Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 470
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 72,187
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

zumrutfiliz' Alıntı:
onu biliyorum da,ben de offroadcu değil,offroadcuları seyredecek bir meraklıyım :smiley: Belki ben de bu seyirden sonra offroadculağa bir adım atarım kimbilir :smiley: desem de açıkçası benim gibi fobileri olan biri için zor görünüyo :smiley:

zümrüt hanım biraz daha devam edrsiniz , bizede ,sizin fobilerden bulaşacak , :D :D :D

Etiketler
Ynt: Gezenbilir Off-Road Grubu OTİSTİK Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor (10-11 Nisan 2010) ANKARA

Off_Road' Alıntı:
Demekkı... benim teknoloji harikasinı ben suya camura sokmam deyişi şakaydı bende ciddi sanıp üzülmüştüm biraz :smiley:

Yok hocam çamurdan çekinmem şükür ama aracı hem günlük kullanımda hem de hafta sonu hobi amaçlı kullandığım için aşırı modifikasyonlar yapamıyorum bir de lanet arabanın her yeri elektronik içine su sokmadığım sürece girerim merak etmeyin ;D ;D ;D

.com' Alıntı:
Yok hocam çamurdan çekinmem şükür ama aracı hem günlük kullanımda hem de hafta sonu hobi amaçlı kullandığım için aşırı modifikasyonlar yapamıyorum bir de lanet arabanın her yeri elektronik içine su sokmadığım sürece girerim merak etmeyin ;D ;D ;D

gir abi gir cok cekici arac olucak orda korkma ;D

.com' Alıntı:
Evet gün yaklaştı geldi

Cumartesi sabahtan kamp alanında olmayı planlıyorum sıcak bir hoşgeldin diyebilmek için bu arada üzerime düşen bir vazife varmı bilmiyorum olsaydı toplantıdan sonra birileri dürterdi beni nasılsa

necmicim valla çay işi acaip iyi olu,r çok sağolasın düşünmen yeter , yavuz çelikel kardeşimiz kaymakamlık ile görüşme sonucu 1 ton kadar odon aldı ,akşam ateşi için yeter herhalde ,sadece tutuşturmak için ,sen gelirken 1- çuval çam alırsan çok sevinirim , biz sabah 08-30 da orada hazır bulunacağız :D

:smiley:agzinizdan yel alsin Cihan bey,mumkunse Filiz hanimi fobilerinden ayiralim. Gerci bende evhamli biri sayilirim ama,en ufak usutmede bobrek agrisi ceksemde tum agrilara deger yapilan bu etkinlik.

12-1 arasida istanbul gurubu o civarda olur

Bizde öğlen gibi ordayız ;)

cihanülker' Alıntı:
necmicim valla çay işi acaip iyi olu,r çok sağolasın düşünmen yeter , yavuz çelikel kardeşimiz kaymakamlık ile görüşme sonucu 1 ton kadar odon aldı ,akşam ateşi için yeter herhalde ,sadece tutuşturmak için ,sen gelirken 1- çuval çam alırsan çok sevinirim , biz sabah 08-30 da orada hazır bulunacağız :D

Cihan cam odunu kolay ama ben daha iyisini yaptım bir bidon yanık yağ ayarladım ;D ;D ;D

Varilin yerini de biliyorum ivedikte bizim servis sağolsun ;D ;D ;D

Yani tutuşturma işi sorun değil çay için bir de büyük demlik ayarlayım bizim minik şey yetmeyecek olmadı ufuk abinin mavi semaveri kullanırız ;D ;D ;D

CDM-SUBARU' Alıntı:
Bizde öğlen gibi ordayız ;)

Erkan o zaman sizi ısıtma işi Cihanın ellerinden öper

Mesajı almıştır herhal ;D ;D ;D

loganrory' Alıntı:
:smiley:agzinizdan yel alsin Cihan bey,mumkunse Filiz hanimi fobilerinden ayiralim. Gerci bende evhamli biri sayilirim ama,en ufak usutmede bobrek agrisi ceksemde tum agrilara deger yapilan bu etkinlik.

aynen fatma hanım , inşallah kazasız belasız bitireceğiz etkinliğimizi ,geriye sadece akşam ateş başındaki anılar bize kalacak :D

.com' Alıntı:
Cihan cam odunu kolay ama ben daha iyisini yaptım bir bidon yanık yağ ayarladım ;D ;D ;D

Varilin yerini de biliyorum ivedikte bizim servis sağolsun ;D ;D ;D

Yani tutuşturma işi sorun değil çay için bir de büyük demlik ayarlayım bizim minik şey yetmeyecek olmadı ufuk abinin mavi semaveri kullanırız ;D ;D ;D

bende hem ,saçı ,hemde odunlu semaveri getiriyorum ,2 demlik devamlı çay ,süper olur, semaverler içinde 3 paket kömür alayım ,tadı bir başka oluyor ağır ağır demlenenin ,erkanı ısıtma işi kolay :D :D :D

cihanülker' Alıntı:
bende hem ,saçı ,hemde odunlu semaveri getiriyorum ,2 demlik devamlı çay ,süper olur, semaverler içinde 3 paket kömür alayım ,tadı bir başka oluyor ağır ağır demlenenin ,erkanı ısıtma işi kolay :D :D :D

Benim odunlu semaveri de getiriyorum kömür işini ben hallederim bentderesinden yarın alacağım o aklımda zaten 6 kilo kömür yeter sanırım

Valla Cihan bey oyle guzel soyledinizki cumadan gelmedigime simdiden pisman oldum. Siz ates basindayken ben yollarda olacagim.

cihanülker' Alıntı:

;D ;D ;D ;D ben hem odunlu, hem kömürlü, hem elektrikli hemde çayçıyı getireceğim hade bakalım ;D ;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

SON KONULAR

Geri