Arama sonuçlarınız

1. tolga efe

4X2 Ve 4x4 Duster 'ların Vites Değişim Oranları

Ynt: 4X2 Ve 4x4 Duster 'ların Vites Değişim Oranları Selim bey çok güzel bir paylaşım,emeğinize sağlık.Merak ettiğim bir bilgiydi.İnceledikten sonra benim aracımda bulunan TL8 nolu şanzuman yerine konfor ve ekonomi açısından keşke TL4 olsaydı diye içimden geçirdim,heves işte:) Ama arazi...

2. tolga efe

Duster Debriyaj ayarı

Ynt: Duster Debriyaj ayarı Yetkili servisi aradım, Duster debriyajında ayar yokmuş,Renault 'un bir çok modeli içinde durum aynı.Konu açıklığa kavuşmuştur.Diğer forumlardan araştırdığım kadarı ile Volkswagen,Honda vs. gibi markalarında bir çok modeli için de durum farklı değil.
  3. tolga efe

Duster Debriyaj ayarı

Ynt: Duster Debriyaj ayarı Sayın Olguncandan, Benim sorum özetle debriyajın ayarı var mı yokmu?Sadece bunu öğrenmeye çalıştım varsa vardır yoksa yoktur! Bir sürü mesaj yazmışsın,yok arabanın mekaniğinden anlamak lazım mış ,yok buda sorumuymuş yok tolgaefenin sorunuymuş, debriyaj...

4. tolga efe

Duster Debriyaj ayarı

Ynt: Duster Debriyaj ayarı Sayın forester, Konu siznde düşündüğünüz gibi ilgi çekici olmayabilir,ama cevaplanmama sebebinin bu olmadığını düşünüyorum,muhtemelen konuyu okuyan arkadaşlarında net bir bilgisi olmadığındandır.
  5. tolga efe

Duster Debriyaj ayarı

Ynt: Duster Debriyaj ayarı Arkadaşlar, İlk mesajımda yazmıştım hidrolik debriyaj olduğunu,tel ayarı olduğunu düşünmüyorum eğer debriyaj merkezinde ayar imkanı varsa yapılabilir belkide otomatik ayar söz konusu sadece bunu bilen varsa cevaplar diye düşünmüştüm.telli olsa kendimde ayarlayacak...

6. tolga efe

Duster Debriyaj ayarı

Ynt: Duster Debriyaj ayarı Herkesin debriyajı gönlüne göre herhalde ;D güle güle kullanın arkadaşlar. Madem bilen yok bu konuyu, araştırıp sizede bilgi veririm öğrenince.

7. tolga efe

Duster Debriyaj ayarı

Arkadaşlar, Benim debriyaj oldukça yukarıda kavrama yapıyor,çok tercih ettiğim bir durum değil,balata aşındıkça sıkıntı olmaz umarım.sizlerde durum nasıl? Servise sormadım ama belki sizlerden konuyu bilen arkadaşlar vardır. Bildiğim kadarıyla Duster da hidrolik debriyaj var,bu sistemde ayar...
  8. tolga efe

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Muhtemelen kafadan darbeli,özensiz toplanmış 4x2 farı takmışlar,bence de uzak dur bu arabadan.
  9. tolga efe

Dacia Duster arka cam silecek rolesi

Bence arka cam sileceğinde zamanlayıcı rolenin dezavantajları daha fazla, muhtemelen 5sn bir çalışan role tavsiye edecekler oda ya çok erken silecek yada geç kalacak, daha uzun zaman aralığıda sileceğin açık konuımda unutulmasına sebep olacak çok araba ya rastladım yolda arka cam sileceği açık...

10. tolga efe

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Resimden gördüğüm kadarıyla paslanma gördüğünüz yerler arka amortisör bağlantı kulağı ve arka fren,iç kampana kasnağı. Mimar bey bu parçalar yüzeysel pas gösterir görüntü dışında sorun çıkarmaz bu durum, benim model 73 Model anadolum var bu sene dış kampana...

11. tolga efe

Duster için Jant ve Lastik Seçimi

Ynt: Duster için Jant ve Lastik Seçimi Kar lastiği olarak seçimimi Continental Crosscontact Winter dan yana kullandım arkadaşlar,eğer düşünüyorsanız,kesinlikle tavsiye ederim geçen hafta sonu yemeyen gelmesin kar kampı ve pazar günü kartalkaya yolunda test ettim 10 üzerinden 10 verdim...
  12. tolga efe

Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri

Ynt: Otobanda Duster ile Hız Yapmanın Riskleri Arkadaşlar Duster AWD değil 4WD çekiş sistemine sahiptir,zaten arabanın bagaj kapağında bile 4WD yazıyor :) .Defender dahil bir çok arazi taşıtıda standart olarak 4WD çekiş sistemine sahiptir. Çapraz tekerleklerin askıda kalması durumunda...

13. tolga efe

Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012]

Ynt: Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012] Serkan Bey ben Pendik ten hareket edeceğim,buluşma noktasına çok yakınım ,sabah erken hareket edebilirsem (hanım ve çocuğa bağlı) buluşma yerinde konvoya katılacağım, yetişemezsem tek olarak yola devam edeceğim.
  14. tolga efe

Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012]

Ynt: Offroadcuyuz.com "YEMEYEN GELMESİN" Kampı - Bolu - [24-25-26 Şubat 2012] Kısmetse Cumartesi günü bende istanbul'dan yola çıkacağım,listeye ekleyebilirsiniz.
  15. tolga efe

Dacia Duster 4x4 Yükseltme

Ynt: Dacia Duster 4x4 Yükseltme Coilover projesinde bir gelişme var mı?

16. tolga efe

Duster Koltuk Kılıfı seçimi

Ynt: Duster Koltuk Kılıfı seçimi özel yapım olarak şu gözüme çarptı http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-dacia-duster-kilif-orjinal-kesim-2009-sonrasi-51389527/detay/
  17. tolga efe

DACİA DUSTER TERMOMETRE VE NAVİGASYON BAĞLANTISI.

Ynt: DACİA DUSTER TERMOMETRE VE NAVİGASYON BAĞLANTISI. Emeğine sağlık Karkaplanı,gayet güzel ve titiz bir çalışma,detaylı açıklamalarda oldukça faydalı olmuş güle güle kullan.
  18. tolga efe

Ynt: Duster için Jant ve Lastik Seçimi All terrain lastikler test incelemesine baktım. http://www.tirerack.com/tires/surveyresults/surveydisplay.jsp?width=215%2F&ratio=70&diameter=16&type=ORAT Dacia Duster için orjinal ebatta 215/65-16 sadece 2 seçenek var 1.General Grabber AT2 2.Yokohama...

19. tolga efe

Ynt: Duster için Jant ve Lastik Seçimi Yorumunuz gayet mantıklı,sadece yaz kış sök tak olayı zahmetli.Benim tavsiyem biraz tembel işi sanırım :D
  20. tolga efe

Dacia Duster Araç içi Termometre Montaj Yerleri

Alternatif olarak göz atın derim,kaliteli ama biraz pahalı bir seçenek. http://www.ebay.com/itm/330662003877?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri