Armemistis Chalkidiki

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zedzestion Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,498
Ynt: Armemistis Chalkidiki

Enver abi haklisin icindeki programlar eger telefondan anlayan biri olsaymis fazlasiyla ilgisini cekermis.Ama oyle saf bir amcaymiski ona yolladigim mesaji dahi acip okumamis.

Estagfurullah biz kim sizin gibi bilgili buyuklerimizi pesimize takmak kim.Huseyin abi ve Ferhat bey dururken biz ancak onlarin hatiralarina yukarida goruldugu uzere isik tutup hatirlatma yapabiliriz.

Etiketler

RÜZGAR' Alıntı:
Armenistis o bölgenin en büyük kampı. Denizi harika.İçeride bir gezintiye çıksanız restaurantı, barı, marketi,butiği en az bir, bir buçuk saat sürer.
Biz hemen her yıl Armenistis e uğrarız...Gide gele dostlar bile edindik..
Bir gün orada karşılaşmak dileği ile,
Hüseyin Abi selamlar

Bu kez gittigimizde Armenistis de yer bulamadik.Agustos ta yer ayirtmadan gidilmez yada hafta basi gunlerde saat 11-12 gibi cikis yapacak karavancilari beklemek gerek kapida.onun yerine Thalatta Kalamitsi de kaldik bana Armenistis kadar buyuk geldi ne dersiniz?

Geçenlerde oralarda dolaşırken Armenistis e bir uğrayayım dedim. Resepsiyona yaklaşmak için on onbeş dakika beklemek durumunda kaldık.
Hiç yer olmadığını ama eski müşteri olarak kampın batı tarfındaki o uzun çekme karavanların olduğu mahalleden ! bir yer verebileceğini söyledi.
Teşekkür ederek ayrıldık...

Bu gezimde Sithonia da kaldım. Hemen her koydan, her plajdan bol bol, hatta mayoları eskitene, havluları soldurana dek denize girdim.

Manzaraya bakarsan tüm Balkan'lar inmiş kıyılara..Bulgarı,Sırpı, Makedonu ve de tabii ki yerli halk.
Amma bir daha Temmuz- Ağustos aylarında Yunanistan mı aslaa...
Ben yine Eylül'ün, Ekim'in hem yazını hem sonbaharını birlikte yaşamak isterim.
Biraz mayo, biraz hırka..O benim iştee.. :D

Neredeyse 15 gun Sithonia da kaldik.Stavros , Thalatta Kalamitsi , Camping Isa , Armenistis , Paradise beach Portakali Beach ... Temmuz bir sefer Agustos ayri bir sefer.. Pesinden kosmusuz ama yakalayamamisiz. Tentemizin yelkenini sohbetiyle dolduramamisiz.Es bakalim "Ruzgar" elbet bir gun yakalayacagim seni :smiley:

Emekli olamadik ki bizde gidelim Eylul de Ekim de :(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR