Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 470
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,160
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

Cumartesi Öğle yemeği kuru fasulye, pilav,turşu ve irmik helvası olsunmu ???

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

Ortalık poker masasına döndü

Ama resti Ufuk Abi çekecek diyecer en büyük semaver benim mavi semaver diye ;D ;D ;D

MKG' Alıntı:
;D ;D ;D ;D ben hem odunlu, hem kömürlü, hem elektrikli hemde çayçıyı getireceğim hade bakalım ;D ;D

mustafa abicim , zigana dağı geçidinden kasaptan aldığımız güveçlik etler ,hazır getiriyorum , sen güveç,kurufasulye ,pirinç ,hallet abim benim gerisi kolay ,senin elinden bir güveçte kurufasulye yiyelim evde hanım yapamıyor duymasın : :D :D :D

Yok Cihan bey pazar sabah 5;30 gibi orda olacagim. Cadirda kalacak kadar guvenemedim sagligima havalar malum.Sabah anlatirsiniz artik aksam ates basi muhabbetlerinizi,donustede resimlerle yetinirim.

MKG' Alıntı:

oy oy oy süpersin abiii :smiley: :smiley:

MKG' Alıntı:

abi olur super olurda sen bir 7/24 e gelsene neler oluyor ;D ;D ;D

MKG' Alıntı:

Ufffff tadından yenmez. Hem ben kendi adıma söylüyorum muhteşem bir nostalji yaşarım. Ama bu defa kurufasulyeyi bardakta yemek istemem ;D ;D ;D

loganrory' Alıntı:
Yok Cihan bey pazar sabah 5;30 gibi orda olacagim. Cadirda kalacak kadar guvenemedim sagligima havalar malum.Sabah anlatirsiniz artik aksam ates basi muhabbetlerinizi,donustede resimlerle yetinirim.

yahu siz söyleseydiniz biz çözerdik ,daha geçen cumartesi yedigöllerdeydik bir kız arkadaşımız gayet güzel kamp attı ,sabah hava -2 dereceydi her her buzdu , şimdi üzüldük ,siz esas muhabbeti kaçırıyorsunuz ,bence biletinizi değiştirin ,hızlı trenle 2 saate burdasınız , cumartesi sabahı gelin kamp alanına

Kanima giriyorsunuz valla:smiley:duymamis gibi davranacagim. Aklim orda olacak zaten ama pazar gununude bobrekler yuzunden hastahane gecirmeyeyim dert olurum basiniza,bulusma saatinden once guvence gelme imkanim olursa gunun ilk cayindan sebeplenirim artik.

loganrory' Alıntı:
Kanima giriyorsunuz valla:smiley:duymamis gibi davranacagim. Aklim orda olacak zaten ama pazar gununude bobrekler yuzunden hastahane gecirmeyeyim dert olurum basiniza,bulusma saatinden once guvence gelme imkanim olursa gunun ilk cayindan sebeplenirim artik.

valla teklif bizden , başımıza dert olmassınız ,merak etmeyin ,ancak misafirimiz olursunuz ,bu arada biz çoluk çocuk cumartesi günü orada olacağız bütün dostlarımızı bekliyoruz

Tempus' Alıntı:
Bu bulusmanin ilk amaci Otistik Cocuklarimiz, offroad ve kamp ise ikinci oncelikli. Tabi bu vesile ile uzun zamandir gormedigimiz dostlarla bulusmakda keyifli. Size seyredeceginiz offroad goruntuleride vermeye calisiriz. :smiley: ama esas off road gormek istiyorsaniz tek amaci off road olan gezilerimiz idealdir.

Evet size katılıyorum.Bu konuya ilk dahil olduğum zamanlarda bunu belirtmiştim ben de.Zaten offroad yapmıycağıma göre bana da otistik çocuklar konusunda elimden geleni yapmak ile offroad yapanları seyretmek kalıyor.Bu siteye üye oluş maksatım tatil turları bulmak maksatlı idi.Değilse offroad aklımın ucundan bile geçmezdi.Bu etkinlik aslında ilgi alanıma girmiyor normalde.Yani spor olarak (sosyal sorumluluk yanı hariç).Benim için sosyal sorumluluk yönü haricinde en etkili yanı şehirden bir günlüğüne uzaklaşmış olmak olacak.Zira eylül sonundan beri Ankara'dayım.Şehirden çıkmadım hiç :smiley:Ama bu katılımdan sonra ilgi alanıma girebilir belki de :smiley:

Bu arada Cihanülker Bey'e de şunu belirtmek isterim.Bilirsiniz değişmeyen tek şey değişimdir.İnsanların fikirleri,alışkanlıkları,zevkleri,hobileri ve hatta fobileri bile zaman içinde değişebilir.Ben de bir zamanlar bu fobilere sahip değildim.Ama insanoğlunun neler yaşayıp hayatında nelerin değişeceği hiç bilinmiyor.Herşey insan için.Sizler için herşeyin en güzelini dilerim :smiley:

zumrutfiliz' Alıntı:
Evet size katılıyorum.Bu konuya ilk dahil olduğum zamanlarda bunu belirtmiştim ben de.Zaten offroad yapmıycağıma göre bana da otistik çocuklar konusunda elimden geleni yapmak ile offroad yapanları seyretmek kalıyor.Bu siteye üye oluş maksatım tatil turları bulmak maksatlı idi.Değilse offroad aklımın ucundan bile geçmezdi.Bu etkinlik aslında ilgi alanıma girmiyor normalde.Yani spor olarak (sosyal sorumluluk yanı hariç).Benim için sosyal sorumluluk yönü haricinde en etkili yanı şehirden bir günlüğüne uzaklaşmış olmak olacak.Zira eylül sonundan beri Ankara'dayım.Şehirden çıkmadım hiç :smiley:Ama bu katılımdan sonra ilgi alanıma girebilir belki de :smiley:

Bu arada Cihanülker Bey'e de şunu belirtmek isterim.Bilirsiniz değişmeyen tek şey değişimdir.İnsanların fikirleri,alışkanlıkları,zevkleri,hobileri ve hatta fobileri bile zaman içinde değişebilir.Ben de bir zamanlar bu fobilere sahip değildim.Ama insanoğlunun neler yaşayıp hayatında nelerin değişeceği hiç bilinmiyor.Herşey insan için.Sizler için herşeyin en güzelini dilerim :smiley:

inşallah zamanında bizim değiştiği gibi, sizinde değişir ,güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim , dediğiniz gibi herşey insanlar için , :D

Cihan merhaba, Cumartesi mümkün olan en erken saatte bende orada olmayı planlıyorum. Benim payıma düşen neyse söyleyin gelirken getireyim. Hatta numaram sende var zaten, çaldır söyle. Hatta gelmeden metroya uğrayacağım, bende seni ararım. ;D ;D

VARHUB' Alıntı:
Cihan merhaba, Cumartesi mümkün olan en erken saatte bende orada olmayı planlıyorum. Benim payıma düşen neyse söyleyin gelirken getireyim. Hatta numaram sende var zaten, çaldır söyle. Hatta gelmeden metroya uğrayacağım, bende seni ararım. ;D ;D

ok dir telefonlaşırız muratçım ,bu arada hayırlı olsun hediyemi bu sefer unutma bari:D SEN ANLARSIN

cihanülker' Alıntı:
ok dir telefonlaşırız muratçım ,bu arada hayırlı olsun hediyemi bu sefer unutma bari:D SEN ANLARSIN

;D ;D ;D OK

Ben konuyu yeniden okudum da, kaç sayfa önce adımı listeye eklerken Atilla abinin yerine adımı yazmışım, sonra Zerrin farkedip düzeltmiş sağolsun....
Teşekkür ederim, pardon...

Bende biraz laminant felan araklasam mı acaba yakmak için ;D Patrona söylemeyin, beni atar ateşe, ortalık kokoreç kokar ;D

Bide,
Ben listede misafir alabileceğim kişileri "öncelikli olarak Otizm rahatsızları ve/veya yakınları" diye yazdım.
Umarım bu konuda yanlış anlaşılmamışımdır.
Etkinliğin/Projenin öncelikli olarak onlar için olduğunu düşündüm için öyle tercih ettim...

Pazar Günü sabah bi araya geleceğim bi arkadaşla tel konuştukta,
Müsadenizle bi şeyler sorcam...

Yaklaşık 50 araç ve misafirlerin araçları ile çok fazla araç olacak.
Gezenbilir katılımcısı ve araçlarına alacakları misafirler yaklaşık 150 kişi + listede olmayan misafirler olacak.

Sonuçta;
Tahminim 60' a yakın araç ve 200' e yakın insan olacak yani...

Bildiğim kadarıyla Ankara dışından gelen bi çok kişi Cumartesiden mekana :smiley: kamp atacak ve Pazar sabahı 10:30' da Ankara' ya dağdan geri CSO' ya gelecek
+
Oraya misafirlerimiz ve çoğunun aracı gelecek...

Dolayısı ile,
* Bu kadar çok araçla konvoy ve şehir turu problemsiz olur inşallah...
* Kaç Misafirimiz olacak, belli mi? Yeterli yerimiz var di mi? Araçlara Otizm misafirlerimizin dağıtımı ayarlanır di mi?
* Pazar CSO' da 10:30 buluşmasında değişiklik yok anladığım kadarıyla....
* İstanbul' dan Sedat' da (yol) katılıyor aramıza diye biliyorum, ama listede adı yok, gelmemesi gibi bi durum yok di mi?
* Misafirlerimiz için düzenlediğimiz etkinlik kaçta biter, onlar erken ayrılacak diye duydum...
Bizde onlarla ortamdan ayrılacakmıyız? Misafirlerimizle birlikte günü bitirmenin şık bi davranış olacağı kanısındayım ama,
ondan sonra bizim oralarda off road felan yapmamızda işime gelir laf aramızda? (yapalım, yapalım :smiley: )
Yukardaki yerlerde de güzel parkurlar varmış diye duydum....

Bilgilendirseniz sevinirim...

Tabiki etkinlik amacından ve çok arkadaş görecek olmamdan dolayı memnunum ama
özellikle
CDM-SUBARU Erkan abiyle tanışabileceğim için,
Sedat' ı yeniden göreceğim için,
Düzce Serkan TUT kardeşimi' i ve Düzce ekibini yeniden göreceğim için heyacanlıyım...
Ve...
Tabiki Konyadan gelecek misafirler.... Bende valide hanım tarafından "MevlanaTorunuyum" sizler gibi yani... Hepinizin adres ve tellerini almak isterim. Konyada çok akrabamız var, Zümrüt apt. karşısına ve Meram' da özellikle. Konya' yı çok severim, muhafazakardır ama dışarıdan bilindiği gibi değildir Konyalılar...
;D ;D Burada giydiklerimi aynı şekilde ordada giyiyorum, bi kişi bile ters ters bakmıyor ;D ;D
Sık sık Konyaya gider, Şemsi ve ardından Mevlana' yı, sonra öteye geçen büyüklerimi Musalla Kabristanında ziyaret ederim, etli ekmeğimi yer, Meram' da nargile içip huzura erip Ankara' ya geri dönerim.
Sizlerle tanışıp, geldiğimde de ziyaret etmek isterim.... Bide Konya çıkışında Peri bacaları gibi beyaz kayalar felan var, off-road için gelmek istiyorum oraya...
Mustafa Tezel kardeşimde caNNım KOnyalı....

Erkan abi, Konyalı arkadaşlar, Düzceli dostlar... Ortam çok kalabalık olacak gibi... Ben sizi bulamazsam lütfen siz beni bulun etkinlikte..
Görüşmek üzere....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR