Arama sonuçlarınız

1. mehmetaliegeli

Opel Astra Klasik G Kasa Orj Tk Bagaj Barı Satılıktır

Selam arkadaşlar Ürün Hollandadan getirtilmiştir orjinal OPEL logoludur. Aracın tavanındaki dört adet kayar kapakların olduğu yere monte ediliyor .motajdan sonra kilitlenebiliyor Bir adet imbus iki adet kilitleme anahtarı var.İhtiyaç duydukça severek kullandım.Ürün sayesinde bagaja sığmayan...

2. mehmetaliegeli

1988 Dodge W100s Lpgli Açıkkasa Kamyonet

Selam arkadaşlar araç 1988 model benzinli (lpg).Motor sıfır yapılmış, su pompasından benzin otomatiğine kadar yeni. 3100 tl harcanmıştır.Muayene bitince trafikten çekildi, çekme belgeli.Yürüyeni 4 çekeri sorunsuz ve eksiksiz, geçmişte resmi araçtır PTT den alınma.Çalışır yürür durumdadır.Mekanik...
  3. mehmetaliegeli

1988 Model W100s Lpg Açıkkasa Kamyonet

Selam arkadaşlar.Arac 1988 model bennzin+lpg ruhsatta işli,tekkabinli çekme belgelidir Motoru sıfır yapılmış yaklaşık 3100 tl harcanmış su pompası benzin otomatiğine kadar yenilendi, yaklaşık,1500 km kullanılmıştır.Muayene bitince trafikten cekildi, ikibuçuk ay cezasıvar Aracın kupa ve arkakasa...

4. mehmetaliegeli

1988 Model S100 Benzinli Yeni Revizyonlu Evraklı Motor

Selam arkadaşlar 1988 model S100 Benzinli 6 silindir yeni revizyonlu motor .Araç çekme belgelidir motorun satışını vere bilirim Motor revize edilirken tüm parçaları yeni ve orj kullanılmıştır, yedek parça,rektifiye,ustalık ücreti 3100 tl harcanmıştır.Volant muhafazası ile komple...
  5. mehmetaliegeli

Dodge Tamircisinden Satılık Takımlar

Selamlar arkadaşlar , işyerimi kapattğım için atölyemde kullandığım aşağıda dökümünü yaptığım takımlarım satılıktır.İlgilenen arkadaşlara duyurulur.1- ]150 lt.lik Aras marka 220 volt kompresör.2-] 300 KG kapasiteli zincirli caraskal.3] 2 x 1 mt. üzerinde kanca marka büyük boy yeni mengene...

6. mehmetaliegeli

TOYOTA 1994 ÇİFTKABİN ARAZİ TAŞITI İHALESİ MUĞLA MİLLİ EMLAKSATIYOR

Merhaba arkadaşlar MUĞLA milliemlak müd 05-06-2012 tarinde Toyota çiftkabin arazi taşıtı satıyor ilgilenen arkadaşlara aktarmak istedim. Şartnameyi wwwmilli emlak govtr de taşınır satış ihaleleri bölümünde görebilirsiniz. selamlar

7. mehmetaliegeli

Satılık - 1993 Model Land Rover STW - Benzinli

Tüm GEZENBİLİR dostlarına iyi günler,hayırlı işler dileklerimle.Land Rover Defender 1993 model ,Antalya Elmalı tapu müd alınma araçtır.STW benzinli orj motoru hiç LPG takılmamış 5 kişilik arazitaşıtı hidrolik direksiyonlu vergisi az vize 2sene.Araç alındıktan sonra binerek Nazilliye geldi...
  8. mehmetaliegeli

6.50-16 DIŞLASTİK ARIYORUM (ÇIKMA)

Selam Arkadaşlar dodge PW 150 araçta kullanmak için 4adet 6.50-16 ÇIKMA dışlastik arıyorum Mehmet Ali Egeli NAZİLLİ 0532 330 7959
  9. mehmetaliegeli

S 100 ARAZİ ŞANZIMANI ARIYORUM

Hepinize iyi çalışmalar arkadaşlar. dodge aracıma takmak için 1983-1989 modeller arası dodge S 100 araçlardan çıkma yandan lama bağlantılı temiz ARAZİ ŞANZIMANI (yavru) şanzımanı arayırum . Elinde olan arkadaşlardan haber bekliyorum Mehmet Ali EGELİ 0532 330 7959 Nazilli.

10. mehmetaliegeli

DODGE PW 150 S100 ORJ YENİ 5 BİCON JANT

Selam arkadaşlar .DODGE PW150 S100 4X4 aralara ait orj 6.50 16 sıfır hiç kullanılmamış 3 adet saç janlar satılıktır adet fiyatı 110 tl dir. Jantlar 5 biconludur İyi çalışmalar. 532 330 7959

11. mehmetaliegeli

JEEP FOG LAMP SİS FARI HALOGEN

Selam arkadaşlar Elimde JEEP 4X4 Amblemli HALOGEN H3 12 V 55W fog lamp jeep için sis farları mevcuttur. Hiç kullanılmamış orj kutusundadır.ihtiyacı olan arkadaşa uygun fiyata verilecektir. Bilgilerinize. MEHMET ALİ EGELİ Nazilli 5323307959
  12. mehmetaliegeli

DODGE VE JEEP YEDEK PARÇA PW150-S100

Merhaba Arkadaşlar. Uzun yıllar DODGE S 100- W 100 - PW 150 araçların tamir bakım ve alım satımı ile uğraştım. Bir kaç yıl önce emekliye ayrılıp işyerimi kapattım. Elimde yeni ve çıkma aşağıda listesini sunduğum parçalar mevcuttur.İhtiyacı olanlara uygun fiyata vereceğim.İlgilenenlerin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri