Unimog TR Kullanıcısı Kaç Kişi ?..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan expres Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 95
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 48,728
Ynt: Unimog TR Kullanıcısı Kaç Kişi ?..

üstündeki demirleri derhal kestirdim

DSC 0977

DSC 0978

DSC 0980

DSC 0983

Etiketler

dahasını göndereceğim , hafta sonu biraz daha değiştirdik , ön, arka , şanzıman araziyi ayırdık onu da fotoğraflarım ama buradan zart zurt yorum yapan iki adet insana inci sözlüğe üye iseler oradan cevap yazarım hiç cevap yazmaya uğraşmasınlar.

orgasmatron' Alıntı:
dahasını göndereceğim , hafta sonu biraz daha değiştirdik , ön, arka , şanzıman araziyi ayırdık onu da fotoğraflarım ama buradan zart zurt yorum yapan iki adet insana inci sözlüğe üye iseler oradan cevap yazarım hiç cevap yazmaya uğraşmasınlar.
sanırım bu söz sizi tarif ediyor kısaca.oyuncağınızla size iyi gezmeler dileyelim de başınıza talihsiz bişey gelirse onu da zart zurt yapanlara yormayın sonra.ben sadece bildiklerimi söyledim ve bunu söylemek de bu şekilde karşılanıyorsa ne ala...

Cümleten tekrardan selamlar, yapılanlar ; sol lastik içinden yağ geldi açtık keçe yok olmuş keçe getirdik onu değiştirdik.

DSC 1065

DSC 1066

DSC 0990

DSC 1071

DSC 1074

filtreler artık çamur tutmuş , değiştirdik boyadım parlattım,

DSC 1112

DSC 1113

DSC 1115

DSC 1116

DSC 1118

pırıl pırıl yerleştirdik yakıt kablolarını da değiştirdik.

DSC 1122

DSC 1126

DSC 1139

DSC 1140

iş bitti derken sağ tarafta başka bir keçenin kaçırdığını fark ettik çıkardık stepneyi kaldırdık koyduk yaptığımız ırgatların üstüne mogu, keçeleri getirdik Ankara'dan taktık yerine

DSC 1134

DSC 1123

DSC 1125

DSC 1190

DSC 1197

baktık araç durmuyur balataları değiştirelim dedik verdik balata siparişini Ankara'dan çaktırdık papuçları

DSC 1180

DSC 1181

DSC 1182

DSC 1184

DSC 1188

keçeyi takarken o demir çekiçle vurusanız yine kaçırır işi bilen ustayla çalışmak gerek.ayrıca keçe siparişi vermeden önce içindeki yayı birazcık kısaltmayı da deneyebilirdiniz.ayrıca keçenin içine geçen o takozda fatura yapmış olabilir ona da bakmanızda fayda var.ben yine zart zurt yapayım da belki bir faydam dokunur.bazen paranında çözemeyeceği sorunları birileri yardım ederek çözüyor iyi nyetli olmak da kötü bir huymuş be

yasakşehir07' Alıntı:
keçeyi takarken o demir çekiçle vurusanız yine kaçırır işi bilen ustayla çalışmak gerek.ayrıca keçe siparişi vermeden önce içindeki yayı birazcık kısaltmayı da deneyebilirdiniz.ayrıca keçenin içine geçen o takozda fatura yapmış olabilir ona da bakmanızda fayda var.ben yine zart zurt yapayım da belki bir faydam dokunur.bazen paranında çözemeyeceği sorunları birileri yardım ederek çözüyor iyi nyetli olmak da kötü bir huymuş be

:smiley: .komutan istikamet vermişti inci sözlük şeklinde ama

ne bileyim ben biraz konuyla ilgili konuşunca o yazdıklarını üzerime alındım.oysa yardımcı olmak istemiştim.neyse sorun değil ben sadece yardımcı olmaya devam ederim bildiğim ve elimden geldiği kadarıyla

keçeyi çekiçlemedik fotoğrafta öğle çıkmış, keçeyi taka usta da Gökhan Bey'in satmış olduğu 406 yı toplayan bu sitede 2 sene önce bıyıklar beyazlamamış halde fotoğrafları olan Şeref Usta , keçenin plastiği kopuktu teli değil, keçeyi zor bulduk, tüm Türkiye'de 10 tane vardı onunu da ben aldım işte paranın gözü kör olsun.

DSC 1189

DSC 1194

tüm türkiyede on tane mi.sadece gülerim size.isteyin yarın on tane de ben yollayayım hemde ücretsiz bir telefona bakar.bukadar yormayın kendinizi.benden büyük olduğunuz için daha çok şeyler yazmak isterdim ama yazamıyorum maalesef.sizde para bende terbiye var sonuçta.allah tekerinizi düz bastırsın diyeyim ve bu topiğe de mesaj yazmayayım artık boş yere

daha bi ton daha iş yapıldı , sayaçlar alındı, difransiyel ön , arka , orta ayrıldı, imdat viteslerin oraya alın, emniyet kemerleri takıldı, motor yağı değiştirildi, filtresi değişmiyor gaz yağı ile temizlendi, dikiz aynası yerleştirildi vs vs daha bi ton iş var , arka kasayı komple uçurup yeniden beşik mekanizmasının üzerine kasa imal edilecek , stepne için mekanizma yapılacak, belçikadan motor kapağı, kapı , cam fitilleri geliyor onlar takılacak, arka koltuk yatak haline çevrilecek, ön tampon atılıp yeni tampon yapılacak, kasa içine roll barlar takılacak, gramer koltuklar takılacak, klima yerleşecek, camlar elektrikli hale gelecek , olursa merkezi kilit takılacak, konsol döşemesi değişecek, içi döşemeler sökülüp vip araç dizayncısına yaptırılıcak, sinyal kolu alındı o takılacak, ön camın üstüne göz yapılacak, navigasyon yerleştirilecek belki radio, kabin altına göz yapılacak kazma kürek yerleşecek, yeniden boyanacak kamuflaj resim hocasına paint brush yaptırılacak, tüfek tutacakları konulacak, amfi kolon type takılacak, turbo takılacak, krom ekzozlar yandan çıkacak , basamaklar galvaniz yapılacak, yeni depo yapılıp kasanın altına alınacak , deponun boşluğuna akü taşınacak kutusu değişecek , hava tüpü yukarı alınacak aklıma gelenler hepsi yakında burada

DSC 1212

DSC 1213

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR