AMAROK OFFROAD MODİFİYESİ

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AHMET07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,139

AHMET07

senle çıkarım her yola TOYOTA 05323266617
Yer
ANTALYA
AMAROK
lastik 285x70x16
yan barlar
yükseltme 2. inç
öntanpon
vinç 12 binlik

28122011407

28122011408

29122011409

29122011410

02012012420

Etiketler

Ynt: AMAROK OFFROAD MODİFİYESİ

iyi işahmet abi.... adam arabayı alıp direkt sana gelmiş herhalde....

ustam işçiliğinize söylenecek tek söz allah ellerinize dert vermesin ama ben bunun sahibini merak ediyorum acaba gerçekten araziye girecekmi yada bırakın araziyi toprak yola çıkacakmı

4WD' Alıntı:
Olay budur işte :smiley: Offroad kültürümüz artık 0km arabalarla oynamak derecesine gelmiş
olayı anladık da kullanıcısını kapılara kadar çamurda çekilmiş fotoğraflarıyla görmeyi isterim ve burda da paylaşır umarım.yok boyası çizildi yok sensörler arıza yaptı yok motor arıza ışığı yandı demez umarım ;D

yasakşehir07' Alıntı:
olayı anladık da kullanıcısını kapılara kadar çamurda çekilmiş fotoğraflarıyla görmeyi isterim ve burda da paylaşır umarım.yok boyası çizildi yok sensörler arıza yaptı yok motor arıza ışığı yandı demez umarım ;D

Offroad hemen başlamaz zaten önce çayır çimen gezmeleri başlar. sonraları bu araba buraya çıkar mı? sora bu araba burdan geçer mi? derken bir de bakmışsın ki. offroadın içine dalıvermişsin :smiley:

Tampon orjinal gibi Pickup ta yakışıklı olmuş ... Usta ustalığını konuşturmuş. Ellerine sağlık...

Sahibide aracını güle güle kullansın...
Çamuru eksik olmasın ...

Öncelikle harika bir görüntü olduğunu ve ustamızın iyi bir iş çıkardığını itiraf etmek istiyorum.
orijinal gibi duruyor.

Fakat yinede ben de bazı fikirlerimi ve sorularımı sizlerle paylaşmak isterim.

Bu araç ile Muayeneden geçebilirmiyiz?

Allah korusun bu tampon ile bir yayaya çarparsan ne olur acaba? Bu tampon metal öyle değil mi?

gerçek anlamda off road yapılmayacak ise ve zamanını büyük kısmı asfaltta yada şehir içinde geçecek ise sadece görüntü olsun diye yapılan ve karşı tarafın hayatını riske atan bu tür değişikliklere ben şahsen bir amarok sahibi olarak karşıyım.

maliboga' Alıntı:
Öncelikle harika bir görüntü olduğunu ve ustamızın iyi bir iş çıkardığını itiraf etmek istiyorum.
orijinal gibi duruyor.

Fakat yinede ben de bazı fikirlerimi ve sorularımı sizlerle paylaşmak isterim.

Bu araç ile Muayeneden geçebilirmiyiz?

Allah korusun bu tampon ile bir yayaya çarparsan ne olur acaba? Bu tampon metal öyle değil mi?

gerçek anlamda off road yapılmayacak ise ve zamanını büyük kısmı asfaltta yada şehir içinde geçecek ise sadece görüntü olsun diye yapılan ve karşı tarafın hayatını riske atan bu tür değişikliklere ben şahsen bir amarok sahibi olarak karşıyım.
sadece bildiğim kadarıyla.. yapılan yeni tamponun köşeleri açılı olup kısmen yuvarlatıldığı için sanıyorum vizeden geçer, ayrıca bu tampon ile plastik tamponun darbe anında çok bir farkının olduğunu zannetmiyorum. ha yeni tamponun üzerindeki çıkıntıların yayaya ekstara bir zararı olabilir ama siz yayaya vurduktan sonra tamponun ne olduğunun pekde farkı olmuyor çünkü genelde onu ya ön camda ya kaputun üzerinde buluyorsunuz. :(

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.