Arama sonuçlarınız

1. caner_tee

63 Tuzla + 52 Yüksek Kaput

Merhaba arkadaşlar. Kendime ait 63 tuzlam satılıktır. araç görüldüğü gibi restore ediliyordu. fakat ilgilenemıyorum artık. detaylı bilgi telefonda verilcektir. 2. araç 52 model yüksek kaput o da çeki plakalıdır. linkten görebilirsiniz. detaylar telefonda konusulur. araçlar...

2. caner_tee

63 Model Tuzla + 52 Model Yüksek Kaput

Merhaba arkadaşlar. Kendime ait 63 tuzlam satılıktır. araç görüldüğü gibi restore ediliyordu. fakat ilgilenemıyorum artık. detaylı bilgi telefonda verilcektir. 2. araç 52 model yüksek kaput o da çeki plakalıdır. linkten görebilirsiniz. detaylar telefonda konusulur. araçlar kastamonudadır...
  3. caner_tee

Proje Amaçlı Cj Arıyorum

Ynt: Proje Amaçlı Cj Arıyorum wılys bölümünde var link atıyorum http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=67487.new#new

4. caner_tee

Willys Sahipleri Burada Buluşalım

Ynt: Willys Sahipleri Burada Buluşalım Şu anki hali motor kapagı açıktır. şansımzan sökük. tüm parçaları üzerindedir. biraz ilgi istiyor sadece... arkadaşlar araç babamın:) benimki bordo tuzla:) jenerasyon farkı işte:) 2 araçta çeki plakalı şu an.
  5. caner_tee

Ynt: Willys Sahipleri Burada Buluşalım Merhaba bu fotodaki jeep babamın 52 yüksek kaputa çevrilmiş aracıdır. siyah beyaz olan fotosu beypazarında yapılmadan önceki halidir. beypazarında yapıldıktan sonra 96 senesine kadar kullanılmıştır. 96 senesinden sonra pek kullanmadıgımızdan garajda...

6. caner_tee

Ynt: Willys Sahipleri Burada Buluşalım Merhaba arkdaslar benim efsane bayramdan sonra boyaya girecek artık bi kontak çevirelim.

7. caner_tee

68 Model Willys Yardım Ve Öneri Lütfen

Ynt: 68 Model Willys Yardım Ve Öneri Lütfen Selam.. aracın hayırlı olsun güle güle kullan.zevk meselesi ama sanki biraz yüksek olmuş gibi? dikkat et devirebilirsin. benim aracımda 63 model uzun şase yaptıklarımı söylüyorm. Kendim sanayide oto tamir vs. işleri yapan bi ustanın ogluyum...
  8. caner_tee

Proje Amaçlı Cj Arıyorum

Ynt: Proje Amaçlı Cj Arıyorum tuzla veya yüksek kaput uyarmı?
  9. caner_tee

İhtiyaç Fazlası Tuzla, Willys Defransiyelleri

Ynt: İhtiyaç Fazlası Tuzla, Willys Defransiyelleri 1000 tlye aldim hic takmadim aynni paraya verebilirim

10. caner_tee

Boş Araziler İçin Proje Yardımı

Arkadaşlar hepinize Merhaba; Kosgeb veya tddey gibi hibe destekli kırsal alan destekleme projesini kullanarak kastamonuda arazimi kullanarak bir işletme kurmak istiyorum.Siz değerli arkadaşlarımdan fikir almak istiyorum. Çok gezen arkadaşlar var illaki hoşlarına giden , farklı , bi gün bende...

11. caner_tee

Cj Ön Cam Çerçevesi Aynalar Vb.

Ynt: Cj Ön Cam Çerçevesi Aynalar Vb. 1000 tlye aldım hıc takmadım aynı paraya verırım
  12. caner_tee

Tuzla Jeep İle Orjinal Amerikadan İthal Jeepi Nasıl Anlarız ?

Ynt: Tuzla Jeep İle Orjinal Amerikadan İthal Jeepi Nasıl Anlarız ? orjinal uzun şase.

13. caner_tee

Ynt: Cj Ön Cam Çerçevesi Aynalar Vb. yanaklarında yırtık falan kesinlikle yok temiz kullanılmış lastikler 4 adet.
  14. caner_tee

Ynt: Cj Ön Cam Çerçevesi Aynalar Vb. evet evet 31, 11.5, 15
  15. caner_tee

BAFRADAN 1969 MODEL TUZLA EFSANESİ 2013

Ynt: Bafradan 1969 Model Tuzla Efsanesi 2013 bu renkmi kalsınyoksa ustamın yaptıgı kırmızıdan mı olsun? ya birde ruhsata işletmesi var. gerçi çekme belgeli şu an prosüdürü bilen varsa yazabilirmi?

16. caner_tee

Ynt: Bafradan 1969 Model Tuzla Efsanesi 2013 biraz oynama yaptım benim tuzlamda. dedimki bu araca 31*15 lastik takcam dedim 43/8 defransıyel taktım. dedimki bu lastikler kasadan dışarı taşsın dedim defransiyeller 10 cm kadar genişlettim. kaynaksız şekilde. fren pompalamıcam dedim westenhause...
  17. caner_tee

Ynt: Bafradan 1969 Model Tuzla Efsanesi 2013 flaşları kullanıdnmı? bende ugrastım ama degecek eminim:) aracımı kopmle söktüm şaseden topladım.
  18. caner_tee

Ynt: İhtiyaç Fazlası Tuzla, Willys Defransiyelleri 4 adet yırtııgı patlagı yok. 12.50*15 alcagım için satıyorum yalnıs anlaşılmasın. daha bi çok jeep parçasıda mevcut.poyralar aks bilyaları taslar fren kapana papuç merkez vs. motor parçaları benzin deposudreksiyon kutusu rotlar vs.

19. caner_tee

Merhaba. arkadaşlar elimde tuzla , villys uyumlu ön arka 43/8 oranlarda ve diger oranlarda da defransiyeller aksler mevcuttur. ihtiyacı olanlar özelden fiyat isteyebilir. ayrıca 31*15 çamur lastikleride mevcut.
  20. caner_tee

Ynt: Cj Ön Cam Çerçevesi Aynalar Vb. arkadaşlar aracıma ön cam çerçevesi ve aynalar lazım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri