Arama sonuçlarınız

1. frenzy_367

Manavgat Kemer Arası Kamp Alanı

Ynt: Manavgat Kemer Arası Kamp Alanı öneriniz için teşekkür ederim ankaradan gelirken Manavgat alanya kavşağında osay camping diye yer buldum tesadüfen aradım günlük 25 tl imiş denize sıfır . sizin dediğiniz yeride araştırırım daha iyiyse neden olmasın.. teşekkürler

2. frenzy_367

Manavgat Kemer Arası Kamp Alanı

merhaba arkadaşlar 1 ay sonra kemerde otele giriş yapacağız otele girmeden önce 2-3 gün kamp yapalım diyoruz ankaradan gidiş yapacağımız için Manavgat kemer arası tavsiye edeceğiniz kamp alanı varmı ?? yada yol üstünde boş biyer de sahile çadır kurabilir miyiz izin verirler mi...
  3. frenzy_367

4 Kişilik Çadır Önerisi

valla abi 5 mevsim pahalı :) 5 mevsim parasını öderiz valla :D attığın linkteki çadır bize uygun fiyat olarak yarumlarda iyi. ben bunu alıyım.... teşekkür ederim...

4. frenzy_367

4 Kişilik Çadır Önerisi

husyk boyard arkadaş önerdi sizin dediğiniz gibi oda memnun mat ve uyku tulumundan memnunuz. profildeki çadırı aldık 150 tl ye yazın güzel ama 10 derecenin altında sıcaklıkta işe yaramıyor ;D hem soğuk oluyor belli süreden sonrada terleme yapıyor. Gezenbilirdeki kış resimlerini görünce...
  5. frenzy_367

4 Kişilik Çadır Önerisi

çok teşekkür ederim fiyatı uygun bizim için kalite olarak güzel mi ? 15 güne kadar Kızılcahamam bölgesine gideceğiz. 5-6 derece sıcaklıkta bizi idare eder mi? terleme yapar mı ?

6. frenzy_367

4 Kişilik Çadır Önerisi

Arkadaşlar merhaba 300-350 tl arası 4 kişilik çadır almak istiyoruz , 15 yakın siteye baktık stokta yok diyor. Ankara da önerebileceğiniz veya herhangi güvenilebilir bir site var mı ? düşündüğümüz çadır "" http://www.atlaskamp.com/husky-boyard-cadir-4-mevsim-4-kisilik/ "" ama bir çok yerde...

7. frenzy_367

Deniz Kenarında 1 Hafta Kamp

Ynt: Deniz Kenarında 1 Hafta Kamp resimler harika özellikle balık resimleri son noktayı koymuştur. afiyet olsun
  8. frenzy_367

Gezenbilir; Geleneksel 23 Nisan Işık Dağı - Karagöl Kampı Duyurusu (21-22-23 Nisan 2012)

Ynt: Gezenbilir; Geleneksel 23 Nisan Işık Dağı - Karagöl Kampı Duyurusu (21-22-23 Nisan 2012) yazılanları görünce çok heycanlandım :) bende sizle tanışmak isterdim siteye 2 gün önce üye olsaydım belki aranızda olurdum en kısa sürede resimlerinizi atarsanız sevinirim
  9. frenzy_367

Ankara'da Çadır Kurulacak Kamp Alanı

Ynt: Ankara'da Çadır Kurulacak Kamp Alanı kesik köprüyü tercih etmem kamp yapılacak yer değil, çevreye köyler yakın olduğu için doğanlı, şahinli alkol almış kişiler gelip gecenin sessizliği bir anda bozuluyor, keyfiniz kaçıyor

10. frenzy_367

Ultimate Survival (Discovery Channel)

Ynt: Ultimate Survival (Discovery Channel) Arkadaşlar serdarın yeni programının ismi (içimdeki doğa dağ evi) kendine dağ evi yapıyor.. 10 bölüm oldu çok güzel görüntüler var ve çok güzel bilgiler veriyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri