Karavancıların Kültürel Etkinlikleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dağ çiçeği Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 253
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 96,243

Etiketler

Ynt: Karavancıların Kültürel Etkinlikleri

Nazik davet için teşekkür ederiz Nermin, sanırım gelemeyeceğiz.

Oyunun adını ben tamamlayayım :D Kızlarımız Evlenirse Karavan ve Yollar Bizimdir.

İyi seyirler ve Selamlar.

(Oyunun adını ben tamamlayayım Kızlarımız Evlenirse Karavan ve Yollar Bizimdir.)

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=83079.220#ixzz2I85gpBAF

İzninizle oyunun adını birazda ben uzatayım,İlk torun kucağa gelene kadar :smiley:

Enver bey ben devam edebilirim sanırım.Levent bey Kızlarımız Evlenirse Karavan ve Yollar benimdir.diyeceksiniz..Tecrübelerden esintiler.Allah o günleri hepinize göstersin.

güngör' Alıntı:
Kararlıyım Enver bey, torun kısmet olursa karavancı yapacağım :D Selamlar

Fazla zorlanacağınızı sanmam,bana dede ekini yapıştıran yandan torunumuz (Kayınbiraderimin torunu) ilk 6 ayından itibaren sıkı bir karavancı olarak büyüdü yanımızda..Satın aldığım camper'ın benden önceki sahibinin torununun ismi yazılı ışıklı bir tabelası var,onu görür görmez buraya benim ismim yazılacak dimi dede diye sordu ve devam etti ,ama Uğur ağbimin(oğlum) çocuğu olursada değiştirmiyeceksin...her şey gönlünüzce olsun :smiley:

Torun sevgisini, karavan ile birlikte paylaşmak güzel, hele birde torun karavan hastası olursa birliktelik daha da güzel oluyor, yalnız bende abartılı bir terslik var. Torun sesini yükseltmeye başladı "Ben okula giderken, siz kampa gidemezsiniz, tatil günleri birlikte gideriz, yoksa bende okula gitmem" sızlanmasıyla biraz sıkıntı yaşıyoruz.

berkcantp' Alıntı:
Torun sevgisini, karavan ile birlikte paylaşmak güzel, hele birde torun karavan hastası olursa birliktelik daha da güzel oluyor, yalnız bende abartılı bir terslik var. Torun sesini yükseltmeye başladı "Ben okula giderken, siz kampa gidemezsiniz, tatil günleri birlikte gideriz, :D :D :D

Nermin hanım , allahtan sizin bilet kontenjanı doldu bu arada (Theta,rüzgar,toffy),yoksa laf ,lafı açtı duyuru güme gidecekti..Kusurumuza bakmayın lütfen.

kızım evlenirse oyunu için katılımcıları yarın 19-19,30 arası türkan saylanın cafesinde görüşelim

1-2 ...yaşar-serdar
3-4 ..selma-hüseyin
5-6 ..aysun-gökhan

biraz önce tekrar türkan saylanı aradım ama davetiye kalmamış. başka gelmek isteyen olursa son dakika şansına göre yer bulabilir.

veya gelemeyenler, karavan dünyasının sizler için yazdığı son senaryoyu da takip edebilirsiniz :smiley:)

Selamlar.. Uzun süredir Ege bölgesi karavancıları başta olmak üzere tümünü takip etmeye çalışmaktayım.. Dogru yeremi yazdım bilmiyorum.. Öncelikle benim karavanım yok.. Doga ya olan ilgim nedeni ile kendimi bu sayfalara hapsolmuş hissettim... acaba onca para verip Karavan alsam yapabilirmiyim bilemiyorum.. fakat bunu yaşamaz isem bir şeylerin eksik olacagınıda biliyorum.. bu sene için bir değişiklik yapıp tatil tarzımı değiştirebilirim dedim.. şöyleki.. biraz araştırma yaptım.. karavan kiralayan şirketler var .. en az 3gün olmak üzere kiralama işi yapıyorlar.. zaten 1 hafta gibi bir deneme süresi planlıyorum.. otellere vereceğim parayı buna verir hiç olmazsa denemiş olurum diyorum.. izmir de bu işi yapan ciddi firmalar varmı ? henüz araştırma safhasındayım.. teşekkürler.

zirvelerin sesi' Alıntı:
Selamlar.. Uzun süredir Ege bölgesi karavancıları başta olmak üzere tümünü takip etmeye çalışmaktayım.. Dogru yeremi yazdım bilmiyorum.. Öncelikle benim karavanım yok.. Doga ya olan ilgim nedeni ile kendimi bu sayfalara hapsolmuş hissettim... acaba onca para verip Karavan alsam yapabilirmiyim bilemiyorum.. fakat bunu yaşamaz isem bir şeylerin eksik olacagınıda biliyorum.. bu sene için bir değişiklik yapıp tatil tarzımı değiştirebilirim dedim.. şöyleki.. biraz araştırma yaptım.. karavan kiralayan şirketler var .. en az 3gün olmak üzere kiralama işi yapıyorlar.. zaten 1 hafta gibi bir deneme süresi planlıyorum.. otellere vereceğim parayı buna verir hiç olmazsa denemiş olurum diyorum.. izmir de bu işi yapan ciddi firmalar varmı ? henüz araştırma safhasındayım.. teşekkürler.

Selam. Hoş geldiniz. Doğru tahmin ettiniz, yanlış başlık altındasınız. Mesajınızı tanışma başlığının altında tekrar yazarsanız konuyla ilgilenen daha çok insana ulaşabilirsiniz.

TA2RX' Alıntı:
Selam. Hoş geldiniz. Doğru tahmin ettiniz, yanlış başlık altındasınız. Mesajınızı tanışma başlığının altında tekrar yazarsanız konuyla ilgilenen daha çok insana ulaşabilirsiniz.

teşekkür ederim.. yazıyı kopyaladım ettim.. tanışma kısmını bulursam oraya aynen yapıştıracağım.....

merhaba arkadaşlar

28/3/2013 perşembe akşamı tuzla idris güllüce kültür merkezinde Türk Sanat Müziği sanatcısı Fatma Sinem Genç Konseri var . saat. 20,00 de

Kendisinin çok hoş bir sesi var. Gelmek isteyenler ile haberleşelim

http://www.facebook.com/events/561428203876110/
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen konsere tüm İstanbul halkı davetlidir...KONSER ÜCRETSİZDİR

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR