Arama sonuçlarınız

1. vedatsen94

Doğru Çanta Seçiminde Önerileriniz

Yeni bir, en az 60 lt lik çanta alma düşüncem var. Bütçem 100-250 tl arası. Benim baktıklarım, Loap MIWOK 50+10 http://www.everestoutdoors.com/index.php?page=urun_detay&kat=29&alt_kat_id=381&id=8907#sekme OUTDOORS Alpine PRO 60...

2. vedatsen94

2. El Dağcılık Çantası - ALIM

Yaklaşan bir etkinliğe katılmam için herşeyi tamamladım. Fakat çanta konusunda eksiğim var. Bayağa araştırdım. Fiyat olarak uygun olan uzakdoğudan gelme çantalar var fakat, performans olarak yerlerde. Ne terletmeyen sırt sistemi var, nede rahat tutuyor. Eğer yardımcı olabilecekseniz, en azından...
  3. vedatsen94

Dinlediğiniz Müzik Türleri

Görelim bakalım Gezenbilir Ailesi ne tarz müzik dinliyor :) ?

4. vedatsen94

Özel Üye Grupları

Öncelikle Merhabalar, Mesela Gezenbilir Bursa Grubu, kampçılık, offroad adında bi grup olup o gruba üye olup daha sonra ismimizin altında üye olduğumuz grupların isimleride yayınlansa çok mu karmaşa olur acaba ? Kimin nerde ne yaptığı daha kolay anlaşılıp daha kolay tanınmış olur. Saygılar.
  5. vedatsen94

Doğa'dan Acemi İşi :)

Resimler Sony Cyber-Shot 12 Megapixsel bir makineyle çekilmiştir. Bu işe merağım var profesyonel olarak yapmayı bile düşünüyorum. Ama bu işten anlayan bikaç kişiden fotoğraf zekam ve yeteneğim hakkında bişiyler duymak isterim. O kadar parayı o makineye boşunada vermeyelim değil mi :)...

6. vedatsen94

-

.

7. vedatsen94

En Çok Etkinlik Yaptığınız Mevsim Hangisi ?

Benim tercihim sonbahar, sizinkini görelim bakalım :)
  8. vedatsen94

Apple İpod 16 GB (1.Nesil) - Uygun Fiyata Satılık

Elimde bir İpod 16 GB 1.Nesil bulunmaktadır. -Kesinlikle çin malı değildir. -Kutusu, evrakları ve garanti belgesiyle gönderilecektir. -usb kablosu ve şarj cihazıda kutunun içinde olucaktır. -Siyah renktir, hemen hemen kullanan her kişide oluşan arka kapaktaki küçük çizikler bendede vardır, ama...
  9. vedatsen94

Isparta Yazılı Kanyon Ölümden Dönen 3 Kişi Rapor

11/09/1999 Buzbaş, Berna ve Oktar 10 gündür Antalya ve civarında kanyondan kanyona geziyorlardı. Buzbaş 6 aydır kanyona girmek istiyor, girecek kimse bulamadığından dolayı giremiyordu. 7-8 kanyon geçmiş Oktarla anlaştılar, Oktar Atlas dergisi için yazı/fotoğraf hazırlıyormuş, Oktarla ilgili...

10. vedatsen94

Yardımcı Olurmusunuz :) ?

Öncelikle http://www.facebook.com/Adrenalin?ref=ts ( Adrenalin Doga Sporları ) Sayfasını beğenip sonrada http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150231969061919&set=a.10150217497306919.314842.6164186918&type=1&ref=nf resmimi beğenirseniz bana yarışmada destek olmuş olursunuz. *Öncelikle...

11. vedatsen94

Bir Tavsiye :)

Forumunuzda çok geniş kapsamlı bir seçenek ağı var fakat bence en önemlilerinden ve en çok araştırılanlardan bir tanesi eksik. Balıkçılık(Fishing) adında da bir kategori açılması gerektiğini düşünüyorum. Ben tavsiyemi yaptım gereisi size kalmış. Teşekkürler :)
  12. vedatsen94

Bursa Uludağ Teleferik

Bursa'da yeni yapılan ve oteller bölgesine kadar çıkacak olan telefiğin projesine başlandı. Fakat geçen gün telefirikteki amca ile aramda geçen sohbette edindiğim bir bilgiye göre, şimdi kullanımda olanları proje sahibi firma alıp yeniliyeceğinden bi süre teleferik seferleri iptal olucakmış...

13. vedatsen94

Geocaching'in Gelişimi

Gezenbilir ailesine yeni katılan bir üyeyim, ama kısa zamanda ailenin köklü bi ferdi gibi olacağım inşallah. Öncelikle, geocaching benimde çok severek yaptığım bi spor, fakat bu sporun yada oyunun Türkiye'deki gelişimi içler acısı. Bu konuda gezenbilir ailesi olarak orta çaplı bi geocaching...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri