Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Festival Öncesi %20 İndirim!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,753
Ynt: Adrenalin'den Gezenbilir Üyelerine Festival Öncesi %20 İndirim!

İyi Günlerde kullanın.

1-2-3 Temmuz tarihleri arasında Bolu'da yapılacal Doğa Sporları Festivaline bekliyoruz.
İzmir'de ki arkadailarla konvoy yapabiliriz belki.

Haberleşelim mutlaka.
Ayrıca;

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=75831.new;topicseen#new bu linki de ziyaret etmelisiniz.

Etiketler

İyi Yolculuklar şimdiden.

Gezi Planlarımız isimli bölümümüzde konu açarak yardım ya da görüş talep edebilirsiniz.
Ne tarafa gitmeyi düşünüyorsunuz.?

Denizli-Isparta-Antalya güney kıyı şeridi güneydoğu anadolu, doğu anadolu (bitlis-van), erzurum ve karadeniz kıyı şeridi 3 haftalık bir gezi düşünüyoruz. Planlamayı tam yapmadık gezi planını çıkartcaz yakında.

Hımm. Karadeniz'den başlayıp Isparta - Antalya üzerinden Ege'de sonlandırın.
Festivale de uğramış olursunuz ayrıca.
;D

Bende cebe strix güneş gözlüğü almayı istiyordum bu indirim güzel geldi doğrusu. :smiley:

Duyuruyu biraz geç yapabilmemiz nedenyiyle indirimin süresini 19 Haziran Pazar gününe kadar uzattık. Bu tarihten sonra indirim devam etmeyeceği için lütfen alışverişlerinizi bu tarih öncesi yapmaya çalışın.

19 Hazirana kadar uzaması güzel haber, sevindim..

geç gördüm..tarihi uzatmak veya yeni bir dönem mümkün olsa ne güzel olur....Kışlık ekipmanı dizerdik..)

uzatılmış zaten..kusura bakmayın..bu aralar çok dikkatsizim..

keyifadami' Alıntı:
heee güzeldir tabinkine ;D olursa işlerden zaman cuma gelmeye çalışcam olmadı cumartesi sabah yanındayım ...

Özledim sen en iyisi Cuma'dan gel abim :D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.