Arama sonuçlarınız

1. K

CHR sorunu

Ynt: CHR sorunu Teşekkür ederim bilgileriniz için..

2. K

gördüklerim...

Ynt: gördüklerim... Gayet güzel..
  3. K

CHR sorunu

Ynt: CHR sorunu Merhaba, Chr mi yoksa Cha mı bilemem tabii.Tek bildiğim her açışımda chr yazan bir ekranla karşılaşmamdı,her ne ise..Dediğiniz gibi kart alıp denemem gerek,fotoğraflara gelir ise şimdiden yardımcı olabilcek bir kaç yer buldum bile, teşekkür ederim :)

4. K

CHR sorunu

Ynt: CHR sorunu Teşekkür ederim, bilgileriniz için.Tüm söylenenleri geride bırakır isek, problemin kartta olduğunu varsayıyorum.Benim için esas olan içinde bulunan fotoğrafların kurtarılmasıdır.Birkaç bununla ilintili program indirdim fakat nasıl bir sistemle çalıştıklarını bilmediğimden...
  5. K

CHR sorunu

Nikon d100 kullanmaktayım, çok iyi kullanıcısı olmasamda sevdiklerimin fotoğraflarını kadrajlayacak yetiye sahibim.Meseleye gelir isek; makinamın ekranında birden bire ''this card cannot be used'' beliriverdi. ne çekim yapıyor ne de usb aygıtını görüyor.ekranda ise CHR harflerinin yanıp...

6. K

Burada Balık mı Yoksa Dalgıç mı Şanslı?

Ynt: Burada Balık mı Yoksa Dalgıç mı Şanslı? bir yerlerde gizli kalmış iyilikler hep var olsa..

7. K

31 martta off road yapmak isteyenler, parkuru beraber kararlaştıralım

Ynt: 31 martta off road yapmak isteyenler, parkuru beraber kararlaştıralım Bu denli yazışmaları okuyunca aracını insan neden satar diye hayıflanıp duruyorum. Keyifli geziler olsun.
  8. K

Kampçılığa Yeni Başlarken

Ynt: Kampçılığa Yeni Başlarken Yeni başlarken, yardımcı olabilecek mutlaka birileri olmalı :)
  9. K

Mağaraya Giriş

Ynt: Mağaraya Giriş Henüz geç kalınmış bir şey mi?

10. K

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, Site içerisinde yer alan konuların tümüyle ilgileniyor gibi yapmaktan çok sadece merak etmekteyim. Galloper aracımı yeni satmış ve off-road yapamadan kaza yapmış biri olarak anlaşılcağı üzre jeepler ve çamurla ilintili merakım fazlaca.Velev ki site sayesinde bu merakları gidereceğimi...

11. K

Galloper ile Off-Road

Keyfi ve rahatlığı sanırım başka araçta edinemeyeceğim bir deneyimdi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,266
Kaydolan Son Üyemiz
tomas1984.cat@gmail.

SON KONULAR

Geri