Arama sonuçlarınız

1. P

Google Earth Uydu Fotoğrafı Görüntüleri Kullanan Navigasyon Cihazı

Ynt: Google Earth Uydu Fotoğrafı Görüntüleri Kullanan Navigasyon Cihazı 1 - usb olarak gps modülü alırsan pc de navigasyon yaparsın ( pcde kurulu 1 navigasyon programın olmalı ) 2 - sasplanet navigasyon cihazına kuracağın saswince programına harita sağlamak için kullanacaksın harita gerçek...

2. P

Navigasyon ekranında Google Haritasını Gerçek Görüntülerini Kullanan program

Ynt: Navigasyon ekranında Google Haritasını Gerçek Görüntülerini Kullanan program saswince programı sadece bulunduğunuz bölge ve ekranda görebileceğiniz çevresi kadar anlık olarak görürsünüz bu adres verip beni götürsün olayı yok sadece nerede olduğunuzu makineden görebiliyorsunuz (igo...
  3. P

Ynt: Navigasyon ekranında Google Haritasını Gerçek Görüntülerini Kullanan program slm Waypoint olayını ihtiyacım oldmadığından denemedim sas ın ilk versyonu nu kullanıp ayar dosyasından gereksiz tüm ekran menülerini kapadım bence en güzeli ilk versyon çünki sonrasında çıkanlar hem son...

4. P

Ynt: Navigasyon ekranında Google Haritasını Gerçek Görüntülerini Kullanan program olur ancak programın pc versyonu yok pc de wince 5 - 6 emulator ile çalıştırıp 1 gps modülü almanız gerek bence satın almadan evel emulator ile programı hazır edin gps modülü deneyip satın alın **de...
  5. P

Ynt: Navigasyon ekranında Google Haritasını Gerçek Görüntülerini Kullanan program yaptığım birçok denemede şehir içinde 18x veya 19x ancak doğada dağda kullanacaksanız ayrıntı olsun diye 20x tercih edin derim yinede ufak bir bölgeyi 17x 18x 19x 20x kaydedip deneyin ayrıca sas ayarlarında...

6. P

YARDIM PİRANHA LEON NAVİGASYONA PROGRAM

Ynt: YARDIM PİRANHA LEON NAVİGASYONA PROGRAM açtığın konunun tam altında 1 sayfa dolusu bununla ilgili açıklama yaptım incelememişsin demek http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=78079.0

7. P

Ynt: Navigasyon ekranında Google Haritasını Gerçek Görüntülerini Kullanan program ve diğeri
  8. P

Ynt: Navigasyon ekranında Google Haritasını Gerçek Görüntülerini Kullanan program diğer program
  9. P

Gördüğüm kadarıyla birçok kişi şu google haritasını kullanan cihazdan almak yada cihazını onun gibi kullanmak istiyor fakat gördüğümkadarıyla ortada çok net olarak birşeyler açıklanmamış artık neden olduğunu bilemiyorum ticari faliyet olabilir ama burası açık bilgilendirici bir forum olduğuna...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,173
Kaydolan Son Üyemiz
Özgür1977

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri