Amerika Macerami Dolu? Gorucez Bakalim...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmetvargelen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 161
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,616
Ynt: Amerika Macerami Dolu? Gorucez Bakalim...

En ilginc meyvalardan biride buydu galiba,
Guava Red, tamami yeniyor, tadi domates ve muzun karisimi birsey. Kokusu agzinizdan ve elinizden en az 1 gun cikmiyor... Ilginc bir meyvadi...

IMG 0007

IMG 0005 2

Etiketler

Buda yine ilginc meyvalardan biri tadi ananas ile limon arasinda birsey, Abiu Meyvasi, disina bakarak icinden cikacagi tahmin ediyorsunuz fakat tabi farkli birsey cikiyor. tadi biraz eksi ortadaki cekirdegi yenmiyor...

IMG 0003 2

IMG 0004 2

Dragon meyvasi, ilk yediklerimizden fakat diger silinen fotolarla birlikte bununda fotosu gitti :(,
tadi cok hafif sekerli, kavunun soguk hali gibi birsey, icindeki cekirdekler susam gibi fakat tadi yok

ImagesCAE3DCC5

Pu`uhonua o Honaunau Ulusal tarih parki, Ismini okumakta bir hayli zorlaniyoruz :smiley:
Hawaiinin eki zamanlardan kalan birkac esyasinin sergilendigi yer, 10dk kadar durup yolumuza devam ediyoruz.

105 0896

105 0897

Snorkelle gezinirken, nereden cikmamiz gerektigini bilmememizin azizligine ugruyorum :smiley:
Ayagimda deniz ayakkabisi olmasi ragmen kucuk fakat guclu olan dalgalar sayesinde ayagim kaydi, ayakkabinin ince olan ustu alta kaydi ve o andada deniz kestanesi sagolsun gunun hincini benden cikardi, beyaz sirkeye koydum biraz, 10-12 gun icerisinde hepsi kayboldu gitti, dikenleri ince olanlardandi, cikartmak istedigimde kirildilar hep iceride, hastaneyede bandaj yaparlar diye gitmedik.

IMG 2292

Burasida daha once bahsettigim, surekli bize birseyler ikram eden bayanin sahibi oldugu yer :smiley:, kendisi cok tatliydi sagolsun elinden geleni yapti, neredeyse herseyden tattirdi artik biz durdurmak zorunda kaldik. Meyvalardan, cikolatalar, kahveye. Hatta ben dondurma almak istedim, bana tatmak istermisin, begenmezsen almazsin bile dedi :smiley: Ilginc biryerdi.
Assagidaki linkten diger bilgilere ulasabilirsiniz.

http://www.kpfc.com/index.html

IMG 2499

Ve 7 gunluk turumuzun sonuna geliyoruz, onumuzde daha yaklasik 21 gunluk tatil var fakat gozumuz arkada kaliyor.

Toplamda 2560 km yol yaptik adada.
Ucak biletleri haric (cunku is yerinden aldigimiz ek bonus puanlari ile almistik ucak biletini) - 2500 dolara geldi toplamda bu gezi

Gercekten zamaninda gelindiginde pahali olmayan biryer...

IMG 2779

IMG 2780

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR