Arama sonuçlarınız

1. O

Pickup Defender

Selamlar dostlar, Forumda pek aktif olamıyorum lakin fırsat buldukça yapılanları fotograflamaya çalışacağım. 1987 110 5 kapı defenderi sattıktan sonra şimdi 1993 110 Pickupa sahip oldum. Şanslıyım, aracın geri vitese geçmeme dışında hiç bir mekanik arızası yok. Oldukça diri ve sadece 42.000...

2. O

Hangi Termostat ??

Merhaba arkadaşlar, 87 2,5 Benzin Defender sahibiyim, 1 hafadır kalorifer ile uğraşıyorum, herşeyi denedik çorum soba da dahil ısıyı artıramıyoruz. Radyatör suyu hiç ısınmıyor. Sonra şunu farkettik ki termostat yok araçta, termostat taksak su biraz daha ısınıp kaloriferin verdiği ısı da artar...
  3. O

Alınık Çorum Soba

SELAMLAR, Uygun fiyatlı Çorum sobası arıyorum. Elinde olup satmak isteyen varsa irtibata geçelim.

4. O

Defender - 2. Akü Hakkında

Selam arkadaşlar, Malumunuz park halindeyken soba, aydınlatma ve teyip kullanmak üzere 2.aküye ihtiyacım var, şarj dinamosunda bir değişikliğe gitmeye gerek var mı acaba ? Dinamo yetersiz-güçsüz kalır mı ?
  5. O

Defender 110 İle Aranızdayım

Selam arkadaşlar, Yeni, tazecik Defenderimle ben de zehiri kaptım bu hastalığa bulaştım ve aranızdayım. Herkese selamlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri