Arama sonuçlarınız

1. Ümit Yaşar

Grant Vİtara Yakit Bİlgİsİ

Lpg enjektörlerini kontrol ettirmende fayda var. Aynı sorun bendede oldu. Enjektör ler arızalıymış.

2. Ümit Yaşar

Off Road Sonrası Frontera Bakımı

Ynt: Off Road Sonrası Frontera Bakımı Murat hocam ben resimleri göremiyorum. Bir sorunmu var acaba?
  3. Ümit Yaşar

1. FRONTERA Buluşması Görselleri (14 - 15 Temmuz 2012)

Kısmet olursa bir sonraki buluşmada bende aranızda olucam. Paylaşımlar için teşekkür.

4. Ümit Yaşar

Frontera; Şehirli Arazi Aracım

Ynt: Frontera; Şehirli Arazi Aracım Bu arada arazide çekilmiş yeni fotolarıda bekliyoruz.
  5. Ümit Yaşar

Frontera; Şehirli Arazi Aracım

Ynt: Frontera; Şehirli Arazi Aracım Allah nazardan saklasın. 10 numara olmuş.

6. Ümit Yaşar

Lada Gezilerinden Fotoğraflar

Ynt: Lada Gezilerinden Fotoğraflar Emeği geçen herkese teşekkürler.

7. Ümit Yaşar

NİVA YAKIT TÜKETİMİ İÇİN ACİL YARDIM. İFLAS EDİYORUM.

Ynt: NİVA YAKIT TÜKETİMİ İÇİN ACİL YARDIM. İFLAS EDİYORUM. benim araçta 90 model 100 km de 11/12 litre lpg yakıyor araç elektronik ateşleme hız 100/110/120 değişiyor ve yakıtım normal diyorum.. Tamam da benim araç benzini 13 lt yakıyor. Yukarıda yazmadım ama lpg yi 100 km de 18-19 lt...
  8. Ümit Yaşar

Ynt: NİVA YAKIT TÜKETİMİ İÇİN ACİL YARDIM. İFLAS EDİYORUM. Zaten 5. viteste 2300 devirde 80-85 km hızda kullanıyorum. Daha düşük devirde de gitmiyor. 4. vitesi istiyor.
  9. Ümit Yaşar

1 mayısta bir ölçümde ben yaptım. Depo kapağında taşıncaya kadar benzini doldurdum. 100 km asfaltta 25 km arazide kullandım. Araçta 2 kişiydik. Dönüşte yine kapaktan taşıncaya kadar benzini doldurttum ve 16 lt aldı. Yakıt tüketimi 12.8 lt. Aracı çoğunlukla asfaltta şehir dışı 85km hızda...

10. Ümit Yaşar

Erzincan Ergan Dağına Çıkıyoruz ( 12 Şubat 2012)

Ynt: Erzincan Ergan Dağına Çıkıyoruz ( 12 Şubat 2012) Sucuk ekmek olayı tamamlamış. Harbiden hayat yaşayınca güzel.

11. Ümit Yaşar

ercişten birkaç kare.. ve defender

Ynt: ercişten birkaç kare.. ve defender Allah oradakilerin yardımcısı olsun.
  12. Ümit Yaşar

Çamlık Yolu - Beytahtı (Erzincan 25/03/2012)

Ynt: Çamlık Yolu - Beytahtı (Erzincan 25/03/2012) Fotoğraflar çok güzel olmuş. Herkes böyle paylaşımda bulunsa tadından yenmez valla.

13. Ümit Yaşar

Lada Tarihçe

Ynt: Lada Tarihçe Emekleriniz için teşekkürler.
  14. Ümit Yaşar

Niva'ya devam.

Ynt: Niva'ya devam. Güzel günlerde kazasız belasız inş.
  15. Ümit Yaşar

niva yakıt problemi

Ynt: niva yakıt problemi Bu yazdığın verilere göre senin aracın yakmıyor. Benin araçla 110 km yol yaptım (20 km arazi+90 km uzun yol) 55 tl yakmış. Lpg lt fiyatı 2.80

16. Ümit Yaşar

Tüm Lada Nivacıların Hayali

olmamışşşş.
  17. Ümit Yaşar

nivada ses yalıtımı

Ynt: nivada ses yalıtımı Arkadaşlar bende kışlık michelin lastikleri çıkarıp ok 144 leri taktım. Ses 2 kat arttı. Sesin en önemli faktörü kesinlikle lastikler.
  18. Ümit Yaşar

Gezenbilir Erzurum Grubu

Ynt: Gezenbilir Erzurum Grubu Ad-Soyad:Ümit Yaşar Bülbüller 07-08-1976 Erzurum Palandöken

19. Ümit Yaşar

Bu disco'yu bana değerlendirebilir misiniz?

Ynt: Bu disco'yu bana değerlendirebilir misiniz? Deffender içinde çok ciddi rakamlar ödedigini ifade ediyor. Ben onun yalancisiyim.
  20. Ümit Yaşar

Bu disco'yu bana değerlendirebilir misiniz?

Ynt: Bu disco'yu bana değerlendirebilir misiniz? Discolara bende hayranım ama arkadaşda defender var. Yaptığı masrafları duydukça hevesim hepten kaçtı. Land larda parça çok pahalı.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri