Kamp Arkadaşı Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan esenr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 85,631
Ynt: Kamp Arkadaşı Arıyorum

Geçen sene likya yolunu yurudum ve kelebekler vadısıne ınmeyı cok ıstıyorum. Zamanımız olmadığı ıcın kelebekler vadısıne ınmeden dırek kabak koyuna gectık ve kamp yaptık. Eger tekrar gıtmeyı dusunursenız fethıye hısarca koyunden baslayarak kelebekler vadısıne kadar lıkya yolunu takıp ederek ınebılırsınız. guzel bır etap onerırım.Etapta oludenız ayaklarınızın altında oluyor.daha sonra baba dagının eteklerıne kadar cıkıyorsunuz ve asagı dogru ınerek kelebekler vadisi yoluna cıkıyorsunuz.
esenr' Alıntı:
buarada benımde hayalım kelebekler vadısı hatta planım fethıyeye gıdıp katrancı koyu kelebekler vadısı saklıkenttı . fakat çadır atacak bıyer bulamadım ve kamp alanları oldukca pahalıydı.. bu yuzden rotam degıstı. ama emın ol tekrar fethıyeye ozellıkle kelebekler vadısıne gıdeceım :smiley:

Etiketler

son 5 yıldır, ocak ayında otel rezervasyonumu yaptırıyordum. ancak bu yıl otel tatil istemiyorum. tatil boyunca otele bağlı kalmak rahatsız edici ve zaten yemeklerini de yiyemiyorum. çadır tatili yapmak istiyorum ama çok kararsızım. eşim benden daha hevesli.. fakat aşırı kalabalık olacağını düşünüyorum çadır kamp alanlarının.. sesiz sakin olacak tavsiye edeceğiniz nereler var acaba? ve mangal yakmak serbest olacak o çok önemli :smiley: ağustos ayı içerisinde bayramdan sonra 12 ağustos gibi düşünüyoruz ve antalya,muğla her yer olabilir.. hatta birlikte çıkmayı düşünen çiftler olursa mesaj atabilirsiniz. teşekkürler

Geçen sene likya yolunu yürürkün kabak koyunda kalma fırsatı buldum, gerçekten sakin huzur dolu bir yer. Fiyat olarakta uygun dilerseniz motellere çadır kurup kalabılıyorsunuz sahilide çok temiz. otelın sitesi : http://www.booking.com/hotel/tr/full-moon-camp.tr.html?aid=318615;label=New_Turkish_Hotel-f1IdCLzWEZNPWowaiLxfcgS18396711145:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg:kw_inurl:tr.html%23inurl:booking.com/hotel:ws=&gclid=CN_O9v3d7rcCFYlY3godKSgAtw

Kabak koyunda kalırsanız günü birlik doa yurusu yapabılırsınız. ek olarak fethiyede macerasenibekliyor.com da 1 haftalık super bır tatıl var onu degerlendırebılırsınız . http://macerasenibekliyor.wix.com/macera

ek olarak adrasan koyuda sakindir ve gunu bırlık olımpos ve yanartasa gecebılırsınız.

inadina' Alıntı:
son 5 yıldır, ocak ayında otel rezervasyonumu yaptırıyordum. ancak bu yıl otel tatil istemiyorum. tatil boyunca otele bağlı kalmak rahatsız edici ve zaten yemeklerini de yiyemiyorum. çadır tatili yapmak istiyorum ama çok kararsızım. eşim benden daha hevesli.. fakat aşırı kalabalık olacağını düşünüyorum çadır kamp alanlarının.. sesiz sakin olacak tavsiye edeceğiniz nereler var acaba? ve mangal yakmak serbest olacak o çok önemli :smiley: ağustos ayı içerisinde bayramdan sonra 12 ağustos gibi düşünüyoruz ve antalya,muğla her yer olabilir.. hatta birlikte çıkmayı düşünen çiftler olursa mesaj atabilirsiniz. teşekkürler

esenr' Alıntı:
anlıyorum benımde 10 gunluk kamp maceram 2 gun once sona erdı kaş gercekten gorulmesı gereken özel yerlerden biri..tek basıma olmama ragmen kamp alanlarında kalmamaya özen gosterdım ama son 3 gun kaş kampıngde kaldım.. fıyatları kısı bası gunluk 20 tl tuvalet banyosu gercekten temız. merkeze cok yakın..koyu harıka...sadece cok fazla agac yok sabah gunesını engellemek ıcın zeytın agacları yeterlı olmuyor..kaşa gıtmeyı dusunursen ve bı kamp alanı ararsan kaş kampıng derım .. keşke daha once msj atmıs olsaydın bırlıkte gıtme sansımız olurdu

kaş camping tesis olarak güzel ve temiz ama fiyatı bana pahalı gelmişti. kaş campingten ilerleyip anayolun üzerinde olympos camping vardı orayı gördünüz mü bilmiyorum. daha çok karavancıların kaldığı ama çadır için de güzel gölgeliklerin bulunduğu bir kamp alanı. üstelik kendi plajı ve tesisindeki şezlonglardan ücretsiz yararlanabiliyorsunuz.

ağustos ayı için planınız var mı bilmiyorum ama bayram tatiliyle beraber yedigöllerden başlamak üzere tek başıma aracımla dilek yarımadası didim gökova yönünde bir rotam var. rotası bu yönde olacak arkadaşlara duyurulur.

Merhaba Esen, Hoşgeldin.
Kampın güzel geçmesine çok sevindim.

Ayrıca arkadaşlar, bir kamping yerinde kalmak benim kafamda ki doğa ile bütünleşme fikrine ters düşüyor. Esas olan doğanın için de kaybolmaktır. Şahsen bir kampingde kalırken bunu yaşayabileceğimi sanmıyorum. Gittiğim yerde nekadar az insan varsa doğada o kadar güzel ve el değmemiş oluyor bunu şahden defalarca test ettim. Geçtiğimiz haftasonu Toroslarda bir yerlerdeydik alabildiğine soğuk, alabildiğine ıssız. O kadar güzeldi ki. :smiley:

Hepinize iyi kamplar.

haklısın murat bende kamp alanı dısında dogayla iç içe kalabalık olmayan bır yere çadır atmak ısterdım ama malesef tek basıma cıktım ve bı bayan olarak oyle bı rısk alamadım... :smiley:

izmir bölgesinde kamp yaptığım yerler; mordoğan, çeşme, foça, ve dikili. mordoğanda kamp alanı yok. ama çadır kurulabilen ardıç koyu war. hafta sonları çadırını kurup hafta başı gidenler oldu, o yüzden çadır kurulabilen bir yer olarak adlandırdım. yani garip karşılanmıyor. çeşmede pırlanta plajında kamp alanı war. eski foçada kamp alanları war. kamp alanının gene adını hatırlayamadım sahipleri iyi insanlardı 50li yaşlarında karı koca. hatta adam ferhan şensoyu andırıyordu biraz. dikilide bolca kamp alanları mevcut hepsini gezdim ama sonunda kamp alanı olmayan pissa koyunda kamp yaptım, sezon açılmadığı için rahatsız eden olmadı. en güzel kamp alanı ise dikilide çamlık.

özel msj atmayı çözemediğim için burdan cevaplıyım dedim

öncelıkle sorun degıl :smiley: yardımın ıcın tesekurler bu soyledıgın yerlere bakacagım.. kamp alanı ıstemıyoruz zaten .tek merak etttıgım kamp dışında , rahatlıkla çadır atabılecegımız alanlar var mı? cunku cok cok uzun bır yolculuk planlıyoruz..kamp alanında gönullu çalısıp yıyecegımızı ve orada ucretsız kalmamıza musade eeden kamp alanları lazım bıze.dıger turlu devamlı ucretlı kamp alanında kalmamız zor

izmir karaburuna doğru giderseniz rahatlıkla kamp alanları dışında kalabilirsiniz. araştırın derim. kamp dışında çadır kurabileceğin yerler deniz kenarları değilde diğer su kaynakları kenarı olabilir. deniz kenarında da çadır kuracaksanız hava kararmadann hemen önce kurun derim. nerdeyse tüm plajlar parsellenip işletmecileri olduğu için erken bi saatte çadır kurarsanız buraya kurmak yasak diye çıkışan tipler olacaktır. hava kararınca kurarsanız, tipler gelse bile sabah toplıcaz diyerek tipleri savuşturabilirsiniz

Valla dogru olani yapmissin. Oraya eglenmeye, kafa dinlemeye gidiyorsun, sıkinti almaya degil. Ben baska bir sey soracagim.kamp alanlari disinda cadir atabilecegim bir yerler varmi derken kast ettigin tam olarak nedir? Yoksa kamp guvenligi çerçevesinde ve kanunlarin yasaklamadigiher yere cadir atabilirsin.

Istanbul icinde kamp arkadasi ariyorum yasim 18 2 kisilik cadirim var sadece arkadasa ihtiyacim var tel numaram 0543 435 57 69
https://www.facebook.com/emrecelik69 :smiley:

esenr' Alıntı:
Merhaba

mayıs ayı için antalya olympos ya da kaş bölgesinde 10 günlük kamp yapabilecek ;kamp konusunda bilgili ,ekipmanı sağlam , kendine güvenen , geceleri dalga sesinden , yaprak hışırtısından korkmayacak arkadaşlar arıyorum ..

Yaz ve kış tam teçhizatlı , ekipmanı sağlam off road ve kamp yapan biriyim.
Kamp yapmak isteyenleri Marmara bölgesinde güzel yerlere götürebilirim.
bilginize.:smiley:

esen hanım 2014 yaz tatili için bir planınız var mı? havalar ısınıyor :smiley:

bunu kullanın tatiliniz bedavaya gelsin hem konfor hem rahat
https://www.youtube.com/watch?v=Rw20FXFPm9k
https://www.youtube.com/watch?v=tGm4CJG8TkM

IMG 20140329 172158

IMG 20140329 172219

Bu tür çadırlar çok pahalı diye biliyorum. Arabanın rengi süper yaa.. inek kamuflaj mıdır nedir, süper :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.