Arama sonuçlarınız

1. G

Ankara'da döşemeci?

Ynt: Ankara'da döşemeci? Çok çok teşekkür ederim.

2. G

Ankara'da döşemeci?

Selamlar,2005 fazer motosikletimin orjinal koltuğunu daha yumuşak süngerle kaplatmak istiyorum,Ankara'da bildiğiniz duyduğunuz bu işleri yapabilecek döşemeci varsa yazarsanız sevinirim.
  3. G

Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Bisiklet Sevenlerin Tanışma Platformu Selamlar,ismim Onur. Dün motosiklet bölümündeki arkadaslarla tanısmıstım bugün sizlerle :) Bi arkadasımın yardımıyla Bıanchi Granada marka bisikletime kavustum.Yalnız kullanan arkadaslar varsa eğer biraz tecrübelerinden faydalanmak isterim kesinlikle...

4. G

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Selamlar herkese,İsmim Onur Ankarada ikamet ediyorum yaklasık 1 senedir,uzuuunca bir motosiklet sürüş tecrübem var.Şehir içinde sürmekten pek haz almıyorum,bu sebepten iki haftada bir uzun soluklugezilere çıkmaya çalısıyorum, Bir hava yolu şirketinde...
  5. G

Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın

Ynt: Bu Gün Motorun İçin Ne Yaptın Bu gün motoruma hediye aldım.Hani şu K&N nin 1 milyon mil garanti verdiği hava filtresini,bakalım dedikleri kadar uzun ömürlümü.

6. G

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Motorum Yamaha Fazer,onunla bilmediğime sürmeyi seviyorum

7. G

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Selamlar ben Onur,içinde Adrenalin olan herşeyin içinde yer almaya çalısıyorum, Doğu Karadeniz ve güneydoğu Anadoluyu da gezebilirsem Türkiye tamamdır diyebilirim, bir hava yolu şirketinde Kanin memuru olarak çalışıyorum, Uzuuunca bi motosiklet geçmişim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri