Arama sonuçlarınız

1. ilkfer

Yüksek Tavan Çadır ?

Biz de bahsettiğiniz özellikleri sahip bir çadır aradık bir süre ve ucuzunu bulamadığmız için Ferrino Proxes 4 aldık. Bir çok ürüne göre de fiyatı makul oldu, 1550 TL'ye taksit yaptırdık. Yağmur geçirmediğini ve rüzgara dayanıklılığını kullanımımız sırasında tecrübe ettik istemeden :) Uzun...

2. ilkfer

Darıca'da Kamp Alanı

Valla biz o kadar profesyonel kampçı değiliz. bize tesis şart :p Zaten tırmanmıyoruz da. Tesis olduğunda yürüyüşe de gideriz :D

3. ilkfer

Darıca'da Kamp Alanı

BALLIKAYALAR TABİAT PARKI REHBERİ - GEBZE, KOCAELİ | Biz Evde Yokuz sanırım ben burayı sordum :) ama milli parklar genel müdürlüğü ile konuştum, şimdi kapalıymış. yenileme yapıyorlarmış doğruysa ;)

4. ilkfer

Turunç - Selimiye - Bozburun Kamp Alanları

Biz bu yıl Haziran ayında Marmaris Çubucak orman kampında kaldık. Her türlü imkanın olduğu ücretli ve güzel bir yerdi. Dediğiniz yerlere eşyalarınızı kamp alanında bırakıp dolmuşlarla gidebileceğiniz uzaklıkta. Biz arabayla ve tesis olan yerlere gidiyoruz. Bu nedenle size bu şekilde yol...

5. ilkfer

Darıca'da Kamp Alanı

Merhaba arkadaşlar, duyduğuma göre Darıca'da kamp alanı varmış. Bilgisi olan paylaşabilir mi?
  6. ilkfer

Assos Ve Ayvalık Kamp Yeri Önerileri

CUNDA için de güncel bilgi paylaşabilir misiniz?
  7. ilkfer

Çadır Güvenliği

ÇADIRDA CÜZDAN NEREDE ARANACAK? YOL GÖSTERME GİBİ OLMUŞ BU KONU :)

8. ilkfer

Kamp Konusunda Acemiyiz. Yer Önermenizi Rica Ediyorum.

Sanırım sezona göre kalabalık oranı değişiyor, biz imkan olduğunca sezon başlamadan ya da bittikten sonra gidiyoruz. Okulların acık olması, Ramazan olması, sınav zamanları olması tatil beldelerinin nüfusunda çok etkili oluyor. Ama herkes için uygun olmuyor tabi bu.

9. ilkfer

Anladığım kadarıyla kampınızı tesis olamayan yerlerde yapacaksınız. Bizim tercihimiz tesis olan yerler olduğu için koylarda kamp tecrübemiz yok. Ama Ekincik koyu gerçekten güzel. Akyaka'da orman kampında kalmıştık. Datça'da Palamut bükü, Hayıt bükü gibi hatırlayamadığım koylar var ve oralarda...

10. ilkfer

Marmaris - Turunç - Kumlubük

Kampımızı Çubucak'a kurduk ama Turunç'u da görmeden gitmedik tabi. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  11. ilkfer

Bu konuda tecrübem yok ama geçtiğimiz yıllarda Adrasan'da bir kamp tecrübemiz olmuştu. Oralarda deniz kenarına istediğiniz yere çadır açabilirsiniz denmişti.

12. ilkfer

Bu sene Haziran başında Marmaris'de Cubucak Orman Kampına gideceğiz, orada mangal serbest. Güzel bir yer olduğunu okuduk, döndüğümde bilgi veririm :) Bir de Kapadokya'yı tavsiye edebilirim, Kaya Kamping adı. Ama oraya deniz tatili değil de daha çok kafa dinlemeye gidebilirsiniz. Yaz sezonunda...
  13. ilkfer

Biz de ilk deniz kampımızı geçen sene yaptık Gökova Orman Kampı'nda. Ancak sezona göre çok kalabalık olabiliyor. Denize sıfır değil ama çok yakın, orman denizden biraz yukarıda kalıyor. Mangal yapamıyorsunuz ama ocak kullanabilirsiniz. İçeri de küçük bir restoran ve market var. Ayrıca sahil de...
  14. ilkfer

Çadır Tavsiyesi ⛺️

sadece yazın kullanacaksanız bence marketlerde satılanları bile değerlendirebilirsiniz. biz ilk çadırımızı carrefour'dan almıştık, oldukça kaliteli çıktı. deneyim olsun diye çok para vermek istememiştik, üstelik sevip sevmeyeceğimizi de o zamanlar bilmiyorduk. oldukça iyi çıktı ve 3 yıl...

15. ilkfer

Husky - Evolite - Arpenaz Arasında Kaldım

tekrar yakından inceleyelim o zaman, iyi oldu tavsiyeniz, teşekkürler :)
  16. ilkfer

Husky - Evolite - Arpenaz Arasında Kaldım

bunların altı çadırla birleşik değil diye hatırlıyorum. bu nedenle haşaratlara karşı güvenli olmadığı için tercih etmedik.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri