Arama sonuçlarınız

1. K

yeni aracimi aldim)

Ynt: yeni aracimi aldim) merhabalar. onerileriniz icin tesekkurler) aslinda su 1aydir arastirdikca daha tecrubelendim arazi tecrubem fazla olmasada ofroad yapmanin mantigini daa iyi kavradim) dediginiz gibi seson bitmis en son gittiimde isoff ta hic camur kalmamis birde kayalasmisti tehlikeli...

2. K

yeni aracimi aldim)

Ynt: yeni aracimi aldim) tesekkur tavsiye icin) zaten arastirdikca hedef artiyor aracim dediiniz gibi standary liberty, simdiden yukseltme kiti ariyorum,ne kadar yukseltmem gerekir? neye gore kac santim onlari bilmiyorum bende zaten 5 cm yukseltmek istiyorum. bu arada benim jantlar 16 inch...
  3. K

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) selam hosgeldin, bende yeni geldim sayilir 3 ay oldu katilali..

4. K

acil durumlarda ne yapmali

Ynt: acil durumlarda ne yapmali selam, ilk firsatta aricam, gorusmek uzere..
  5. K

Ynt: acil durumlarda ne yapmali dursun usta selam, bi sorum olmustu ama girmediniz herhal yada bayadir uramadiniz siteye :) hala araca biseyler yaptiramadim, telsiz alicam ve koruyucu bar konusu.. bu arada aracimin altini yikatmak istedim bitane liftli yikama bulamadim! siz biliyormusunuz...

6. K

Ynt: acil durumlarda ne yapmali dursun usta selamlar) bu kaya kaydirici dediginizi yaptirmak istiyorum, dedigiz gibi sadece marspiyellere yaptiricam, altina istemiyorum, araci aldiimda yanlarda basamak vardi ama araci alcaltiyodu bide goruntusu cok kotuydu diye sokturdum. ince siyah bi bar...

7. K

235 65 17 AT dört adet HANKOOK RF 10

Ynt: 235*65*15 AT dört adet Hankook RF 10 tamam sahibindende buldum ilanınızı resim var..
  8. K

235 65 17 AT dört adet HANKOOK RF 10

Ynt: 235*65*15 AT dört adet Hankook RF 10 selam. resimleri varmı görebilirmiyiz?
  9. K

Ynt: acil durumlarda ne yapmali dediginizi araştırıyorm) bu arada aracınız super varmı resimleri? yakın incelesem.

10. K

Ynt: acil durumlarda ne yapmali teşekurler :) bu arada beşiktastayim.. soyleiiniz herşeyi araştırıyorm, şu an en acili parspiyel yanlarına koruyucu bar taktırıcam ama nereden bulurum bilmyorum.. netlift araştırdım büyük olasılık onuda alıcam bakalım su an araştırma safhası)

11. K

Ynt: acil durumlarda ne yapmali merhaba :) cevaplar için teşekkürler. huma otoyu araştırıyorum baya ürün var. galiba ilk iş marşpiyelleri koruacak bir demir taktırmam gerekiyor ama işte nereye yaptırırım bilmiyorum cogu yerde basamak var ama aradıgım basamak degil celik bar gibi bişey yaptırmam...
  12. K

Ynt: acil durumlarda ne yapmali selam) cevap icin teşekkur. hi-jack nereden bulabilirim? offroad ekipman satan, gidip gezip ürünlere bakabilecegim bir yer varmı bildiiniz?

13. K

Ynt: acil durumlarda ne yapmali dursunusta selamlar, teşekkürler cevaplar için.. aynen dediğiniz gibi yaptım ciftalanda tepedeki kavede çay icip biraz sohbet ettim :) birşeyi merak ediyorum, ne kadar kötü batsamda kürekle kazıp uzunda sürse kurtulamazmıyım? tamamen cevresini temizlesem sanki...
  14. K

Ynt: acil durumlarda ne yapmali herkese selamlar, cevaplar içinde teşekkür.. gittim gördüm geldim) nasıl geçti derseniz güzel gecti ama ustaların dedigi gibi oldu, okadar gezdim dooru dürüst bi camura denk gelemedim, mevsim geçti demişlerdi, hatta kuruyan çamur arabayı dagıtma konusunda bayagı...
  15. K

Ynt: acil durumlarda ne yapmali selam) sag salim gelebildim.. bende sizi arıyordum, gecen mesaj yazmışsınız ozelden ama goremedim merakta ettim..

16. K

herkese merhaba. araniza katilali bir hafta oldu, liberty le 2 geziye ciktim, az sonra bir geziye daha cikicam, gecen gezimde tehlikeli durumlarda kaldim ama camurdan sans eseri cikabildim). sormak istedigim kemerburgaz ciftalan tarafinda saplanip kalirsam me yapmam gerekir? yardim cagrisi yapip...
  17. K

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) pardon haklisiniz) ozur sayin moderatorler..
  18. K

yeni aracimi aldim)

Ynt: yeni aracimi aldim) merhaba. peki 2.el vinç bulabilirmiyim?nerede bulurum? aslında bi atv vinci buldum sıfır, ama 2-3 ton arası o işimi görürmü? ne yapsam, yalnız oluyorum kendimi kurtarmam lazım.. aslında şööle bi ürün buldum bu işimi görürmü?

19. K

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) tekrar selamlar, bi sorum olacaktı, 2.el vinc bulabilirmiyim? 2.5 tonluk bi atv vinci buldum sıfır, bu işimi görürmü sizce? yada vincin bi alternatifi varmı? yalnızken kaldıımda batarsam kendim çıkmam gerekecek..
  20. K

yeni aracimi aldim)

Ynt: yeni aracimi aldim) bi sorum daha olucak) aracimi kurtarmam icin en az kac tonluk vin gerekli 2 ton yetermi? 2.el vinc nereden bulabilirim?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri