Arama sonuçlarınız

1. NuiMano

şanlıurfa dalış

Ynt: şanlıurfa dalış Merhaba İlker bey , Bence böyle bir konuda en uygun yöntem öncelikle size en yakın yerdeki TSSF'nin yetkilendirdiği dalış merkezleri ile irtibata geçmenizdir . Ayrıca yine Yahoo Groups'ta TSSF gurubuna ilan atmanızdır . Aşşağıda dalış merkezleri listesini bulabileceğiniz...

2. NuiMano

Faydalı bir site

Merhaba herkeze , Daha önce kendi sualtı fotoğraf makinemi seçerken çok faydalandığım , ama buna rağmen genede yanlış bir makine seçme becerisini gösterdiğim bu web sitesini sizinle paylaşmak istedim . Web sitesi ingilizce , başlangıç seviyesinde fotoğrafçılar için hangi özelliklerin ne işe...
  3. NuiMano

Yurt dışı yakıt fiyatları sitesi

Merhaba herkeze , Kısmetse 2013-14 senesinde Türkiye - Uzak Doğu camper seyahati planlıyorum , bu sebeple fizibilite yapabilmek için farklı bilgileri araştırıken yurt dışı yakıt fiyatları ile ilgili bir site buldum , hakeza bilgiler kullanıcıların katkıları ve resmi rakkamlar değil ama genel bir...

4. NuiMano

Otokar ve eski defender parçaları

Ynt: Otokar ve eski defender parçaları Merhaba Barış bey , Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler . Selam ve Saygılar . Saltuk
  5. NuiMano

4x4 Sprinterlar Hakkında

Ynt: 4x4 Sprinterlar Hakkında Merhaba herkeze , Hakan bey benim aklıma gelen soruların birçoğuna cevap vermiş sağolsun . Bende bulmuşken iyice abartıp kendisine kitap yazdırayım diye bir kaç ahret sorusu daha sorayım . Bu araçların ekstrem yollarda , aşırı hor kullanılmasında en önce dağılan...

6. NuiMano

Mercedes Sprinter 4x4 modifikasyon aşaması

Ynt: Mercedes Sprinter 4x4 modifikasyon aşaması Merhaba herkeze , Bende tam bu konuyu araştırıyordum sanırım İlyas beyle aynı sitelere bakıyormuşuz . Hazır ilgi çekmişken hem birkaç link'te ben paylaşayım , hemde birde soru sorayım . Acaba aranızda bu araçtan kullanan oldumu ? Eğer evet ise...

7. NuiMano

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Merhaba Levent bey , Dediğiniz gibi gezmeyi ve muhtemelende uzun süre kalmayı düşündüğüm bölgede hava durumu buralardan çok farklı . Gece gündüz genelde 28-32 derece arasında , ilk günler biraz zorlansada insan birkaç hafta sonra fark bile etmiyorsunuz . Ancak...
  8. NuiMano

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Tekrar merhaba , İyi niyet ve önerileriniz için tekrar teşekkürler Cavid ve Tanju bey . Sanırım hazır olduğum zaman , karar verme öncesi , Tanju beyi rahatsız edip biraz başını ağrıtacağım. Şu an için birçok kişinin geçtiği yolu geçmekte olduğumdan kişisel olarak...
  9. NuiMano

Otokar ve eski defender parçaları

Kusura bakmayın cehaletimi , ancak merak ettiğim bir konu var . Ben bir mobil karavan yapma planları kurmaktayım ve yolun çok başındayım . Uzun kasa bir 4x4 aracı utulity (hizmet) karavanına dönüştürmek istiyorum . Piyasada 1980-90 model Defender 130 model araçlar satılık var ve fiyatlarıda...

10. NuiMano

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Merhaba herkeze , Ben erken emekli bir beyaz yakayım , 46 yaşındayım , boşanmış tek başına bir gezginim , şu an en büyük hobim olan dalış eğitmenliği işini yapmaktayım . Karavan ilgim aslında ihtiyaçtan , sebebi ise uzak doğuya uzun süreli hatta belkide geri...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri