Karavan Camı İmalatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karavancı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 98
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 144,776
Ynt: Karavan Camı İmalatı

Cam kolları,Cam kilitleri ve herşeyi ile paket halde montaja hazır70*38cm boyutlarında karavan camı.

Özellikle belli bir araç için üretilmemiştir.Talebe göre istenilen ölçülerde üretim yapıyorum.
İ

Untitled 4

Numune3

Numune2

Numune1

Etiketler

bartek' Alıntı:
Güzel görünüyor. Çift cam ve sineklik koyabiliyor musunuz?

Sayın Bartek teşekkür ederim.
Cam çift camdır.
Sineklik ve güneşlik imalatı için prototip hazır her tür malzeme hazır ancak cam imalatı yoğunluğundan vakit ayıramadığım için imalata geçemiyorum.
Sanıyorum kış döneminde cam olayı yavaşlayacak nasip olursa o zaman perde ve sineklik üretimine başlayacağım.

Serdar bey emeğinize sağlık;
Yeni bir üretimin elbette eksikleri yada hatalı tarafları olacaktır, zaman içerisinde bunların düzeleceğine ve ürününüzün mükemmele yakın olacağına inanıyorum. Sizin gibi arkadaşların desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Başarılar dilerim, temennim bazı diğer ürünlerde de yerli üretimin başlaması. Örneğin WC, enerji sistemi, 12V buzdolabı, ısıtma, klima, vs.
Kolay gelsin.

Bu paylaşımı yaptığınıza göre; (Özellikle belli bir araç için üretilmemiştir.Talebe göre istenilen ölçülerde üretim yapıyorum.

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=101968.30#ixzz3KDT1pquF) Kalıpçınız iyileşti herhalde....Aksilik tam Antalya'da iken ,camın imalatına başlayacağımız gün trafik kazası geçirmişti.

Firkat' Alıntı:
Serdar bey emeğinize sağlık;
Yeni bir üretimin elbette eksikleri yada hatalı tarafları olacaktır, zaman içerisinde bunların düzeleceğine ve ürününüzün mükemmele yakın olacağına inanıyorum. Sizin gibi arkadaşların desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Başarılar dilerim, temennim bazı diğer ürünlerde de yerli üretimin başlaması. Örneğin WC, enerji sistemi, 12V buzdolabı, ısıtma, klima, vs.
Kolay gelsin.

Teşekkür ederim kardeşim.

enverdede' Alıntı:
Bu paylaşımı yaptığınıza göre; (Özellikle belli bir araç için üretilmemiştir.Talebe göre istenilen ölçülerde üretim yapıyorum.

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=101968.30#ixzz3KDT1pquF) Kalıpçınız iyileşti herhalde....Aksilik tam Antalya'da iken ,camın imalatına başlayacağımız gün trafik kazası geçirmişti.

Enver bey merhaba,

Maalesef kalıpçı kardeşimizi kaybettik.
Şimdilik mümkün mertebe talepleri elimdeki mevcut kalıplara göre karşılamaya çalışıyorum ama ölçülerin çok dışında bir kalıp gerekirse mecburen CNC de yaptırıyorum ki bu da bana maliyet olarak çok ağır geliyor ama bu yola girdik artık "Yok demek olmaz demek " bana uymayan bir şey.
Bakalım bir taraftan da daha uygun fiyatlara yaptırabilmenin yollarını araştırıyorum.Hayırlısı olsun umarım bir çözüm bulunacaktır.

Üzücü haber....Allah rahmet eylesin,sanki ağır bir kaza değildi gibi gelmişti kulağınıza ,yakında iyileşmesi üzerine idi planlar,üzüldüm,geride bıraktıklarına sabır versin Allah,herşeye çare bulunur,çaresiz olan ölüm...

Hymer için sağ ve sol yan camlar ve orta cam.

Hymer 'ın orjinal kendi cam kolları ve kilitleri arızalı ve kullanılamaz halde oldukları için kendi imalatımız olan kilit ve kollara göre yeniden dizayn edilerek imal edilmiştir.

DSCF1095

DSCF1096

DSCF1097

Serdar bey fikir edinme açısından standart bir camın fiyatını yazsanız.sakıncası yoksa

Gayet iyi girişim, tebrikler.
Araçlar için sunroof camları da üretmeyi denediniz mi?

monte' Alıntı:
şado' Alıntı:
Serdar bey fikir edinme açısından standart bir camın fiyatını yazsanız.sakıncası yoksa

Üstad o kadar değişik ölçüler var ki hangisini yazayım.
Örnek 70*38 cam fiyatı 133 Tl.

monte' Alıntı:

Üstad hedeflediğim ürünlerin dışına çıkmayı düşünmüyorum.Havalandırma üretimim var.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR