Belgrad Hafif Camel Etap Araştırma Gezisi (24 Mart 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan olcaytogezer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 117
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,461
Ynt: Belgrad Hafif Camel Etap Araştırma Gezisi (24 Mart 2010)

DSC 0273

DSC 0274

DSC 0275

Etiketler

Evet birde devrilmesin diye yandan takviye yapmişlar ;D ben pazar günü önden gidersem onlara güzel kanal hazırlarım ;D

olcaytogezer' Alıntı:
Derya abi buraları oynaya oynaya geçer, biz geçerken sıkıntıdan 2-3 tur bile bindirir.....
yine koltuklarımı kabarttın arkadaşım. :D şaka maka 3 sene kadar önce jimny ile ayaklarımı yere basmadan geçtim orayı. :D :D ancak etaba girecek arkadaşların önceden bilmesini isterimki arabanın altı hafriyat yapabilir, alternatiflerde ise bol dal çiziği yan desen verebilir. ;D ;D üzülerek belirteyimki benim 110 DCPU ile camel a girme şansım yok. :( neyse bende fotoğraflarınıza bakarım. ::smiley: ::smiley:

Doğru diyorsun abi.Bu hafta ben tampon ve vinç yaptırıyorum, o nedenle büyük ihtimal hafta sonu sanayide kalacak araba, Bülent abinin arabada girmez, dolayısı ile 2 kişi CO'luk yapacak...tabi eğer diğer arkadaşlar girme niyetinde iseler ???

ohooo derya abi girmem diyorsa ben hayatta girmem ;D başka rota bulalım suzi etaplarına sokamam ben koskoca discoyu ;D

Ynt: Belgrad Hafif Camel Etap Araştırma Gezisi

Tempus' Alıntı:
ohooo derya abi girmem diyorsa ben hayatta girmem ;D başka rota bulalım suzi etaplarına sokamam ben koskoca discoyu ;D
ama girmediğinizde de senin ve Mert'in hep içinde kalacak orası....... ;) ::smiley: ::smiley:

Ynt: Belgrad Hafif Camel Etap Araştırma Gezisi

olcaytogezer' Alıntı:
ama girmediğinizde de senin ve Mert'in hep içinde kalacak orası....... ;) ::smiley: ::smiley:

Abi anladığım kadarı ile daha çok kısa şase küçük arabalara uygun bir yer ora, yada kaportasına acımayacağın bir araç olmalı. şimdi girip geçerizde çıktığımızda arabayı kaportaya götürmek gerekirse buna değermi mesele o

ben simdiyi bilmemde 1 ay once arkadaslarim denedi o etabin tamamini ve unimog batti :smiley:

cemtascioglu' Alıntı:
ya ne alaka kursat bırsey yok dalmal cızmez yok oyle bırsey yaww otoban
tabi tabi bi gişeler eksik :D :D cem sizi başka bi yere götürmüş olmasınlar. ;D ;D

Paylaşım için tşkler bu sene camele hiç girmedim gecen senelerde camelde cok meceralar yaşadık parkurun dili olsada konuşsa kırılan şanzımanlar bozulan vincler dişlerini pırasa gibi dograyan difransiyeller agaclara yakın temastan fizigi zarar gören camurluklar kapılar camelin camurunun içinde her karesinde bir dört ceker parcasına raslıya bilirsiniz güzel kareler

reis28' Alıntı:
Paylaşım için tşkler bu sene camele hiç girmedim gecen senelerde camelde cok meceralar yaşadık parkurun dili olsada konuşsa kırılan şanzımanlar bozulan vincler dişlerini pırasa gibi dograyan difransiyeller agaclara yakın temastan fizigi zarar gören camurluklar kapılar camelin camurunun içinde her karesinde bir dört ceker parcasına raslıya bilirsiniz güzel kareler

usta sende korkutuyorsun mılletı yaw zor ıkna ettık hatta kesfe gıttık otoban bence gelçi bıraz dıff yagı sanjıman yagı vardı ama altarnetıf yollar cok ıyı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.