Arama sonuçlarınız

1. huzzik

Ramazan Bayramında Bir Gün Gürcistan

Merhabalar; Bayram tatilinde bayramın ikinci günü bir günlüğüne Gürcistana geçmeyi düşünüyorum bana katılacak yada yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

2. huzzik

Aydın Güzelçamlı Milli Park Yürüyüşü (23 Mayıs 2010)

23 mayısta sezonun son yürüyüşü olarak zirve dağcılık aydın söke grubu ile Dilek yarımadası milli parktaydık yürüyüş izmirdende katılımcılarla kalabalık oldu.doğa güzellikleriyle kalyon herkesi büyüledi yürüyüş sonrası isteyenlerde denize girdi Uploaded with ImageShack.us Uploaded with...
  3. huzzik

Aydın Koçarlı Yeni Pistimizde İlk kalabalık Uçuşlar

Aydın Koçarlıda belediye kaymakamlık ve orman müdürlüğünün yardımızla yeni bir pistimiz açıldı bu hafta sonuda Aydın,Didim,Söke,Manisa ve izmirden pilotlar yeni take offta buluştuk güne kaymakam savcılar ve belediye başkanlarının davetiyle bir kahvaltıyla başladık sonrasında transportlarla gün...

4. huzzik

Zirve Dağcılık İzmir - Söke ; Belevi - Şirince Doğa Yürüyüşü (16 Mayıs 2010)

16/05/2010 tarihinde izmir ve söke zirve olarak ortak bir etkinlik olarak belevide buluşuldu.sonrasında orada A grubu,Bgrubu ve sadece şirince gezisi olarak üçe ayrıldık B grubundaki parkurda gayet zevkli ve kolay bir parkurdu.Yürüyüş sonrasında şirincede 2,5 saat kadar bir vaktimiz oldu ve...
  5. huzzik

Aydın'da OffRoad

Arkadaşlar merhaba forumda buralara konu açacağım pek aklıma gelmezdi :D ama merak ediyorum aydında offroad yapan kimse yokmu yapıyorlarsa nerde bu millet :)

6. huzzik

Kamikaze Düğümü

arkadaşlar kamikaze düğümünün yapılışını detaylı ve anlaşılır şekilde anlatabilecek dökümanı olan varmı?

7. huzzik

Aydın Ömerbeyli köyü uçuşu (07/03/2010)

Aydın incirliova/erbeyliye bağlı Ömerbeylideki uçuşumuz

8. huzzik

Akyeniköy ve Priene uçuşu ( 6/12/2009)

Aydın Didim'e bağlı akyeniköy be Söke'ye bağlı Priene Tapınağı üzerindeki uçuşlarımızdan fotolar :D ;D ama fark ettimde uçarken hiç fotomuz yok

9. huzzik

Pamukkale ve Çökelez Uçuşumuz (22/11/2009)

pamukkale ve çökelezde yeni başlayan arkadaşlarımız ile yaptığımız uçuşlardan görüntüler
  10. huzzik

Bozdağ uçuşumuz (2/11/2009)

bozdağdaki uçuşumuza balıkesir ve tiredende kalabalık bir katılım oldu

11. huzzik

Priene - Davutlar Arası Doğa Yürüyüşü (25 Ekim 2009)

25 ekim günü aydın söke'ye bağlı güllübahçe yakınlarında yer alan Priene harabelerinden başlayan ve davutlarda son bulan yürüyüş 20 km sürdü gayet zorlu olan parkurda a ve b grubu olarak ayrıldık b grubu gayet zor hiç düzlük olmayan ama en sonra dağ çilekleriyle bizi ödüllendiren bir yoldu...
  12. huzzik

Kodak Servis Hakkında

Arkadaşlar fotoğraf makinemde arıza var ve garantisi bitmek üzere kodak servisi datapro taşınmış ama diğer telefonlardanda karşımda bir muhattab bulamıyorum bilgisi olan varmı?

13. huzzik

Huzzik Aydın İncirliova Ballıkaya Uçuşu 22/09/2009

Bayramın son günü yaptığım uçuşun görüntülerini paylaşmak istedim uzun süredir spordan uzak kalmıştım ama inşallah bu arayı kapatıcam http://www.ucusvideo.com/video/2001/huzzik-yelken
  14. huzzik

Türkiye'de Sporcu olmak

Arkadaşlar aranızda büyük ihtimal zor şartlarda spor yapan malzeme,ulaşım,klüp vb. sıkıntılar çekenler vardır. neyazıkki türkiye'de spor yapmak ve sporcu olmak çok zor.Spor yapmak istersiniz ilk önce eğitim sonrası malzeme derdi vardır.hepimiz biliyoruzki dünyada birçok yerde uygun olan...
  15. huzzik

Aydın Serbest Muhabbet Köşesi

heeeeyyy aydın grubu uyuyormu hadi bakalım yoklama alıyorum kimler hala aktif yoklama cumaya kadar sürecek kaç kişiyiz bakalım hem bozdağa gidecekmisin onuda belirtirseniz sevinirim

16. huzzik

Karacasu Uçuşları

Hafta sonu karacasu'ya bağlı geyre ilçesinde çok güzel bir havada çok güzel uçuşlar yaptık tepe 650 m yaklaşık 12-13 pilot vardı ve bir tandem üçer adet güzel uçuş yapıldı.Fotolarını paylaşıcam ve bundan sonraki karacasu uçuşlarıyla ilgili foto ve görüşlerimi bu başlık altında paylaşıcam
  17. huzzik

Tire'de Güzel Uçuşlar

Uzun süredir foruma konu eklemiyordum ama azmettim ve eklemeye karar verdim ;D 2009 un ilk uçuşunu güneşli ve soğuk bir günde tirede yaptık sıcaklık 1 derecenin üzerine çıkmadı ve uçuş sırasında parmaklarım tutmaz hale geldi ama yinede bazı fotoğraflar çektim bir arkadaşımızın kalkış anı ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri