Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 113
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,711
Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Firdevs ablanı yeri çok güzeldi dışardaki soğuktan içeri girdinmi o diyorsun dışarda hava eksi ve sıcak sobanın karşısında mayışmak işten deyildi..Orda bir yazı vardı oraya gelenler anı olarak birşeyler yazıyor bir şeyler bırakıyor bende birşey yoktu sadece Samsun kampının çıkartması vardı bende onu cama yapıştırdım.Ve entarasan olan yazı doğum gününde mıhlama yenir deniyordu biz onu görmemiştik mıhlama yerken gözümüze ilişti ogünde hanımın doğum günüydü ilginç bir anı oldu zirvede..

AYDER VE HOPA 031

AYDER VE HOPA 032

AYDER VE HOPA 033

AYDER VE HOPA 029

AYDER VE HOPA 030

Etiketler
Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Kaçkara çıkanlar bilir veya kitabını okuyanlar orda 3 kardeş var bu fotı kitablarda da var hiç bozulmadan kızmadan bize poz verdiler müsade aldık tabiki

AYDER VE HOPA 038

AYDER VE HOPA 037

AYDER VE HOPA 040

AYDER VE HOPA 041

AYDER VE HOPA 035

Batuma girmeden Arhavide Cengiz Kurt oğlunun mekanı olan fener resturantın bahçesinede konakladık sağolsunlar bizi burda 3 gün ağırladılar ..Artık batuma girme zamanı başladı çok sıkıntı çekmedik 4 araç peşpeşe girdik önce batum bir ufak gezi alış veriş sonra batumdan 15 km sahil bandın da konakladık denize girdik ve hazırlıklarımızı tamam layıp Tiflise doğru yola çıktık..Paylaşa bildiğim kadar foto

BATUM VE TFLS ALBM 001

BATUM VE TFLS ALBM 004

BATUM VE TFLS ALBM 005

BATUM VE TFLS ALBM 011

BATUM VE TFLS ALBM 015

İlk gün mola verdık bır kaç saat Batum..

BATUM VE TFLS ALBM 023

BATUM VE TFLS ALBM 024

BATUM VE TFLS ALBM 033

BATUM VE TFLS ALBM 027

BATUM VE TFLS ALBM 028

Batumun en büyük bir botanik bahçesi var gezmekle bitmez ben ve ekibimiz oraya ait ufak araçla 2 saatlik bir geziyle dolaşıp görmüş olduk...Fakat ilginç olan her yer banbu ağacı

BATUM VE TFLS ALBM 050

BATUM VE TFLS ALBM 038

BATUM VE TFLS ALBM 054

BATUM VE TFLS ALBM 045

BATUM VE TFLS ALBM 043

Batum çıkışı konakladığımız yer güzel bir dinlenmeydi.Ve Ali Abimizin yemek yapma hazırlığı

BATUM VE TFLS ALBM 065

BATUM VE TFLS ALBM 067

BATUM VE TFLS ALBM 073

BATUM VE TFLS ALBM 077

BATUM VE TFLS ALBM 072

Güzel bölüm başlamış, devamını bekliyorum, sınır ötesi paylaşımlar bitince ben seni kırmızı telefonla ararım.

Ayhan abi , Ahmet abi süper,siniz valla.. İsimlerini bilemediğim icin yazamadım diğer abilerde.
Abi buraya kadarı bile ultra gaz oldu bayramın birinci günü akşamı Sivas üzerinden Giresun sonrası bakalım Uzun göl,mü olur, Şavşat,mı olur.Allah nereyi kısmet ederse artık özledik karadenizi.
Abi takibe başladık devamını bekliyoruz. Sevgi ve saygılarımızla
Tunay & Tugay

Değerli dostlar karadeniz gezimin hepsini yayınlamadım bazı yorumların hoşuma gitmediğnden dolayı yarım bıraktım..Yeni gezimden Bayramdan sonraki gezim den bir kaç fotoyla ve bilgiyle sizleri aydınlatmak istedim.Ben ve 2 arkadaşım Erdenbey ve 05 Adil hocamla kısa bir gezi yapmaya karar verdik ve Akyakadan başlayıp Marmaris yalancı boğaz de bulunan Marmaris kamp ve karavancılar derneği başkanı manevi babam dediğim Sungur Beyin malikanısine geldik ve bahçesinde konakladık.hem denizinden hem botundan faydalanıp güzel bir geziye burdan başlamakla Sungur abimizlede hasret giderdim hersene geldiğim kendi evim gibi gördüğüm yeri bu sene her biri bir birinden değerli dostlarla Sungur abideyiz Saygılarımla

MARMARS YALANCI BOAZ 012

MARMARS YALANCI BOAZ 013

MARMARS YALANCI BOAZ 015

MARMARS YALANCI BOAZ 016

MARMARS YALANCI BOAZ 017

Sungur Abim hiç değişmemiş bu yaşta bu dinçlik maşallah demek lazım

MARMARS YALANCI BOAZ 022

MARMARS YALANCI BOAZ 023

MARMARS YALANCI BOAZ 025

MARMARS YALANCI BOAZ 026

MARMARS YALANCI BOAZ 027

İlhan Abim keşke sende olsaydın burda ozaman dahada güzel olacaktı

Gezimizde istanbuldan almış olduğum elektiriekli motor ve 2.5 mtr botla koyda gezmenin zevkini tattım..Ve güzel dostlarla gezimiz devam ediyor tabiki biz yerinde ağırlıyan Sungur Beye ve hanımına teşekür Yalancı boğaz aslında yalanı olmayan bir koy

Yalanc boaz bot 001

Yalanc boaz bot 003

Yalanc boaz bot 008

Yalanc boaz bot 014

Yalanc boaz bot 011

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR