Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 94
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 44,700
Ynt: Adrenalin Kadıköy'den Gezenbilir Üyelerine Özel %40 İndirim!

dalton' Alıntı:
@discover arkadaşımızın sorduğu soru şuydu tahminimce. Sitede bazı ürünler zaten indirimli. Bu yüzde 40 indirim indirimli fiyat üzerinden mi düşülecek yoksa etiket fiyatı üzerinden mi? Örnek olarak http://www.adrenalinoutdoor.com/Vasque-Velocity-Goretex-Stealth-Taban-Su-Gecirmez-Trekking-Ayakkabisi_13863.html#0

Bu ayakkabı 344.95*0,6=206,97tl mi olacak yoksa
241,47*0,6=144,88tl mi olacak?

Evet! buna cevap verilirse sevinirim

Etiketler

maresal' Alıntı:
güzelmiş ama gezenbilir üyesi olduğumuzu nasıl ispat edicez?

Bu duyurudan haberdar olduğunuza göre Gezenbilir üyesisinizdir ;) Duyuru sadece Gezenbilir.com'da ve Gezenbilir'in Facebook sayfasında paylaşılmıştır.

dalton' Alıntı:
@discover arkadaşımızın sorduğu soru şuydu tahminimce. Sitede bazı ürünler zaten indirimli. Bu yüzde 40 indirim indirimli fiyat üzerinden mi düşülecek yoksa etiket fiyatı üzerinden mi? Örnek olarak http://www.adrenalinoutdoor.com/Vasque-Velocity-Goretex-Stealth-Taban-Su-Gecirmez-Trekking-Ayakkabisi_13863.html#0

Bu ayakkabı 344.95*0,6=206,97tl mi olacak yoksa
241,47*0,6=144,88tl mi olacak?

Mağazayla hiçbir alakam yok, sadece sahibi arkadaşım olduğu için cevap yazıyorum; %40 indirim, ürün etiketleri üzerindeki fiyatlardan geçerlidir. Keşke indirim üstüne indirim olsaydı da bir çok ürün bedava olabilseydi :D

GencSamet' Alıntı:
Şehir dışında yaşadığım için arkadaşım aracılığıyla bir çanta almak istiyorum. Fakat kendi kredi kartımı kartımı kullanmak istiyorum internet veya telefon üzerinden böyle bir işlem gerçekleştirmemiz mümkün mü?

Mağazanın sahibi Mert (Deep kullanıcı adlı) arkadaşımız size yardımcı olacaktır.

TezzMertek' Alıntı:
Boğa heykelinden iki sokak aşağıda diye hatırlıyorum.
Boğanın k.çının baktığı yönde olmalı.

;D

Tarif ettiğiniz yer eski dükkanın yeri..Şimdi direk bahariye girişinde KFC nin karşısında...

az önce dükkandaydım ilgi alaka ve fiyatlar için teşekkür ederim yaz için palet maske şnorkel set bile aldım tavsiye ediyorum

Merhaba bugün Kadıköy mağazasındaydım baya bir ürün aldım :smiley: İndirim için teşekkürler . Mert bey merhaba bugünkü ilgi ve alakanız için de teşekkürler. Ben nickini unutan kişiyim işte :eek:

http://www.adrenalinoutdoor.com/content5/Adrenalin-Kadikoy

dalton' Alıntı:
Merhaba bugün Kadıköy mağazasındaydım baya bir ürün aldım :smiley: İndirim için teşekkürler . Mert bey merhaba bugünkü ilgi ve alakanız için de teşekkürler. Ben nickini unutan kişiyim işte :eek:

Rica ederim :smiley: yine bekleriz ;)

Deep' Alıntı:
Yuzde 40 indirim etiket fiyatlari uzerinden tum urunlerde gecerlidir. Zaten indirime girmis belli urunler 100 yerine 70 ise siz bunu 60 tl ye alacaksiniz.

ahhhaa hayal kırıılığı oldu bu 100 yerine 30%+40% zannedilmiş heyecan yaratmış ;D
teşekkürler güzel kampanya.. bir çanta bakalımbizde bari

GOPRO 2 AKSİYON KAMERALARI 885TL YERİNE SADECE 599TL!

http://www.adrenalinoutdoor.com/GoPro-HD-Motorsports-Hero-Kamera_8414.html?search=gopro#0

Lafuma Polarlar 94,9TL yerine sadece 38,9TL!

http://www.adrenalinoutdoor.com/Lafuma-Alpina-T-Zip-Kadin-Polar_17164.html#0

Lafuma Polarlar 94,9TL yerine sadece 38,9TL!

diye linke tıkladım, ama 64,91 dedikine
aslında çadır istiyorum ben:smiley: tşk
ama herşeydende almak istiiyoruom:smiley:

Adrenalin Kadıköy olarak Gezenbilir üyelerine özel fiyatımız 38,9TL :smiley: Adrenalin'in diğer mağazalarında ve internette geçerli değil bu fiyatlar.
Çadır olarak bolca seçenek var:

Marmot Limelight 2P, 514TL yerine 308TL
Vaude Campo 4 mevsim çadır 467TL yerine 279TL
The North Face Rock 2, 599TL yerine 359TL
Lafuma Campo 2 çadır 199TL yerine 119TL
Easy Camp Comet200 yazlık çadır 92,9TL yerine 55,7TL

Selamlar

38,9 fiyat çok güzel ama benim bedenim yok :D
çocuklara alıym dedim beceremedim yarın tekrar deniycem :D
ama fiyatlar bedavadan biraz pahalı ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR