Unimog revizyon

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguz28 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,031

oguz28

Kamp II
Web
www.thanks.com.tr
Selamlar değerli arkadaşlarım ve ustalarım. Uzun süredir unimog 404s bakıyorum. Bu aracı garaja alıp dan z ye revize etmek istiyorum. Tek kabinse çift kabine cevirmek, moturu yenilemek yada değiştirmek, şanzıman, difransiyel, şase kupa vs. Önerileriniz ve fikirleriniz benim için çok değerli olacaktır. saygı ve sevgi ile kalın...

Etiketler

Ynt: Unimog revizyon

evet buldum arkadaşlar tadilattan önce ilk resim :smiley:

Uni1

İyi günler
Oğuz bey
Unimog un iseğinize göre toplanması için,bol para sabır ve ehil ustalarla çalışmanızı diliyorum.
Saygılar

oguz28' Alıntı:
teşekkürler arkadaşlar 2 yıldan bu yana arıyorum ve buldum. keyfin ve hobinin fiyatı olmaz diyelim

Olmaz,olmaz.Ben de 1500 TL ile başladığım Unimog macerasının hesabını 33.000 TL'ye kadar tuttum.
Baktım kalem-defter daha pahalı yırttım attım defteri kitabı. ;D

Merhabalar,
Arkadaşım kolay gelsin.
Nadir abimizin dediği en doğrular.Malum bu konunun en tecrübelilerinin arasında ilk sırada kendileri var.
Benimde takip ettiğim bir Unimog var dizel ve çift kabinli arkası kapalı kasa ve şuanda aktif olarak kullanılıyor.
İşte onu alabilirsem o zaman Nadir abimizin bilgisine çok ihtiyacım olacak.
Ben alamazsam bir arkadaşımızın almasına yardımcı olurum.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Abi dediğin gibi yaptım deftar kitap tutmadım motor sıfır yapıldı ve şanzıman elden geçti. Tentesinin indirdim. Asıl işim şimdi başlıyor rengi falan değiştirmeyi düşünüyorum ne dersiniz?

Unii4

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.