Arama sonuçlarınız

1. fotometo

selam. hala yürüyüş yapıyormusunuz.

selam. hala yürüyüş yapıyormusunuz.

2. fotometo

Likya Yolu Hisarçandır-göynük Kanyonu Yol Arkadaşı.

Likya yolu Hisançardır- Göynük etabı yürüyüşüme Antalyada yaşayan yürümeyi seven bir yol arkadaşı arıyorum. Program -Antalya 515 nolu belediye otobüsü ile Hisarçandıra ulaşım. -yaklaşık 21 km yürüyüş -Göynükten minibüsle Antalyaya dönüş.
  3. fotometo

Kamp Ekimpmanları

ekipman secerken hafif ve kaliteli olmasına dikkat et. özellikle çadır,uyku tulumu,ve eşyalarını taşıyacağın sırt çantası bunlar cok önemli. ben çantada deuter öneririm. çadırda marmot twınlight 2p tulumda ise en az -10 luk hafif bi tulum. doğada yaklaşık 20 km yürüdüğünde bu yük sana eziyet...

4. fotometo

Düzce Bölgesinde Yürüyüş Yapmak İsteyenler

Düzce ve Bolu yürüyüş yapmak için mükemmel alanlar barındırıyor. Yürüyüş yapmak isteyenlerle buradan tanışalım ortak bir organizasyon yapalım...
  5. fotometo

Eylül Ayı Likya Yolu

Ynt: Eylül Ayı Likya Yolu unifo hazır yemek çeşitleri var. 2 günde bir iyi yemek yiyip enerji depolaman iyi olur. pratik ve taşımaı kolaydır. yolun belli bölümleride kendine kargo edebilirisin.( örneğin yurt içi kargo finike şubesi gibi ) yanında 4-5 günlük rahat taşırsın. bazı günler köylerden...

6. fotometo

Eylül Ayı Likya Yolu

Ynt: Eylül Ayı Likya Yolu bence tecrüben az. bu ne denle daha tecrübeli biri ile yola çık. çok uzun bir rota. en az 20 ile 25 gün sürecek. arkadaşların dediği gibi kesinlikle ıvır zıvır alma yanına. iyi bir çanta iyi bir bot ve iyi bir çadırla bu işin üstesinden gelirsin. antremanlarında...

7. fotometo

Antalya Da Günü Birlik Ve Kamplı Doğa Yürüyüşleri İçin Arkadaşlar Arıyorum!

Ynt: Antalya Da Günü Birlik Ve Kamplı Doğa Yürüyüşleri İçin Arkadaşlar Arıyorum! özellikle merak ettiğiniz bir ürün varsa tecrübelerimi paylaşayım. ama genel olarak hafif ürünler seçin. bazı ürünlerdede kesinlikle kaliteden ödün vermeyin. lazım olduğunda o üründen beklenen performansı almalısınız.
  8. fotometo

Ynt: Antalya Da Günü Birlik Ve Kamplı Doğa Yürüyüşleri İçin Arkadaşlar Arıyorum! bu arada size bazı tavsiyelerim olacak. malzemelerinizi alırken çadırınızı hafif ve su geçirmez olmasına dikkat edin. tercihen çift katmanlı bir çadır alın. ayrıca tek kişilik değilde 2 kişilik alın malzemelerinizi...
  9. fotometo

Ynt: Antalya Da Günü Birlik Ve Kamplı Doğa Yürüyüşleri İçin Arkadaşlar Arıyorum! Bende antalyaya yeni geldim sizingibi fazla kalabalık olmayan gruplarda yürümeyi seviyorum. maximum 4 kişi ama en az 2 kişi olmalı. ben sizinle yürüyebilirim. tecrübem var. gerekli ekipmanada sahibim. zaman...

10. fotometo

Mayıs Likya Yolu

Ynt: Mayıs Likya Yolu isterseniz 5 veya 6 gün yürüyebilirim sizinle.

11. fotometo

Mayıs Likya Yolu

Ynt: Mayıs Likya Yolu Köpek cinsi nedir.
  12. fotometo

Likya Yolu Yol Arkadaşı

Ynt: Likya Yolu Yol Arkadaşı bi başlayınca yolu etap etap tamamlamak istersin. bence ya antalya yada fethiyeden başlayıp etap etap yurumek. her halukarda yuruyebiliriz.

13. fotometo

Antalyada Yürümeyi Ve Doğada Olmayı Sevenler.

Antalyada birçok trekking grubu var tanıdığım hepside giderleri paylaşım esası adında milleti söğüşlüyor. Ayrıca çoluk cocuk gelip 30 dakkada bir mola verilerek tam bir piknik havası içinde eyleniyolar. E tabi buda lazım.... Ben benimle birlikte hafta içi ve /veya hafta sonu kamplı ve/veya...
  14. fotometo

Likya Yolu Yol Arkadaşı

Ynt: Likya Yolu Yol Arkadaşı Olabilir. Hangi etabini yürümeyi düşünüyorsunuz
  15. fotometo

Kervan Yolu Yoldaşı

Ynt: Kervan Yolu Yoldaşı Yürüdügüm her rotanin gps verilerini trwikiloc sitesinde yayimlarim. Ordanalabilirsiniz. Adım Metin uluışık.

16. fotometo

Kervan Yolu Yoldaşı

Ynt: Kervan Yolu Yoldaşı Turgut bey, biraz araştırdımda kervan yolları rotasının en zor bölümünün sizinde 2. gün yürüyüş yapmayı planladığınız güzelyalı olduğunu gördüm. 25 km bu bölümün dik bir iniş icerdiği ve zorlu olduğunu hatırlatmak istedim. Acaba sizde yürünecek rota ile ilgili gps...
  17. fotometo

Akseki- Murtiçi Kanyonu

Ynt: Akseki- Murtiçi Kanyonu acaba elinizde güzelyalı akşahap arası klm veya gpx verileri varmı. kervan yolunu yurumeyi dusunuyoruzda
  18. fotometo

Melas Vadisi-antalya'dan Konya'ya Kervan Yolları

Ynt: Melas Vadisi-antalya'dan Konya'ya Kervan Yolları arkadaşlar bizde yürüyecez bu rotayı. acaba elinde gps verileri olan varmı. yürüyen arkadaşlardan rica ediyorum.. güzelyalı ile akşahap arası lazım...

19. fotometo

Kervan Yolu Yoldaşı

Ynt: Kervan Yolu Yoldaşı Çok önemli bir sorun çikmazsa katilirim.
  20. fotometo

2015 Likya Yolu Yürüyüşü (kasım) En Güzel Ay

Ynt: 2015 Likya Yolu Yürüyüşü (kasım) En Güzel Ay Ben katilabilirim ama ayrintilar lazim. Birde kasim biraz riskli buluyorum. Nisan ve ekim daha iyi gibi geliyor bana. Ama kadimda kararliysaniz yinede katilabilirim..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri