardım , Önemli Bir Soru.

degerli dostlar; birkaç yere baktım ve bulamadım. bende kimbilir dedim, gezenbilir tabi dedim:) sorum şu, diyelimki dagda mahsur kaldık, dagcıyım-fotografçıyım-gezginim-köylüyüm (ssk'm var) haber uçurdum tsk,afad,belediye vs vs onlarda resmi makamlara ait bir helikopteri gönderdi ve beni...
  5. K

LİKYA YOLU GÜNCESİ..

Ynt: LİKYA YOLU GÜNCESİ.. yica etsem bende alabilirmiyim. selami_ek@yahoo.com plan aşamasına gelmeden bütün kaynakları toplamak istiorum çünkü.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri