Fotoğraflarla Sakarya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gulsahkocaman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,789

Etiketler
Ynt: Fotoğraflarla Sakarya

Bu hafta var aslında ama cumartesi ve ben malesef o gün çalışıyorum:(siz neler yapıyosunuz varmı etkinlikleriniz yakın zamanda size katılalım...Bu hafta İstanbuldan gelen grupla Akıncılara tepki yürüyüşü var aslında

bizdede henüz bir etkinlik yok planda yok :( geçenlerde keşif gezisi yaptık 80 cm kar var dağlarda yürünmüyor bile ama önümüzdeki ay sanırım acısını çıkartacagız :smiley:

akıncılar benim köyüm gülsah istanbuldan kimler gelecek bir bilgin varmı kaç kişi olurlar acaba

İstanbuldan kaç kişi gelir bilmiyorum Murat ama bizim grup önceki gibi olur zaten tepki yürüyüşü olacak bu ocaklar için şelaleye çıkıp gelcekler sonra sizin köydeler çayınızı içecekler:smiley:ama ben yokum gelemiyorum çalıştığım için:(

bu ocak işinin içinde başka şeyler var ama grubun buna alet edilmesinden ben çok rahatsızlık duyuyorum müsaitbir zaman sana konuyu anlatacam

Onu bilemiyorum tamam konuşuruz hatta Kenan Hocamız var bu konuyu onlada konuşursan süper olur bence Sakarya grubunda geldiklerinde görüşürsünüz

ben olamayacam malesef önemli işlerim var ben sonra bu konuyu detaylı bir şekilde anlatacam sana şimdi kimsenin tadı kaçmasın sakarya grubu gelsi gezsinler sitres atsınlar güzel bir etkinlik olacak pilav verilecek busefer

Merakla bekliyor olacağızz...Bende yoğunluktan hiçbir yere kımıldayamıyorum.Sakaryalılardan yardımda istiyorum tabikiii:smiley:

Bende Sapanca Faaliyetlerim sırasında çektiğim fotoğrafları dört mevsime yayarak paylaşmak istedim sizlerle.Fotoğraflar farklı makinelerden çekildiği ve boyutlarıyla biraz oynadığım için kaliteleri çok yüksek değil ama umarım beğenirsiniz.

4 MEVSİM
İLKBAHAR:
İlkbaharda Doğayı uyandırmak için doğuyor güneş Gölün üzerinden...
sapanca_g_l__g_n_do_umu.jpg

papatyalar.jpg

ilkbahar_do_ansivri.jpg

ay__izi_d_zenli.jpg

komar.jpg

YAZ:
Yaz Gelince...
_elale.jpg

PreviewJpeg.asp

sapanca__g_l_evi.jpg

do_ansivri.jpg

sapanca_g_l_.jpg

SONBAHAR:
Kahverengi ve yeşilin tonlarına büründü dağlar
da_larda_sonbahar.jpg

a_a_laryayla.jpg

yaylaya_girerken1.jpg

yayla_sonbahar_sisli.jpg

yayla_sonbahar.jpg

ormanda_sonbahar1.jpg

KIŞ:
Ve kar düştü doğaya...
akar_hem_in_deresi__.jpg

k___n.jpg

sapanca_g_l___.jpg

yayla.jpg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri