Arama sonuçlarınız

1. maliboga

Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye gözünüz aydın, güle güle kullanın,

2. maliboga

Satılık - 1999 Model - Off Road Donanımlı XJ

ilanların bu şekilde ayrıntılı ve fotolarla LİNKSİZ verilmesi çok hoşuma gidiyor. bir de fiyat olsaymış keşke ::) ::) ::) hayırlı satışlar dilerim
  3. maliboga

TEKLİF USULÜ SATILIK 2001 4.7 WJ

Ynt: TEKLİF USULÜ SATILIK 2001 4.7 WJ valla Birol bey ben burada araç alacak kişi olduğum için tarafım. yani bana sorma. :) :) ben o arabayı çıplak alsam o masrafı zaten yapacağım mantığımda bunu söylüyor ama dediğim gibi cüzdanım diyorki sakın ekstralara para ödeme:))) sen dur ben daha...

4. maliboga

Ynt: TEKLİF USULÜ SATILIK 2001 4.7 WJ Birol Bey ben bu araçlardan pek anlamam, anlamak ve öğrenmek ve dolayısı ile kendime de iyi bir araç yapmak için buraya üye oldum. her gün yeni bir şey öğreniyorum ve tecrübelerimi arttırmaya çalışıyorum. diğer taraftan motosiklet konusunda aynı şeyi...
  5. maliboga

Ynt: TEKLİF USULÜ SATILIK 2001 4.7 WJ ben bu topiği sevdim, hem ticaret hem eğlence bir arada olacak gibi, topik sahibi ismini bağışlıyabilirmi acaba ? fxlarge demek biraz garibime kaçıyor. bir de neredesiniz? teşekkürler mehmet ali boga

6. maliboga

Ynt: TEKLİF USULÜ SATILIK 2001 4.7 WJ Hayırlı satışlar dilerim, Aldığınız hali ile satışa koyuyorsunuz anladığım kadarı ile ve takas olarak yine arazi aracı olabilir demişsiniz. Araç sizin aracınız ve tabiiki istediğinizi yapabilirsiniz ama böyle güzel ( görünen) bir aracı satış sebebinizi...

7. maliboga

Takoser'den Bir Kapalı Kasa 110 Defender Daha

Allah kolaylık versin, bu topiği ilgi ile takip edeceğim..
  8. maliboga

Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası Hımmm bak ben bunu bilmiyordum. Bilgi için teşekkürler Kürşad Bey.
  9. maliboga

unimok 406 doka

Ynt: unimok 406 doka çok beğendim, yolum oralara düşerse bir uğrarım kendi gözlerimle görürüm inşaallah bu canavarı....

10. maliboga

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye vallahi videoda daha düşük gösteriyorsun, :o :o benden sadece 2 yaş küçüksün ::) ::) hayatın çok rahat demekki diye bir varsayımda bulunacağım ama bu topiktekleri yaşayan herhangi biri 10 yaş birden ihtiyarlardı. demekki yüreğin geniş ve stresli bir adam...

11. maliboga

Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi...

Ynt: Bir Gezgin Defender'ın Re-birth Hikayesi... en son sayfaya gelince bitmiş halinin fotolarını göreceğim hayali ile okudum bütüm yazılanları, biraz baskı olacak gibi ama hadi bitir artık yayınla şu fotoları :) :) merakla beklemedeyim:))
  12. maliboga

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye çok derin konulara giriliyor, resim koyunda biraz kendimize gelelim :) :) :)

13. maliboga

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye sevgili Kürşat, bu ülkede 3 çeşit yemeği tabldot olarak 8 tl ye yiyebileceğin restoranlar olduğu gibi bir kap yemeğe 50 tl verdiğin restoranlarda var. kötüleme kısmındaki yorumuna katılmakla beraber, eğer sen yaptığın işteki kaliteli çizgini korumayı...
  14. maliboga

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye ben de böyle düşünüyorum, diğer taraftan araç toplama konusunda hizmet veren bir atelye açsanız bilgilerinize istinaden, yada işçilik olmasa bile danışmanlık bazında hizmet verseniz emin olun okadar çok dua alır ve büyük bir eksikliği kapatırsınız ki. :) :)...
  15. maliboga

Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı

Ynt: Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı beklemedeyim...

16. maliboga

Ynt: Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı tahminim doğru çıktı, yeni olduğum için sistem beni yadırgadı :) ha gayret az kaldı 20 ye.... ::)
  17. maliboga

Ynt: Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı bir türlü özel mesaj atmayı beceremedim MKG ye. sürekli yetkiniz yok diyor sistem. yeniyim ya yadırgıyor beni herhalde :D :D MKG beyin cebini bana mail atabilirmisiniz acaba? maliboga@gmail.com kendisi ile konuşmak ve tanışmak istiyorum. hem belki...
  18. maliboga

Ynt: Unimog 406 Doka Projesi Tamamlandı Çok güzel , güle güle binin, sizin gibi insanlar yeni yeni projeler yapmadan duramazlar sizin deyiminizle bir süre sonra kaşıntı basar, eee yeni proje içinde para lazım, bence bunu satın siz ve yeni proje üzerinde çalışın, satacağınız zaman sadece...

19. maliboga

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu başarılarınızın devamını dilerim, güzel bir çalışma, iyiki internet var yoksa pazarları dışarıda olduğumdan ve dönüşte yorgunluktan erken yattığımdan ötürü programı seyredemezdim :)
  20. maliboga

Forester Almayı Düşünenlerin El Rehberi

Ynt: Forester Almayı Düşünenlerin El Rehberi telefleks GFI sistemini taktırdım, şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. 20.000 de motor inmesi gerektiğini burada öğrendim. bu duruma biraz canım sıkıldı açıkçası, sıra ona gelince izlenimlerimi burada paylaşırım herkese iyi forumlar:)) not...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri