Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkan şen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10,583
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 626,100
Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

Hayırlı sabahlar Serkan

artık nedense heyecan kalmadı artık dostlardan hiç ses çıkmıyor

Etiketler

Haklısın Sinan Abi eski tad yok...

Hergüzel şeyin bir sonu oluyor...yada sona eren şey yeniden başlıyor...

Bekleyelim ve görelim....son mu? başlangıç mı?

hop bizde burdayız madem sakarya ayağa kalkıyor ben hazırım etkınlıklere ve muhabbete ;D ;D ;D
sıte guncelleşirken çok sorun oldu herkez kaçtı gırmıyor artık ama tatangalar bırakmaz muhabbetı bu arada herkeze selam

Selam...
Ben buradayım; bakıp bakıp gidiyorum ;)

IMG 0522

Cümleten iyi akşamlar,
Pazar günü ailecek günübirlik Sülüklü Göl'e gitmek niyetindeyiz. İlk kez gideceğiz. Tavsiyelerinizi duymaktan memnuniyet duyacağız.

Saygılar,

fatih81_81' Alıntı:
albeni' Alıntı:
Cümleten iyi akşamlar,
Pazar günü ailecek günübirlik Sülüklü Göl'e gitmek niyetindeyiz. İlk kez gideceğiz. Tavsiyelerinizi duymaktan memnuniyet duyacağız.

Saygılar,

en son 4 sene önce gitmiştim gayet güzel bir yer. benim gittiğim zaman kış ve kar vardı o yüzden sessiz ve harikaydı bu mevsimde hiç gitmedim artık sizin yorumlarınız bizim için de önemli

aslan28' Alıntı:
Hava ne durumda şu anda o taraflarda

bu gün bur da güneş, bulut yağmur rüzgar kısaca değişken bir hava var, ama sağlam bir yağmur yağacakmış gibi bir görüntü var hayırlısı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR