Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Kamp Malzemelerinde %20 İndirim!.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,462

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Gezenbilir üyelerine özel Adrenalin mağazalarında ve www.adrenalin.com.tr 'de tüm kamp malzemelerinde nakite %20, kart ile ödemeye %15 indirim!

[attachment=1]

Mağazalarımızda indirimden faydalanmak için Gezenbilir forum üyesi olduğunuzu belirtiniz.
Internet siparişlerinizde indirimden faydalanmak için açıklama bölümüne "Gezenbilir forum üyesi" ibaresini ekleyiniz. (İndirim tutarı işlem sonrası kartınıza iade edilecektir)
Bu indirim, zaten indirimli olan ürünlerde geçerli değildir.
Kamp malzemeleri başlığı altında çadırlar, uyku tulumları, matlar, sırt çantaları, kamp ocakları ve kamp mutfağı malzemeleri yer almaktadır.
İndirim 20 Mayıs 2009'a kadar geçerlidir.

Gezenbilirduyuru2

Etiketler
Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Kamp Malzemelerinde %20 İndirim!.

3 mevsim pratik çadır ihtiyacımı, Lafuma gibi kendini kanıtlamış bir markayı tercih ederek, sıradan bir çadıra verilen ücret karşılığı aldım.
Yönetici olduğumu bile söylememe gerek kalmadan Gezenbilir indirimiyle ;)

Merhaba benim de çadır almam gerekiyor tercihimi Lafuma markasından yana kullanacağım Adrenalin anasayfasında olan çadır 3 mevsim gayet kullanışlı görünüyor.Ama bu çadır zaten indirimli :smiley:

Jeep34' Alıntı:
3 mevsim pratik çadır ihtiyacımı, Lafuma gibi kendini kanıtlamış bir markayı tercih ederek, sıradan bir çadıra verilen ücret karşılığı aldım.
Yönetici olduğumu bile söylememe gerek kalmadan Gezenbilir indirimiyle ;)

Uğur Abi Lafuma'nın hangi modelini aldın. Ağırlık, boyut bilgisi verebilir misin? Malum, festival öncesi bir tane almam gerekiyor.

Emrah çadırım şu an garajımda duruyor. Bakıp modelini söylerim. Benim kar etekli 5 mevsim teknik kış çadırımı 4 çubuğu ile gerdirerek kurmak bayağı zahmetliydi. Zaten çok ağır kış-fırtına şartlarında 2-3 sefer ancak kamp yapıyoruz. Geri kalan ilkbahar, yaz, sonbahar mevsim şartlarında aldığım çadır fazlası ile yeterli sanıyorum. Aynısını Mustafa abi kış şartlarındada kullanmıştı ve sorun yaşamamıştı. Burada uyku tulumunun faktörüde 1. sırada tabiiki.

2 çubuklu en çok satan (basic) modeli sanırım. rengide standart bizim forumun renginde ;) 2 kişi+1 çocuğun rahatlıkla kalabileceği en küçük modeli olması lazım.

3 mevsim için önereceğim Lafuma çadırlar:

Lafuma Summertime 2/3 Çadır - http://www.adrenalin.com.tr/productdetails.asp?ProductTypeID=240
Ferah 2 kişi ya da 3 kişi kullanım için ideal. 4 senedir Türkiye'nin en çok satan 3 mevsim modeli.

Lafuma Summertime 3/4 Çadır - http://www.adrenalin.com.tr/productdetails.asp?ProductTypeID=241
Ağırlık ve paket hacimi önemli değilse 2 kişi için de kullanılabilir.

Lafuma Campo Çadır - http://www.adrenalin.com.tr/productdetails.asp?ProductTypeID=1884
2 kişilik, uzun süre sırtınızda taşıyacaksanız ya da motorsiklet kamplarında kullanacaksanız ağırlık ve hacimi ile cazip bir model

www.adrenalin.com.tr/
sitesine girdiğimde bilgisayarım virüs bulaşabilir bu siteden uyarısı veriyor sizce makulmudur bu durum?

bu çadırların fiyatı nedir arkadaşlar iki yetişkin bir çocuk için olanları ve üç mevsim olanları artı kargoyla gönderebiliyormusunuz banka havalesiyle ödemeli ve sizin bana tasviye ettiğiniz

ytansug' Alıntı:
3 mevsim için önereceğim Lafuma çadırlar:

Lafuma Summertime 2/3 Çadır - http://www.adrenalin.com.tr/productdetails.asp?ProductTypeID=240
Ferah 2 kişi ya da 3 kişi kullanım için ideal. 4 senedir Türkiye'nin en çok satan 3 mevsim modeli.

Yankı Bey, aslında benim almak istediğim çadır buydu. Uğur Abi belki bundan almıştır, bir yorum alayım diye düşündüm.
Stoklarda kalmamış bu ürün. Gelirse haber verebilir misiniz? Ürün sayfalarında "stoğa girince haber ver" diye bir seçenek olsa aslında iyi olur.

Kampçılık için düşündüğümden, ağırlık çok sorun olmaz, araçla taşıyacağım. Daha önce de kullandığım çadırlar da 3,5-4 kilo arasıydı.

kamp sandalyelerine bakayım dedim acaba yanlış mı aradım :D
Aradığınız ürün bulunamadı. diyor . Kamp Mobilyaları bölümünde. başka bölümde mi aramalıyım yada yok mu?

ytansug' Alıntı:
Kusura bakmayın çadır stoğunu açtırdım. Model ismi bu sene Easy Summer olmuştu o yüzden stok sıfır gözüküyordu.

Teşekkür ederim. Az önce sipariş verdim.

Geç cevaplar için kusura bakmayın.

Sitedeki uyarı sorunu sitede bulunan zararsız bir scriptin bazı AV yazılımlarını tetiklemesinden kaynaklanıyordu, sunucu farklı yazılımlarla tarandı, sitede bir sorun yok, scriptin alarm tetiklemesine çözüm bulunamadı ve kaldırıldı. Hala uyarı geliyor ise dosya cache den geldiği için olabilir. Sorun yaşarsanız ekran görüntüsü alıp ytansug@adrenalin.com.tr adresinden bana göndermenizi rica edeceğim.

Lafuma çadırlarda model ismi değişikliğini atlamışım kusura bakmayın. Geçen seneki Summertime lar bu sene Easy Summer olarak isim değişikliğine uğradı. Modelde bir farklılık yok fakat sanırım Fransız lar uzun süre aynı isimi kullanmaktan sıkılıyor :smiley:

Kamp mobilyaları bölümümüzde katlanır sandalye ne yazık ki yok. Açıkçası standard katlanır sandaleyelerde çin menşeli market ürünlerine göre yüksek fiyatlı kalıyoruz, bu yüzden satıştan kaldırdık. Fiyat / kalite olarak iyi bir ürün tedarik edebildiğimizde siteye tekrar eklenecek.

İndirime gösterdiğiniz ilgi için ayrıca teşekkür etmek isterim ve indirimin 20 Mayıs'ta bittiğini (ve uzun süre bu ürün gruplarında tekrarlanamayacağını) hatırlatmak isterim. Tabi ki Gezenbilir üyeleri için farklı avantajlar yaratma çabamız bitmeyecek ama kamp malzemeleri ürün grubunda bir ihtiyacınız var ise doğru zaman bu indirim olacaktır.

bu kampanyadan yararlanmak istiyorum iki kişilik kamp çadırına ihtiyacım var fiyatlar hakkında bilgi edine bilirmiyim hangi markayı önerirsiniz ödeme ve teslim nasıl olur bu konu da bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

Merhaba,
Geçen sene modeli Lafuma Summertime 2/3 modeli ve bu sene yerine geçen model Easy Summer arasında bazı farklılıklar var, aynı çadır olduğunu yazarken yanlış bilgi verdiğim için özür dilerim. Bu seneki modelin rengi farklı ve kapı kısmı daha rahat giriş çıkış için tek değil 2 fermuarlı. Ürün resmi birazdan sitede düzeltiliyor olacak.

Lafuma 3 mevsim kampanya dahilindeki çadırları http://www.adrenalin.com.tr/trademarkdetails.asp?TrademarkID=37&CategoryID=16 adresinde görebilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

SON KONULAR

Geri